Oczywiście w zarządzaniu opieki zdrowotnej

MECAT

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Oczywiście w zarządzaniu opieki zdrowotnej

MECAT

O Kursie

Kurs koncentruje się na kwestiach przywództwa i zarządzania w organizacji służby zdrowia, zapewniając uczestnikom ustawienia praktyce badać i rozwijać swoje umiejętności zarządzania. Kurs ten stanowi przegląd ewolucji struktury i aktualnych problemów w systemie opieki zdrowotnej. Rozpatruje unikalne cechy opieki zdrowotnej jako produkt i zmieniające się relacje między pacjentami, lekarzy, szpitali, ubezpieczycieli, pracodawców, społeczności i rządu.

Grupa docelowa

świadczeniodawcy i innych specjalistów w dziedzinie ochrony zdrowia, w tym doświadczonych pracowników w sektorze zdrowia i posiadaczy dowolnego stopnia w dziedzinie opieki zdrowotnej, takich jak medycyna, pielęgniarstwo, apteki, laboratorium medycznego, radiologii, żywienie, inżynierii biomedycznej, etc.

Cele kształcenia

Kurs koncentruje się na systemach opieki zdrowotnej i planowania strategicznego w opiece zdrowotnej. Uczestnicy będą uczyć się zasad zarządzania w ochronie zdrowia, zarządzania finansami, zarządzania opieki zdrowotnej opieki zdrowotnej i przywództwa, systemów zarządzania jakością w organizacjach opieki zdrowotnej oraz zarządzania zasobami ludzkimi w służbie zdrowia. Oprócz marketingu w opiece zdrowotnej, bezpieczeństwa pacjentów i zarządzania ryzykiem, ocena praktyk zawodowych i akredytacji organizacji opieki zdrowotnej.

Opcjonalnie Obecność online / Distance Learning

Studenci mogą także zapisać się na ten kurs na zasadzie uczenia się online / odległość.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Zjednoczone Emiraty Arabskie - Dubai, Dubai
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Zjednoczone Emiraty Arabskie - Dubai, Dubai
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą