Opieka zdrowotna Mini-MBA

Informacje ogólne

Opis programu

Program jest oferowany wyłącznie online

Internetowy program mini-MBA w opiece zdrowotnej - współtworzony przez Eller Executive Education, ramię rozwoju przywództwa Eller College of Management i Dignity Health Global Education (DHGE) na Uniwersytecie Arizony - jest obecnie w fazie rozwoju.

Wszystkie nasze programy zostały opracowane z udziałem czołowych ekspertów branżowych i mają na celu pomóc Ci rozwinąć umiejętności i zdobyć wiedzę, którą możesz od razu zastosować w codziennej pracy. Zaprojektowana na podstawie najwyżej ocenianych studiów MBA firmy Eller, nasza oferta doskonale łączy doskonałość akademicką i wiedzę branżową dla dzisiejszego szybko rozwijającego się rynku globalnego.

Nauczysz się nie tylko być o krok do przodu - nauczysz się naprawdę przewodzić, niezależnie od tego, gdzie stawiasz sobie cel w świecie biznesu.

  • 5. miejsce w rankingu w 2019 r. Dla Executive Education Program in Custom Programs według Financial Times
  • Ponad 25 lat doświadczenia w prowadzeniu programów edukacyjnych dla kadry kierowniczej
  • 8. miejsce w rankingu przedsiębiorczości wśród uniwersytetów publicznych według US News & the World Report 2020

j esse orrico / Unsplash

Kluczowe funkcje programu

Trafność w świecie rzeczywistym

  • Zastosuj naukę w rzeczywistych przypadkach biznesowych związanych z opieką zdrowotną
  • Dostęp do przemyślanych artykułów dotyczących kierownictwa od pracowników służby zdrowia
  • Program nauczania koncentrował się na kontekście biznesowym opieki zdrowotnej

Doskonała wartość

  • Certyfikat Eller Executive Education
  • Zdobądź jednostki kształcenia ustawicznego (CEU)
  • Otrzymuj odznaki

O firmie Eller Executive Education

Eller Executive Education jest pasjonatem zakłócania tradycyjnej edukacji kadry kierowniczej. Badając najnowsze osiągnięcia naukowe w zakresie rozwoju przywództwa, nowoczesnej teorii zarządzania biznesem i współczesnego projektowania nauczania, pomagają organizacjom w ponad 93 lokalizacjach na całym świecie odkrywać nowe sposoby przewodzenia, zarządzania i innowacji. Eller Executive Education jest najszybciej rozwijającym się dostawcą usług edukacyjnych dla kadry kierowniczej i zajmuje 5. miejsce w USA i 15. miejsce na świecie w kategorii Customized Executive Education w rankingu Financial Times Executive Education 2019.

Jako niezależne ramię rozwoju przywództwa Eller College of Management na Uniwersytecie Arizony, Eller Executive Education jest powiązana z wiodącymi instytucjami, które są uznawane na całym świecie za pionierskie badania, oferując innowacyjny program nauczania, współpracując z wybitnymi wykładowcami, ich społeczną odpowiedzialnością i ich doskonałość w zakresie systemów informacji zarządczej i przedsiębiorczości.

O partnerstwie: DHGE i Eller Executive Education

DHGE i Eller Executive Education współpracowały, aby zaoferować możliwości edukacyjne, które dotyczą szeregu tematów wpływających na dziedzinę opieki zdrowotnej, takich jak zarządzanie opieką zdrowotną na obszarach wiejskich, negocjacje i podejmowanie decyzji, kobiety na stanowiskach kierowniczych w biznesie oraz rozwój asystentów wykonawczych.

Ostatnia aktualizacja Sie 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Dignity Health Global Education (DHGE) is the leading healthcare workforce development company. Dedicated to providing customized educational opportunities and a student-centric experience, we develop ... Czytaj więcej

Dignity Health Global Education (DHGE) is the leading healthcare workforce development company. Dedicated to providing customized educational opportunities and a student-centric experience, we develop online programs and workforce development solutions with industry, for industry. Pokaż mniej