Read the Official Description

Czy jesteś cierpliwy i opiekuńczy, kto jest zainteresowany w dziedzinie szybko rozwijającej opieki zdrowotnej? Nasze programy nauczania różnorodnych w żądanie umiejętności opieki zdrowotnej, takich jak podstawy opieki, pracy biurowej medycznych i stomatologicznych rehabilitacji fizycznej, farmakologii, opieki nad pacjentem i procedur higieny jamy ustnej.

Przy średnim czasie realizacji programu między 12 -24 miesięcy, Provo College School of Healthcare zapewnia przyspieszonych możliwości wejścia do tych dziedzinach kariery w żądanie:

  • Pomoc medyczna
  • Technik farmaceutyczny
  • Dental Wspomaganie
  • Medical Billing i kodowania
  • pielęgniarstwo
  • Fizjoterapeuta Assistant

Pomoc medyczna

Jeśli lubisz pomagać innym i chcesz pracować w ekscytującej dziedzinie opieki zdrowotnej, pociąg, aby stać się asystenta medycznego w Provo College. Otrzymasz umiejętności niezbędne, aby pomóc pacjentom i lekarzom w rzeczywistym kontekście medycznym, w tym prowadzenie prac w laboratorium, szycie rany i stosowanie opatrunków, biorąc życiowych i interpretacji wyników.

Technik farmaceutyczny

Zostań technikiem farmacji w Provo College i służyć innym w satysfakcjonującej kariery zawodowej. Technicy farmacji pomoc farmaceuty w celu dokładnego dozowania leków na receptę, które chronią i ratują życie. Dowiesz się, aby wypełnić i dozowania leków, edukowania pacjentów na temat używania narkotyków oraz zasad i przepisów farmakologii.

Dental Wspomaganie

Rozpocznij swoją karierę dentystyczne sukcesu. Dowiesz się rutynowego czyszczenia, pomoc krzesło-side, diagnostyka, stomatologia dziecięca, radiologii stomatologicznej, a nawet zabiegów chirurgicznych. Zdobyte przez absolwentów Programu wspomaganie Dental są kluczowe dla każdego biura dentysta działać. Po ukończeniu studiów, Zespół pomocy umieszczenie kariera Provo Kolegium pomogą Ci na drodze. droga.

Medical Billing i kodowania

Jeśli jesteś zainteresowany w zakresie opieki zdrowotnej, ale wolisz pracować w biurze niż kliniki Medical Billing i, Kodowanie jest dla Ciebie. Dowiesz się, jak na przetwarzanie roszczeń ubezpieczeniowych, uruchom gabinecie lekarskim, a możliwości w tym zakresie są rosnące w szpitalach, biurach lekarskich, firm ubezpieczeniowych, i klinikach.

pielęgniarstwo

Jeśli was miłosierny człowiek, który chce przyłączyć się do szybko rozwijającej się branży opieki zdrowotnej, jak pielęgniarka, Associate of Science w Nursing przygotuje wziąć ten sam egzamin, że pozostałe cztery roku studenci pielęgniarstwa podjąć, aby stać się licencjonowanym jako pielęgniarka. Po pomyślnym zdaniu egzaminu, można pracować w szpitalach, biurach, domach opieki medycznej, zdrowia, domu opieki ambulatoryjnej stron i innych ustawień zdrowia. Zyskasz niezbędne umiejętności w miejscu pracy poprzez nauki w klasie, laboratoria, praktyki i doświadczenia klinicznego.

Fizjoterapeuta Assistant

Marzysz o karierze w którym można pomóc ludziom rehabilitacji po urazach, zaburzeń lub niepełnosprawnych? Fizyczne terapeuta dostarczenie wykwalifikowanych asystentów interwencje do klientów w każdym wieku z zaburzeniami układu mięśniowo-szkieletowego, neurologicznych, bólu i ruchowych. Fizyczne praktycy terapii pomagają przywrócić i utrzymać funkcję, która pozwala pacjentom pełniej uczestniczyć w działaniach codziennego życia. Fizjoterapeuta Asystenci pracy w systemach szkolnych, centrach fitness, długoterminowych zakładach opieki, agencje opieki domowej, szpitalach i przychodniach.

Program taught in:
Język angielski

See 5 more programs offered by Provo College »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
12 - 24 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019