Read the Official Description

FdSc Pielęgniarstwo Science weterynaryjne

Celem kursu jest wprowadzenie stopnia badania weterynaryjnego Stopnia Pielęgniarstwo Fundacji z RCVS (Royal College of Veterinary Surgeons) Veterinary Nursing kwalifikacji.

Pielęgniarstwo weterynaryjne FdSc Nauka jest oferowany jako 3-letniego programu w pełnym wymiarze godzin, obejmującego RCVS weterynaryjne Pielęgniarstwo standardami zawodowymi.

Po pomyślnym zakończeniu Pielęgniarstwa Nauki FdSc Weterynaryjny, 60 tygodni stażu i osiągnięcia Pielęgniarstwa Postęp Log, absolwenci mogą zarejestrować się jako Pielęgniarek Weterynaryjnych.

Nauczanie i uczenie się

Kurs jest oparty na mocnym fundamencie nauki oraz specjalistycznej opieki i jednostek powiązanych rozwijać swoje umiejętności i wiedzę o sektorze. Pozwoli to, aby przejść do świata pracy w / lub związanej z pielęgniarstwa weterynaryjnego lub na ostatnim roku odpowiedniego programu licencjata (z wyróżnieniem).

W trakcie kursu będziesz korzystać z wgląd w różnych branżach związanych weterynaryjnych podczas wizyt, zaproszonych gości oraz staże.

Kurs zawiera połączenie wykładów, Ćwiczenia laboratoryjne, praktyczne pracy w praktyce weterynaryjnej, przewodnikiem i samodzielnej pracy. Będziesz oceniane poprzez zajęć, w tym badań laboratoryjnych, zadań i prezentacji. Wszystkie elementy RCVS Profesjonalne Syllabus będą oceniane przez zamknięte egzaminów książki.

Podczas programu, będziesz miał możliwość (w zależności od zapotrzebowania) do udziału w szkoleniu i zachowania zwierząt, duży obsługi zwierząt i niebezpiecznych dzikich zwierząt obsługi certyfikowanej oczywiście.

Bardzo duża liczba absolwentów zdobyć zatrudnienie. Wynika to z ich statusu Qualified Weterynaryjnego i pielęgniarka z doskonałych połączeń w branży.

Metody oceny i możliwości badawczych

Przez czas trwania kursu studenci będą zobowiązani do podjęcia 60 tygodni staż w zatwierdzonym praktyce weterynaryjnej, gdzie będą one zakończyć Pielęgniarstwo Postęp Zaloguj się dowody na praktyczne umiejętności.

Bloki pośrednictwa pracy będą przeplatane z bloków w kolegium w celu wsparcia elementów Fundacja stopień kursu.

Będziesz odpowiedzialny za własne RCVS wpisu i rejestracji. Za opłatą informacji na stronie www.rcvs.org.uk.

Jakie gatunki będą mi potrzebne?

Pięć GCSE w C lub powyżej, w tym matematyki, języka angielskiego i nauki; Dwa tygodnie pracy exp. w gabinecie weterynaryjnym.

  • Poziom przechodzi trzy, w tym dwa na grupy B lub powyżej - jeden poziom B powinny być w dziedzinie nauk przyrodniczych
  • lub BTEC Dyplom DDM rozszerzony
  • lub City & Guilds Zewn. Dyplom z wyróżnieniem
  • lub profil Merit w odpowiednim kursie dostępu z 45 punktów na poziomie 3.

W przypadku, gdy doprowadzi to do mnie?

Ten kurs to program fundacji trzy lata, zawierające 60 tygodni na stażu w ramach praktyk weterynaryjnych. Praktyki mogą być podejmowane tylko w Wielkiej Brytanii w zatwierdzonej praktyki.

Wielu absolwentów pracuje w małej praktyce zwierząt, koni i skierowań praktyki szpitali.

Ponadto do pracy w klinicznej praktyce weterynaryjnej, Magister Pielęgniarstwa Weterynarii może prowadzić do możliwości kariery w, na przykład, badania naukowe, przemysł farmaceutyczny, laboratoria, zoologia przyrody i parki / w edukacji. Wybrani studenci będą mogli wrócić do Kolegium na kolejny BSc (z wyróżnieniem) doładowanie roku w odpowiedni temat, takich jak licencjata (z wyróżnieniem) Zarządzanie Zwierząt lub licencjata (z wyróżnieniem) Applied Animal Behaviour.

Program taught in:
Język angielski
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019