Filter
Powiązany program
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Jeśli nie chcesz spędzić cztery lata na studiach, może warto rozważyć zarabianie kojarzy stopnia. Te studia zazwyczaj dwa lata do zakończenia i dostarczy Ci wiedzy, że trzeba będzie znaleźć odpowiednią pracę. Niektórzy studenci wybierają zarobić licencjata lub magistra później.

Czym jest stowarzyszona stopnia w aptece? Program przygotowuje studentów farmacji pracować jako farmaceuta w branży opieki zdrowotnej. Jest to niezwykle konkurencyjny kierunek studiów, a studenci będą zazwyczaj mają podjąć wyzwanie kursy chemii, farmakologii i biologii w celu absolwenta. Studenci będą ogólnie nauczyć niektóre leki i substancje wpływają na ludzkie ciało i umysł. Po ukończeniu tego kierunku studiów, studenci mogą być w stanie wypełnić i dozowania leków przepisanych przez lekarza.

Istnieje wiele korzyści, do zarabiania na stopień aptece.Jest to dziedzina bardzo lukratywny, a farmaceuci zdobyć jedne z najwyższych zarobków w książkach. Studenci mogą również okazać, że mają one większą ilość wyborze zawodu niż pracowników, którzy nie mają stopień.

Koszt zdobywając ten tytuł zmienia się z miejsca na miejsce. Oprócz twojej lokalizacji geograficznej, opłaty instytucjonalne i czas trwania programu mają również wpływ na koszty. Studenci powinni skontaktować się z szkoły z wyboru w celu uzyskania pełniejszych informacji finansowej.

studenci Pharmacy napotka mnóstwo możliwości kariery po ukończeniu studiów. Większość studentów będzie pracować jako farmaceutów w ustawieniach detalicznej. Te farmaceutów zrezygnować recept i są odpowiedzialne za edukację konsumentów o różnych leków. Inni mogą pracować w szpitalach i klinikach, pomoc innych pracowników służby zdrowia w opiece nad pacjentami. Niewielka mniejszość zdecydować się na pracę dla firm farmaceutycznych na stanowiskach kierowniczych i kontroli jakości.

Jeśli myślisz o zarabianiu tego stopnia, może być w stanie to zrobić w Internecie. Programy Online pozwalają ukończyć kursy we własnym tempie. Aby uzyskać dodatkowe informacje, szukać programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej Pokaż mniej

2 Wyniki z Farmacja

American National University

Nasz program naukowy w dziedzinie farmacji ma na celu dostarczenie wiedzy, umiejętności laboratoryjnych i doświadczenia w terenie, aby pomóc farmaceutom w dostarczaniu le ... [+]

Będąc po stronie Rx Health Care

Jeśli szukasz szkoły farmaceutycznej, która idealnie pasuje do Ciebie, ten stopień Associate ma na celu dostarczenie wiedzy, umiejętności laboratoryjnych i doświadczenia w terenie, aby pomóc farmaceutom w dostarczaniu leków i innych produktów zdrowotnych pacjentom. Studenci zapoznają się z technologią medyczną i farmaceutyczną, farmakologią, prowadzeniem dokumentacji farmacji, technikami farmaceutycznymi oraz prawem farmaceutycznym i etyką. Ponadto wymagane jest 120-godzinne staż zewnętrzny, aby uczniowie mogli uzyskać praktyczne doświadczenie na stronie praktyki farmacji.

Studenci kończący program przygotowują się do egzaminu Certified Pharmacy Technical (CPhT) oferowanego przez Radę Certyfikacji Techników Farmaceutycznych (PTCB).... [-]

Stany Zjednoczone USA Online Roanoke
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
80 tyg.
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
North Iowa Area Community College

... [+]

Farmacja

Trzeci semestr

Czwarty semestr

Uwaga:

Skontaktować się z instytucją transferowego dla wymogu znajomości języka obcego. Proponowany schemat zależy od poziomu wejścia studenta. [-]
Stany Zjednoczone Mason City
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku