Podwójny dyplom z farmacji i biotechnologii

Informacje ogólne

Opis programu

Poszerz swoje horyzonty

Podwójne studia z zakresu farmacji i biotechnologii Universidad Europea są nauczane od sześciu lat i mają na celu połączenie szkolenia farmaceuty z najbardziej innowacyjną wiedzą w zakresie technologii stosowanych w naukach biologicznych, dziedziną o wielkiej przyszłej projekcji w przemyśle farmaceutycznym. ,

Ewolucje w nowych metodach leczenia immunologicznego są wyzwaniem dla przemysłu farmaceutycznego, obecnie nazywanego biofarmaceutykiem. To sprawia, że ​​branża wymaga specjalistów od medycyny zdolnych do stawienia czoła nowym wyzwaniom sektora z globalnej perspektywy badań, rozwoju, produkcji, kontroli i marketingu produktów terapeutycznych.

Podwójny dyplom z farmacji i biotechnologii łączy najlepsze z dwóch stopni.

Profesjonalne udogodnienia:

Działa w rzeczywistym środowisku dzięki laboratoriom specjalizującym się w biomedycynie, biologii, genetyki, mikrobiologii, chemii lub technologii farmaceutycznej; laboratorium do opracowywania projektów biotechnologicznych; urządzenia CSIC i Instytutu Zdrowia w Instytucie Zdrowia Carlosa III lub Szpital Paraplegics w Toledo w celu opracowania bardziej skomplikowanych procedur tworzenia tytułów wymagających użycia dużego sprzętu.

Apteka szpitalna:

W naszej aptece aptecznej, aptece szpitalnej i klinicznych konsultacjach farmaceutycznych, które znajdują się w szpitalu symulowanym, unikalnym w Hiszpanii, od pierwszego dnia będziesz w stanie stawić czoła prawdziwym klinicznym przypadkom, w których będziesz mógł się uczyć w sposób praktyczny, bezpieczny i zaawansowany.

Innowacja:

Nie tylko w technologii i metodologii nauczania; także w nowych przedmiotach, takich jak farmakogenetyka.

Doskonały klasztor:

Połącz się z życiem zawodowym z rąk naszych nauczycieli. Doświadczeni, aktywni profesjonaliści, którzy rozwijają swoją pracę w najważniejszych szpitalach i firmach w kraju.

POZNAJ POMOC NA ZAPOBIEGANIE I BADANIE ZDROWIA, Z KTÓRYM MOŻESZ ZMNIEJSZYĆ KWOTę NAUCZANIA DO 15%.

Praktyczne, użyteczne, prawdziwe szkolenie:

Studiowanie podwójnego stopnia w dziedzinie farmacji Biotechnologia na Universidad Europea ma na celu naukę swojego zawodu dzięki nowatorskiemu modelowi szkolenia o sprawdzonej międzynarodowej skuteczności, z jednej strony w oparciu o integrację treści programowych, edukację interdyscyplinarną, symulowane scenariusze i jakościowe kształcenie kliniczne, tak aby masz najlepsze szkolenie jako farmaceuta i do którego możesz użyć metodologii Project Based School, która składa się z całkowicie innowacyjnego systemu nauki, w którym będziesz się uczyć i pracować nad prawdziwymi biotechnologicznymi projektami badawczymi, uzyskując wyjątkowo praktyczne i multidyscyplinarne szkolenia.

Wszystko to, ze zindywidualizowaną obserwacją akademicką, a także wsparciem osobistego mentora, który będzie towarzyszył Ci w Twojej akademickiej i zawodowej karierze.

udogodnienia

Aby jak najlepiej wykorzystać nasz innowacyjny model akademicki, Wydział Nauk Biomedycznych i Zdrowia oferuje najbardziej zaawansowane laboratoria - sale symulacyjne, wyposażone w najbardziej innowacyjną technologię:

- Specjalistyczne laboratoria wyposażone w najbardziej zaawansowane urządzenia i sprzęt komputerowy, w których eksperymentalnie wykorzystasz całą wiedzę: biomedycynę, biologię, genetykę, mikrobiologię, chemię, technologię farmaceutyczną itp.

- Własne laboratorium stopnia, aby móc rozwijać praktyki technologii farmaceutycznych

- Obiekty CSIC i Instytutu Zdrowia Carlosa III ds. Wirusologii i Immunologii. Współpraca z ośrodkiem badawczym Szpitala Paraplegics w Toledo w celu opracowania bardziej skomplikowanych procedur tworzenia tytułów wymagających użycia dużego sprzętu

- Laboratoria badawcze, kierowane przez naukowców pierwszego stopnia, w których współpracują studenci stypendialni.

- Laboratorium do opracowywania projektów biotechnologicznych

- Pomieszczenia robocze, sale lekcyjne bioinformatyki, Hub Emprende, itp.

- Sale symulacyjne: Simulated Community Pharmacy i Simulated Hospital, w których znajdują się nasze konsultacje w zakresie aptek szpitalnych i opieki farmaceutycznej. W ten sposób dostosujesz się do leczenia społeczeństwa, pacjentów i innych pracowników służby zdrowia, a będziesz mógł zostać profesjonalistą, który może odpowiedzieć na aktualne potrzeby zdrowotne populacji.

Międzynarodowa

Przygotuj się na globalnego profesjonalistę, wypełniając swoje doświadczenie szkoleniowe międzynarodowym pobytem.

Na Wydziale Nauk Biomedycznych Universidad Europea Madryckiego stawiamy na zdecydowanie międzynarodowy program podwójnego dyplomu w dziedzinie farmacji i biotechnologii, w ramach którego można przeprowadzić co najmniej jeden przedmiot wykładany wyłącznie w języku angielskim. Ponadto będziesz prowadzić zajęcia w tym samym języku przez wszystkie swoje studia u nas.

Uczyń międzynarodowe pobyty w prestiżowych uniwersytetach, gdzie możesz brać udział w kursach, stażach w laboratoriach badawczych, prak tycznych firmach w sektorze farmaceutycznym i praktykach zawodowych w dziedzinie farmacji w krajach strefy Schengen (Unia Europejska: Wielka Brytania i Francja). Uczelnie, z którymi utrzymujemy umowę, to:

 • ZJEDNOCZONE KRÓLESTWO: UNIVERSITY OF PORTSMOUTH
 • ZJEDNOCZONE KRÓLESTWO: UNIWERSYTET W GREENWICH
 • ZJEDNOCZONE KRÓLESTWO: UCL, LONDYN CROATIA: UNIVERSITY OF RIJEKA
 • NIEMCY: UNIWERSYTET WURZBURGA
 • MÉJICO: UNIVERSIDAD VALLE DE MÉJICO
 • BRAZYLIA: UNIVERSIDADE POTIGUAR
 • CHILE: UNIVERSIDAD ANDRÉS BELLO

Ponadto będziesz uczestniczyć w organizacji wydarzeń na swoim kampusie uniwersyteckim: wykłady i lekcje mistrzowskie prowadzone przez najwybitniejszych profesjonalistów z branży i prestiżowych mówców międzynarodowych oraz wiele innych działań.

Współpracujące firmy

Główne instytucje, w których ćwiczysz

Oprócz teoretycznych szkoleń i praktyk symulacyjnych, które będziesz mieć na stopniach farmacji, zamkniesz trening z praktyczną nauką najwyższej jakości. W tym celu odbywają się praktyki w aptekach, które wdrożyły przewodnik dobrych praktyk w Oficjalnym College of Pharmacists of Madrid (COFM) i / lub w szpitalach (Quirónsalud Group). Możesz również odbywać staże w ośrodkach naukowych lub firmach farmaceutycznych.

Gdzie mogę pracować?

Po ukończeniu podwójnego dyplomu w zakresie farmacji i biotechnologii na Universidad Europea w Madrycie , będziesz wysoko wykwalifikowanym specjalistą do wykonywania swojego zawodu w dziedzinie farmacji społecznościowej i szpitalnej z pełną wizją zarządzania farmaceutycznego i opieki oraz edukacji interdyscyplinarnej. , Będziesz także przygotowany do pracy w innych obszarach tego zawodu, takich jak badania, rozwój, produkcja, marketing, zarządzanie i kontrola jakości nowych leków, urządzeń medycznych i produktów biotechnologicznych.

Wzmocnisz zdolność analizowania, komunikowania się i pracy w zespole, rozwijając umiejętności zarządzania biznesem o wysokim poziomie znajomości języka angielskiego, co pozwoli na międzynarodową projekcję.

Firmy i sektory, w których możesz rozwijać swój zawód:

 • Centra badawcze
 • Firmy farmaceutyczne
 • Przemysł spożywczy
 • Przemysł chemiczny i środowiskowy
 • Firmy kosmetyczne i inne produkty zdrowotne
 • Biuro aptek
 • Szpitale i inne służby zdrowia
 • Administracja zdrowia
 • Konsultanci i centra nauczania

Apteka to zawód regulowany

Podstawowym celem studiów farmaceutycznych na Universidad Europea w Madrycie jest kształcenie profesjonalistów o profilu dostosowanym do regulowanych kompetencji zawodowych poprzez rozporządzenie CIN / 2137/2008 z 3 lipca, które określa wymagania weryfikacja oficjalnych stopni uniwersyteckich kwalifikujących się do wykonywania zawodu farmaceuty.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

To provide our students with a comprehensive education, educating leaders and professionals who are prepared to respond to the needs of a global world, to contribute value in their professions and to ... Czytaj więcej

To provide our students with a comprehensive education, educating leaders and professionals who are prepared to respond to the needs of a global world, to contribute value in their professions and to social progress through an entrepreneurial spirit and social commitment. Pokaż mniej
Madryt , Madryt , Szanghaj , San Diego , Irvine , Walencja , Alcobendas , Santa Cruz de Tenerife , Villaviciosa de Odón , Hiszpania online , Las Palmas de Gran Canaria + 10 Więcej Mniej