Opieki weterynaryjnej stopnia FdSc nauka

Sparsholt College Hampshire

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Opieki weterynaryjnej stopnia FdSc nauka

Sparsholt College Hampshire

FdSc Pielęgniarstwo Science weterynaryjne

Celem kursu jest wprowadzenie stopnia badania weterynaryjnego Stopnia Pielęgniarstwo Fundacji z RCVS (Royal College of Veterinary Surgeons) Veterinary Nursing kwalifikacji.

Pielęgniarstwo weterynaryjne FdSc Nauka jest oferowany jako 3-letniego programu w pełnym wymiarze godzin, obejmującego RCVS weterynaryjne Pielęgniarstwo standardami zawodowymi.

Po pomyślnym zakończeniu Pielęgniarstwa Nauki FdSc Weterynaryjny, 60 tygodni stażu i osiągnięcia Pielęgniarstwa Postęp Log, absolwenci mogą zarejestrować się jako Pielęgniarek Weterynaryjnych.

Nauczanie i uczenie się

Kurs jest oparty na mocnym fundamencie nauki oraz specjalistycznej opieki i jednostek powiązanych rozwijać swoje umiejętności i wiedzę o sektorze. Pozwoli to, aby przejść do świata pracy w / lub związanej z pielęgniarstwa weterynaryjnego lub na ostatnim roku odpowiedniego programu licencjata (z wyróżnieniem).

W trakcie kursu będziesz korzystać z wgląd w różnych branżach związanych weterynaryjnych podczas wizyt, zaproszonych gości oraz staże.

Kurs zawiera połączenie wykładów, Ćwiczenia laboratoryjne, praktyczne pracy w praktyce weterynaryjnej, przewodnikiem i samodzielnej pracy. Będziesz oceniane poprzez zajęć, w tym badań laboratoryjnych, zadań i prezentacji. Wszystkie elementy RCVS Profesjonalne Syllabus będą oceniane przez zamknięte egzaminów książki.

Podczas programu, będziesz miał możliwość (w zależności od zapotrzebowania) do udziału w szkoleniu i zachowania zwierząt, duży obsługi zwierząt i niebezpiecznych dzikich zwierząt obsługi certyfikowanej oczywiście.

Bardzo duża liczba absolwentów zdobyć zatrudnienie. Wynika to z ich statusu Qualified Weterynaryjnego i pielęgniarka z doskonałych połączeń w branży.

Metody oceny i możliwości badawczych

Przez czas trwania kursu studenci będą zobowiązani do podjęcia 60 tygodni staż w zatwierdzonym praktyce weterynaryjnej, gdzie będą one zakończyć Pielęgniarstwo Postęp Zaloguj się dowody na praktyczne umiejętności.

Bloki pośrednictwa pracy będą przeplatane z bloków w kolegium w celu wsparcia elementów Fundacja stopień kursu.

Będziesz odpowiedzialny za własne RCVS wpisu i rejestracji. Za opłatą informacji na stronie www.rcvs.org.uk.

Jakie gatunki będą mi potrzebne?

Pięć GCSE w C lub powyżej, w tym matematyki, języka angielskiego i nauki; Dwa tygodnie pracy exp. w gabinecie weterynaryjnym.

  • Poziom przechodzi trzy, w tym dwa na grupy B lub powyżej - jeden poziom B powinny być w dziedzinie nauk przyrodniczych
  • lub BTEC Dyplom DDM rozszerzony
  • lub City & Guilds Zewn. Dyplom z wyróżnieniem
  • lub profil Merit w odpowiednim kursie dostępu z 45 punktów na poziomie 3.

W przypadku, gdy doprowadzi to do mnie?

Ten kurs to program fundacji trzy lata, zawierające 60 tygodni na stażu w ramach praktyk weterynaryjnych. Praktyki mogą być podejmowane tylko w Wielkiej Brytanii w zatwierdzonej praktyki.

Wielu absolwentów pracuje w małej praktyce zwierząt, koni i skierowań praktyki szpitali.

Ponadto do pracy w klinicznej praktyce weterynaryjnej, Magister Pielęgniarstwa Weterynarii może prowadzić do możliwości kariery w, na przykład, badania naukowe, przemysł farmaceutyczny, laboratoria, zoologia przyrody i parki / w edukacji. Wybrani studenci będą mogli wrócić do Kolegium na kolejny BSc (z wyróżnieniem) doładowanie roku w odpowiedni temat, takich jak licencjata (z wyróżnieniem) Zarządzanie Zwierząt lub licencjata (z wyróżnieniem) Applied Animal Behaviour.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Wielka Brytania - Sparsholt, England
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Wielka Brytania - Sparsholt, England
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą