Nauki o zdrowiu ludności to wyłaniający się obszar badań nad zdrowiem, który koncentruje się na wielu wyznacznikach wyników zdrowotnych i ich wpływie na populację. University of Glasgow znajduje się na liście 100 najlepszych uniwersytetów na świecie (QS World University Rankings 2019), jest to jedyny tego typu program online w Wielkiej Brytanii, który zajmuje się mierzeniem, określaniem ilościowym i opisywaniem stanu zdrowia i nierówności zdrowotnych populacji poprzez badania na wysokim szczeblu i analizy statystyczne.


Skoncentrowanie się na danych

Program oferuje wyjątkową okazję do zrozumienia, w jaki sposób środowiska fizyczne i społeczne, indywidualne zachowania, dystrybucja zasobów i wpływ inwestycji i genetyki na stan zdrowia i nierówności w populacji w czasie. Możesz uczyć się opcjonalnych kursów, takich jak zaawansowane statystyki, które pozwalają uczniom uzyskać lepszy wgląd w dane i dostarczyć bardziej przemyślanych rozwiązań. Co więcej, zamiast być ocenianym przez rozprawę, będziesz nauczany poprzez analizę danych, raporty, plakaty, prezentacje i artykuły z czasopism. Nauka w ten sposób zapewni ci praktyczne umiejętności, które są integralną częścią kariery w dziedzinie zdrowia publicznego, służby zdrowia, polityki zdrowotnej lub środowiska akademickiego.


100% online, interaktywne uczenie się

Nawet jeśli nie możesz odwiedzić kampusu, nadal możesz korzystać z wiodących badań, wykładowców i bliskich związków z NHS. Będziesz mieć dostęp do interaktywnych zasobów Glasgow z dowolnego miejsca io dowolnej porze; obejmuje to nagrane wykłady, filmy wideo, obszary dyskusji i więcej - niezależnie od tego, co pomaga w osiągnięciu celu zawodowego. Pierwsze miejsce w Grupie Russell dla nauczania (NSS 2018), podczas studiów, będziesz prowadzony przez ich wydział ekspertów, który zapewni ci wsparcie i wsparcie ze wszystkimi narzędziami i wskazówkami, których będziesz potrzebować.

Co więcej, program można dostosować do konkretnych wymagań. Niezależnie od tego, czy chcesz studiować magisterium, PgDip czy PgCert, lub wybrać czas trwania studiów od 1 roku do 6 lat; na Uniwersytecie w Glasgow możesz realizować swoje ambicje bez uszczerbku dla bieżących zobowiązań.

Wymagania wstępne

  • 2: 1 lub odpowiednik uznanej instytucji lub 2: 2 w pokrewnej dziedzinie, z co najmniej sześciomiesięcznym stażem pracy w dziedzinie zdrowia publicznego lub opieki zdrowotnej.
  • Studenci zagraniczni: kandydaci muszą mieć wynik IELTS równy 6,5 z nie mniejszym niż 6,0 w jakimkolwiek zespole.

Pozdrowienia dla świata: dołącz do nas i zrób swój znak

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

106531_Brand.jpg

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 6 więcej kursów w University of Glasgow Online »

Ostatnia aktualizacja Czerwiec 27, 2019
Ten kurs jest Online
Data początkowa
Duration
2.5 - 6 lat
Zaoczne
Cena
- Dostępne na żądanie
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sty 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Sty 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa