Oficjalna Master - rehabilitacyjny stosowany do sportu i aktywności fizycznej

Universidad Autónoma de Barcelona

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Oficjalna Master - rehabilitacyjny stosowany do sportu i aktywności fizycznej

Universidad Autónoma de Barcelona

Ogólnym celem Fizjoterapia Master in Applied sportu i aktywności fizycznej To jest szkolenie specjalistów w wyspecjalizowanych fizjoterapii w stanie zaspokoić do profilaktyki i promocji zdrowia i rehabilitacji sportowców i ludzi, którzy korzystają z wykorzystaniem najlepszych technik dostosowanych do każdej sytuacji i przestrzegania kodeksu etycznego.

Organizacja tego stopnia magistra z l'Escola Doktor Robert, dołączony do Autonomicznego Uniwersytetu w Barcelonie, ma wsparcie instytucjonalne Sekretarza Generalnego Sport de Catalunya, który oferuje współpracę jako podmiot urzędowego charakteru.

Ten specyficzny i zgodził szkolenia między dwoma podmiotami, które chce być w Katalonii, będzie zachęcać wszystkich fizjoterapeutów, którzy zapiszą są w stanie zdobyć wiedzę i umiejętności potrzebne do reagowania na potrzeby społeczeństwa pod względem liczby użytkowników sport.

zagranicznych studentów

Praktyczny przewodnik dla zagranicznych studentów

MasterOficial1001

CURRICULUM

Opis Magister

magistra fizjoterapii stosowany do sportu i aktywności fizycznej i sportu to 60 punktów ECTS i jest podzielony na dwa semestry.

W pierwszym, student weźmie 30 kredytów dla jednej ze stron modułów 1 (tkanek i prewencji) i 2 (Adresowanie szkody sportowy) plus 6 ECTS Moduł roczna TFM i 6 ECTS roczna modułu praktyk zewnętrznych druga połowa z pozostałych 30 punktów będzie częścią modułów 3 (konkretnych technik stosowanych w Sports Fizjoterapii) i 4 (Podstawy aktywności fizycznej i nauk pokrewnych, plus 6 ECTS roczny moduł TFM i 6 ECTS roczny moduł praktyki zewnętrzne

Struktura programu nauczania

MasterOficial1002

OB: Obowiązkowe

Kompetencje

Idealny profil studenta

Fizjoterapeuci motywacja do poszerzania wiedzy w dziedzinie fizjoterapii sportu i aktywności fizycznej zarówno w badaniach klinicznych, zarówno poziom opieki być profesjonalistą z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, jak absolwent wystające jej przyszłość w tym najbardziej wyspecjalizowanych w dziedzinie fizjoterapii.
To student powinien mieć siłownia do pracy w interdyscyplinarnych zespołach, w których komunikacja, szacunek dla ich kompetencji i uwagę wśród wszystkich specjalistów jest niezbędna do wykonywania pracy z większą efektywnością i wydajnością.
Istotne jest, że student empatii niezbędne do zrozumienia sportowiec w każdej sytuacji, co się dzieje i ma możliwość odnieść go do profesjonalnego gdy terapeutyczne lub potrzeb klinicznych wymaga.
Możliwe jest, że czasami może działać w granicach lub ekstremalnych sytuacjach, w których uczeń musi wykazać postawę dostosowanego do tej rzeczywistości. Ponadto, aby mieć poczucie etyczne zawodu.

podstawowe umiejętności

 • Wiedza i zrozumienie, które stanowią podstawę lub okazję do oryginalności w opracowywaniu i / lub stosowaniu idei, często w kontekście badań.
 • Że studenci mogą ubiegać się ich wiedzy i umiejętności rozwiązywania problemów w nowych lub nieznanych środowiskach w ramach szerszych (lub wielodyscyplinarnych) kontekstów związanych z ich kierunkiem studiów.
 • Że studenci są w stanie integrować wiedzę i uchwyt złożoność i formułowania sądów na podstawie informacji, które było niekompletne lub ograniczone, zawiera rozważania dotyczące obowiązków społecznych i etycznych związanych ze stosowaniem ich wiedzy i sądów.
 • Studenci mogą przekazać swoje wnioski i podbudowę wiedzy i uzasadnienie dla specjalistów i osób niebędących specjalistami w sposób jasny i jednoznaczny sposób.
 • Studenci muszą posiadać umiejętności uczenia się, które pozwalają im kontynuować naukę w sposób, który będzie w dużej mierze samodzielna lub autonomiczne.

Szczególne umiejętności

 • Zidentyfikowania anatomiczne biomechanicznych, fizjologiczne i patologiczne zmiany, które występują w tkankach układu mięśniowo-szkieletowego poddanych różnym żądań pochodzących z aktywnością fizyczną.
 • Identyfikacji przyczyn i mechanizmów produkcji urazów sportowych w różnych dyscyplinach sportowych.
 • Uzyskaj diagnozę fizjoterapii przez odpowiednią udanej eksploracji i dostosowane do potrzeb każdej zmiany i samego rodzaju każdego sportowca.
 • Planowanie cele każdego etapu odzysku ustanawiający obiektywne kryteria dla ich osiągnięcia.
 • Wybór techniki fizjoterapii w procesie odzyskiwania najlepiej nadaje się do każdej zmiany i fazy ewolucyjnej nim i opanować jego stosowanie.
 • programów planowania powrotu do aktywności fizycznej w wolnym treningu lub zawodów.
 • Rozwijanie profilaktyki i rehabilitacji funkcjonalnej i indywidualne dla każdego sportowca zintegrować prawidłowych wzorców ruchowych, wykorzystując sterowanie silnikiem.
 • Projektowanie i rozwój badań w dziedzinie fizjoterapii stosującego metodę naukową.

Umiejętności specyficzne Podsumowanie (zestaw)

Są to te, które pochodzą ze stosowania specjalnych technik fizjoterapii w porządku, że uczniowie osiągają wiedzę i opanowanie to, aby można było zapobieganie i leczenie urazów sportowca. Umiejętności te są szczególne w dziedzinie sportu za to, że jednostka z jego własnych cech, które zapewniają obszary wiedzy i oceny z różnych sekcjach:

 • uszkodzenia tkanek i naprawcze fazy ewolucyjne
 • Ocena fizjoterapii i diagnoza głównych urazów sportowych
 • do leczenia i zapobiegania tym podejściu
 • Metody oparte na dowodach naukowych przede wszystkim aplikacji

kompetencji przekrojowych

 • Praca w zespołach interdyscyplinarnych.
 • Rozwiązywanie problemów, które pojawiają się w różnych stadiach rozwojowych każdego urazu sportowego
 • Podejmowanie decyzji w każdym z procesów lub sytuacji, która wymaga szczególnego decyzję znormalizowanego protokołu.
 • Przyjęcie aspekty prawne i zintegrować wartości etyczne i zawodowe w wykonywaniu fizjoterapii.

pracy magisterskiej

autonomiczne i praca indywidualna, w której student wykazuje integracja treści edukacyjnych doświadczenia i umiejętności nabyte.

Działania prowadzone w Thesis Work magisterskiej musi być ukierunkowane na zdobywanie umiejętności związanych ze sztuką, że poprzecznie, są zapoznanie studentów z metodologią badań jako sposobu generowania wiedzy stosowane do ćwiczeń i poprawy jakości praktyki zawodowej.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język hiszpański
 • Kataloński
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
4,800 EUR
80 € / kredytowej zawiera podatki i bezpiecznej szkoły
Locations
Hiszpania - Barcelona, Catalonia
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Hiszpania - Barcelona, Catalonia
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą