HEALTHCARESTUDIES

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Stany Zjednoczone kawalerów oferty.

Associate stopni może wzmocnić poświadczenia edukacyjnych, rozszerzenia możliwości zawodowych i zapewnić głębszą wiedzę na temat wybranego obszaru tematycznego. Programy te są dostępne w wielu różnych uczelniach zlokalizowanych na całym świecie.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Uniwersytety za dyplom licencjacki Stany Zjednoczone. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Stany Zjednoczone tutaj.

Wyniki wyszukiwania Filter

Doctor of Dental Surgery (DDS)

University of Minnesota School of Dentistry
Powiązany program
Sie 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program DDS zapewnia studentom narzędzia, technologię i bogate doświadczenie edukacyjne, aby osiągnąć swoje cele i stać się wszechstronnymi dentystami.

Czytaj więcej

Sanitariusz AAS

Northland Community And Technical College
Associate of Applied Science
Sie 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Specjalizacja, zaawansowana edukacja i szkolenie w zakresie opieki i transportu ciężko chorych i rannych może oznaczać różnicę między życiem a śmiercią. Absolwenci programu st ...

Czytaj więcej