Read the Official Description

O Kursie

Kurs koncentruje się na kwestiach przywództwa i zarządzania w organizacji służby zdrowia, zapewniając uczestnikom ustawienia praktyce badać i rozwijać swoje umiejętności zarządzania. Kurs ten stanowi przegląd ewolucji struktury i aktualnych problemów w systemie opieki zdrowotnej. Rozpatruje unikalne cechy opieki zdrowotnej jako produkt i zmieniające się relacje między pacjentami, lekarzy, szpitali, ubezpieczycieli, pracodawców, społeczności i rządu.

Grupa docelowa

świadczeniodawcy i innych specjalistów w dziedzinie ochrony zdrowia, w tym doświadczonych pracowników w sektorze zdrowia i posiadaczy dowolnego stopnia w dziedzinie opieki zdrowotnej, takich jak medycyna, pielęgniarstwo, apteki, laboratorium medycznego, radiologii, żywienie, inżynierii biomedycznej, etc.

Cele kształcenia

Kurs koncentruje się na systemach opieki zdrowotnej i planowania strategicznego w opiece zdrowotnej. Uczestnicy będą uczyć się zasad zarządzania w ochronie zdrowia, zarządzania finansami, zarządzania opieki zdrowotnej opieki zdrowotnej i przywództwa, systemów zarządzania jakością w organizacjach opieki zdrowotnej oraz zarządzania zasobami ludzkimi w służbie zdrowia. Oprócz marketingu w opiece zdrowotnej, bezpieczeństwa pacjentów i zarządzania ryzykiem, ocena praktyk zawodowych i akredytacji organizacji opieki zdrowotnej.

Opcjonalnie Obecność online / Distance Learning

Studenci mogą także zapisać się na ten kurs na zasadzie uczenia się online / odległość.

Program taught in:
Język angielski
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019