HEALTHCARESTUDIES

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Stany Zjednoczone kawalerów oferty.

Ci, którzy chcą zasięgnąć kojarzy stopni powinien mieć świadomość, że programy te zazwyczaj wziąć około dwóch lat. Instytucje wokół słowa oferują tych stopni w wielu różnych przedmiotów, co pozwala studentom uczyć się interesujące tematy.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Dothan, Alabama mówi się, że "kapitał orzechowe świata" ze względu na jedną z jego podstawowych upraw. Zimy w Dothan są zazwyczaj łagodne i ogólny klimat mówi się ciepłe i wilgotne.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Stany Zjednoczone. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Stany Zjednoczone tutaj.

Wyniki wyszukiwania Filter

Associate Degree in Nursing

乔治·C·华莱士社区学院–多森
Powiązany program
Sie 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Od czasu przyjęcia pierwszej klasy w 1969 roku, ponad 3500 studentów osiągnęło swój cel kariery, aby zostać pielęgniarką zarejestrowaną (RN) poprzez tytuł WCC Associate Degree ...

Czytaj więcej