HEALTHCARESTUDIES

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Stany Zjednoczone kawalerów oferty.

Współpracownik stopień, który można zdobyć w ciągu około dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, może pomóc studentom zakwalifikować się do programów studiów czteroletnich lub kariery entry-level. Studenci mogą wybierać spośród wielu różnych dziedzin, w celu dostosowania ich do pożądanego stopnia kariery lub zawodu.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Louisville to największe miasto w stanie Kentucky State domu na ponad milion mieszkańców. Mieście odbywają się liczne szkoły wyższe oferują szeroki wybór programów.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Stany Zjednoczone. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Stany Zjednoczone tutaj.

Wyniki wyszukiwania Filter

Associate Degree in Nursing

Galen College of Nursing
Powiązany program
Sie 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Dwuletni program Associate Degree in Nursing (ADN) Galena pozwoli Ci rozpocząć karierę jako RN z wiedzą i pewnością potrzebną do odniesienia sukcesu.

Czytaj więcej

Szkoła Sonografii - stopień naukowy nauk stosowanych

MedQuest College
Associate of Applied Science
Sie 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Diagnostyczna sonografia medyczna, często nazywana ultradźwiękami, wykorzystuje fale o wysokiej częstotliwości do generowania obrazów różnych narządów i naczyń krwionośnych we ...

Czytaj więcej