HEALTHCARESTUDIES

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Stany Zjednoczone kawalerów oferty.

Osoby, które są zainteresowane w realizacji wysoko wykwalifikowanych kariery może chcesz zacząć zarabiać przez kojarzy stopnia w college'u lub na uniwersytecie. Jako studenci zarabiają ich stopni, często poszerzyć swoją wiedzę i światopogląd, a także zwiększyć swoje kwalifikacje zawodowe.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Uniwersytety za dyplom licencjacki Stany Zjednoczone. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Stany Zjednoczone tutaj.

Wyniki wyszukiwania Filter

Stopień Associate w zakresie pomocy medycznej

Southern Technical College (STC)
Powiązany program
Sie 2021
Ośrodek kształcenia

Stopień naukowy Southern Technical College w zakresie pomocy medycznej może pomóc w przygotowaniu się do kariery w służbie zdrowia.

Czytaj więcej

Stopień naukowy z zakresu diagnostycznej sonografii medycznej

Southern Technical College (STC)
Powiązany program
Sie 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

W ramach naszego programu studiów w zakresie diagnostycznej sonografii medycznej (DMS) możesz nauczyć się wykorzystywać moc technologii i zdobywać umiejętności potrzebne do po ...

Czytaj więcej