Opanować biotechnologii farmaceutycznej w Ulm i Biberach

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 4

Opis programu

Zapraszamy do programu studiów magisterskich w dziedzinie biotechnologii farmaceutycznej

Master101

Na podstawie stopnia dobry licencjata w Pharmaceutical Biotechnology, biochemia, biologia, ze szczególnym uwzględnieniem biologii molekularnej lub w programach o zasadniczo tej samej treści, można badać w programie głównym, rozwoju i tworzą produkt zorientowanych. Celem badania studiów czterech semestrów kolejnych Mistrza PBT jest wykwalifikowanym stopnia w dziedzinie biotechnologii farmaceutycznej ze stopniem "Master of Science" ( "mgr"). "Master of Science" jest u. . Możliwości jest do studiów doktoranckich.

Treści studiów / Kwalifikacja profilu

Master102

Program Master w biotechnologii farmaceutycznej jest wysoki stopień interdyscyplinarnych studiów z modułami z dziedziny rozwoju bioprocesowej, Biotechnologii, Mikrobiologii Technicznej, biofarmaceutycznym, stosowane immunologii, przeciwciał terapeutycznych, komórek macierzystych i medycyny regeneracyjnej, szczepienia, aktualne aspekty Pharmaceutical Biotechnology, podstawy prawne, narkotyki i zapewniania jakości ,

Program jest tak skonstruowany, że oprócz kwalifikacji zawodowych zapewnia wystarczające możliwości nabycia integracyjny lub dodatku kluczowych kwalifikacji. Semestr za granicą może być powikłania zintegrowany z programem nauczania. Ostateczna sześć miesięcy, zwykle badania zorientowane mistrzem praca dyplomowa samoorganizacji, poczucie odpowiedzialności i pracy zespołowej Międzykulturowego. Procedura i wyniki są przedstawione w formie pisemnej przez przepisy publikacji naukowych i ustnie kolegów.

informacje ogólne

Rosnące znaczenie biotechnologii farmaceutycznej do rozwoju przemysłu i badań naukowych, zwłaszcza w regionie gospodarczym Ulm, doprowadziły do ​​utworzenia Wydziału Biotechnologii Farmaceutycznej Uniwersytetu z Biberach studiach licencjackich - farmaceutycznej oczywiście biotechnologii.

W konsekwentny dalszy rozwój tej obiecującej gałęzi wiedzy i rozwoju od oferty lato 2010 Uniwersytet Biberach i University of Ulm współpracą w kolejnych studiów magisterskich w dziedzinie biotechnologii farmaceutycznej.

Na podstawie stopnia licencjata w Pharmaceutical Biotechnology, biochemia, biologia, ze szczególnym uwzględnieniem biologii molekularnej lub w programach o zasadniczo tej samej treści, które są prowadzone w coraz większym stopniu koncentruje się na badaniach w programie magistra. Dzięki zakończeniu szkolenia głównego można dostać w ciągu dwóch lat, kompetencje do pracy w wielu dziedzinach biotechnologii, przemyśle farmaceutycznym i biomedycznych w kraju lub niezależnie.

Biotechnologia farmaceutyczna jest przyszłość nauki, która zajmuje się rozwojem innowacyjnych strategii do szybkiego i sprawnego przekazania najnowszych badań medycznych i farmakologicznych w bezpiecznych i bardzo skutecznych produktów farmaceutycznych. Porusza się świadomie na granicy (bio) chemii, medycyny i biotechnologii i łączy tak wiele aspektów współczesnych nauk przyrodniczych. Szczególnie w tym interdyscyplinarnych badań w uniwersyteckiej / uczelni i przemysłu to również przyszłe wymagania w zakresie narkotyków na bezpieczeństwo i skuteczność do spełnienia przy zachowaniu rozsądnych kosztów ogromny potencjał.

Współpraca golfowe

Studenci programu Master może korzystać z infrastruktury obu instytucji. Uzyskaj wgląd zarówno unfassende zakresie tematów na Uniwersytecie, jak również praktyczne i stosowane nauki i badań na uniwersytecie.

Uniwersytet Biberach

W Hochschule Biberach jest dostępna dla programu głównego, Instytut Biotechnologii Stosowanej (IAB). W ścisłej współpracy z przemysłem oraz z uczelniami krajowymi i międzynarodowymi, Instytut pracował projektów badawczych w procesie produkcyjnym dla biofarmaceutyków. W różnych laboratoriach procesu będzie całkowicie gotowa - począwszy od ustanowienia linii komórkowych poprzez fermentację, oczyszczania białek i analizy białek. Studenci programu Master są wezwany do zbadania tych obecnych i postępowych projektów; Wyniki badań płyną bezpośrednio z powrotem do nauczania.

Biberach Uniwersytet posiada szeroką konstrukcję laboratorium z ultra-nowoczesne udogodnienia. Programy nauczania dla zajęć - Licencjat z Master - zostały opracowane w ścisłej współpracy z przemysłem, licznych przedstawicieli praktyki zaangażowanych na kursach.

Uniwersytet w Ulm

Badania i badania z Uniwersytetu w Ulm jest przez medycznej - oznaczone profilu technicznym - naukowe. Program Master w biotechnologii farmaceutycznej jest reprezentowana przez Instytut Biotechnologii Farmaceutycznej w specjalne akcenty inżynierii białek, produkcji i oczyszczania białek rekombinowanych terapeutycznie skutecznych i manipulować Białko - interakcji. Dzięki współpracy z innymi instytucjami naukowymi, takimi jak biochemii, biologii, medycynie i szkolenia medycyny molekularnej jest oferowane, obejmujące zarówno podstawowe, jak i przyszłych trendów rozwojowych i wymogów zastosowania metod i produktów.

Koniec, niezbędne badania interdyscyplinarne jest cechą Uniwersytetu w Ulm. Lokalnych, krajowych i międzynarodowych współpraca z obu uczelni oraz pozauniwersyteckimi instytutów i branży znajdują odzwierciedlenie w ośrodkach badawczych, centrów doskonałości, grup badawczych ostrości i ponownie.

Aplikacja

Program Master w biotechnologii farmaceutycznej oferuje 25 miejsc w semestrze zimowym i letnim semestrze jest 15 miejsc. Wnioski składa się przez Internet za pośrednictwem Uniwersytetu w Ulm. Aplikacja online jest dostępna w następujących okresach :. na semestr zimowy 15.04 do 15.05. (ostateczny termin)
Na semestr letni od 15:10. do 15.11. (ostateczny termin)

Ważne informacje dla kandydatów

  • Są dokumenty nie są napisane w języku niemieckim lub angielskim, urzędnik tłumaczenie poświadczone muszą być złożone w języku niemieckim lub angielskim
  • Dokumenty aplikacyjne powinny stać się własnością Uniwersytetu w Ulm i nie będą zwracane. W związku z tym, prosimy o przesłanie nam żadnych oryginalnych dokumentów. Ponowna aplikacja musi być w pełni realizowane i przedstawiła nowe Online, odniesienie do Uniwersytetu w Ulm mają przedstawienia dokumentów nie jest możliwe
  • Niekompletne aplikacje online i niekompletne dokumenty składane są odrzucane

Warunkiem dopuszczenia

Warunkiem przyjęcia jest licencjat z ponadprzeciętnych wyników badań w dziedzinie biotechnologii farmaceutycznej kursu lub kursów z zasadniczo tej samej treści. Programy o zasadniczo podobnej treści są biologii, biochemii, biotechnologii, Biosystems Engineering, biomedycynie, farmacji (State Examination).
To może być zakończona w krajowej lub zagranicznej uczelni lub, alternatywnie, uznanej równowartość co najmniej trzy lata studiów.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Traditionell eine Hochschule für Bauwesen steht die Hochschule Biberach für die klassischen Disziplinen Architektur und Bauingenieurwesen. Spezialangebote differenzieren diese Studienangebote: Projekt ... Czytaj więcej

Traditionell eine Hochschule für Bauwesen steht die Hochschule Biberach für die klassischen Disziplinen Architektur und Bauingenieurwesen. Spezialangebote differenzieren diese Studienangebote: Projektmanagement (Bau) sowie Betriebswirtschaft (Bau & Immobilien). Pokaż mniej
Biberach , Ulm , Londyn , Zurych + 3 Więcej Mniej