Filter
Powiązany program
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Stowarzyszonej stopnia jest certyfikacja przyznawane przez uniwersytet po program studiów zazwyczaj trwające do dwóch lat. Associate stopni są wymagają mniej wykształcenie niż tytuł licencjata, ale często wymaga wielu stanowiskach pracy.

Czym jest stowarzyszona stopnia w administracji zdrowia? Administracja Zdrowie jest przywództwo i zarządzanie systemami ochrony zdrowia, zarówno publicznych jak i prywatnych. Dotyczy to szpitali, sieci szpitali i żadnej instytucji, która zapewnia opiekę zdrowotną. Głównym celem administracji zdrowia jest zapewnienie, że zakład opieki zdrowotnej działa sprawnie i skutecznie, aby przypisać wykwalifikowanych pracowników do odpowiednich pozycjach, praktycznie i efektywnie zarządzać i dystrybucji zasobów oraz utrzymanie całego obiektu działa na rzecz tego samego cel.Program edukacyjny skupia się na administracji zdrowia zwykle obejmują badania systemów opieki zdrowotnej w kraju i własnej społeczności lokalnej, stosowane technologie w dziedzinie oraz podstawy prawa medycznego i etyki. Program może również obejmować kursy na temat konkretnych dziedzinach medycyny, prawa i biznesu.

Z zakresu i skali opieki zdrowotnej rozwijającego się w wielu częściach świata, osoba wykwalifikowana do pracy w administracji zdrowia będzie miał wiele możliwości zatrudnienia i awansu zawodowego.

Koszty takiego programu studiów mogą się różnić w zależności od tego gdzie jesteś, jak skomplikowane programu są Państwo zainteresowani i innych czynników. Zaleca się, że badania szkołę wyboru przed nałożeniem dokładnie.

Profesjonalna administracja zdrowia może znaleźć pracę jako administrator placówki medycznej, takich jak szpital, hospicjum lub opieki długoterminowej zakładu lub zakładu opieki zdrowotnej publicznego.Zatrudnienie może znaleźć również w świecie biznesu jako kierownik zakładu ubezpieczeń lub HMO, lub firmy, która produkuje sprzęt medyczny. Administratorzy zdrowia czasami zarządzanie grupami lekarzy, aby upewnić się, że lekarze mogą skupić się na leczeniu pacjentów z aspektów biznesowych swoich praktyk pod kontrolą.

Jeżeli myślisz o uzyskaniu kwalifikacji w administracji zdrowia, szukać programu i skontaktuj się bezpośrednio biuro przyjęć szkoły do ​​wyboru przez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Administracja zdrowia

Provo College

Czy chcesz wejść na szybko rozwijający się sektor opieki zdrowotnej, ale wolą pracować w biurze, a nie w klinice? Provo College Medical Billing & Coding Program daje ... [+]

Czy chcesz wejść na szybko rozwijający się sektor opieki zdrowotnej, ale wolą pracować w biurze, a nie w klinice? Provo College Medical Billing & Coding Program daje wykształcenie potrzebne, aby rozpocząć swoją karierę z ufnością. Po zarabiać Medical Billing & Coding Degree, możesz zdecydować się na pracę w szpitalach, biurach lekarskich, klinik, firm rozliczeniowych i kodowania i firm ubezpieczeniowych. W ciągu zaledwie 18 miesięcy w naszych uczelniach Utah lub internetowych, będziesz w stanie szybko ukończyć kursy Medical Billing & Coding i przejść do kariery w żądanie.

W Utah zawodowe Prognozy Długoterminowa prognoza, że ​​dokumentacja medyczna / technicy informacji na temat zdrowia będzie jednym z najszybciej rozwijających się karier do roku 2020, z przewidywanego całkowitego wzrostu zatrudnienia o 28% lub 2580 miejsc pracy (Departament Utah siły roboczej Prognozy Usługi Zawodowych, 2012).... [-]

Stany Zjednoczone Provo
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku