Read the Official Description

Keyin College, Grand Falls-Windsor campus, ma przyjemność ogłosić nasz Pharmacy Technician Program któremu przyznano pełną akredytację na okres trzech lat (01 lipca 2015 - 30 czerwca 2018) z kanadyjskiego Rady Akredytacji Programów Pharmacy (CCAPP) , Proszę odwiedzić CCAPP uzyskać więcej informacji na scenach Akredytacji Programów aptece.

CCAPP akredytacja oznacza, że ​​absolwenci tego programu kwalifikują się do bezpośredniego dopuszczenia do egzaminu technik farmaceutyczny Kwalifikacyjnej, która jest wymagana do stania zarejestrowaną technik farmaceutyczny poprzez Nowa Fundlandia i Labrador Pharmacy Board (NLPB). Aby uzyskać więcej informacji na temat technik rozporządzenia procesu, odwiedź NLPB.

W ciągu ostatnich pięciu lat nastąpił znaczny nacisk umieszczone na statusie regulowanym technik farmaceutyczny. W 2007 roku The National Association of Pharmacy organy regulacyjne (NAPRA) przygotował kompetencji zawodowych dla kanadyjskich technik farmaceutyczny w momencie ich wprowadzania do praktyki. Kompetencje te określają role i obowiązki technik farmaceutyczny jak regulowanych pracowników służby zdrowia, artykulacji, że wiedza Pharmacy techników skupia się na wiedzy, umiejętności i zdolności związanych z elementów technicznych na receptę i informacji o pacjencie oraz produktu i dystrybucji narkotyków. Proszę przejść do NAPRA uzyskać więcej informacji na standardach model praktykowania dla kanadyjskich technik farmaceutyczny.

72 tygodnie Program Pharmacy Technician Keyin będzie przygotowanie absolwenta do pracy jako technik farmacji we wspólnocie, szpital i długoterminowego opieki środowiskach aptecznych. Absolwenci zdobędą wiedzę odpowiednią do aspektów technicznych i pisarskiego zawodu farmacji, w tym zarządzania zapasami, oprogramowania aptecznego i płatności przez osobę trzecią. W całym programie, między- i wewnątrz doświadczenia zawodowe są zestresowani i ocenione wraz z innymi umiejętnościami w rozległych sesji laboratoryjnych na miejscu i podczas praktyka w miejscu pracy.

Metody nauczania i uczenia się czynności różnią się w programie technik farmaceutyczny. Są to wykłady, technologii multimedialnych, symulowanych doświadczeń, technik wykrywania, grupy dyskusyjne i laboratoria strukturyzowane. Studenci będą mieli okazję do cieniowania pracy podczas trwania programu i po zakończeniu części naukowej poprzez umieszczenie okresie pracy.

ROLA technik farmacji

technik farmaceutyczny obecnie regulowanych zawodów medycznych w Nowa Fundlandia i Labrador. Sytuacja ta doprowadziła do rozszerzonego zakresu praktyk technik farmaceutyczny, pozwalając im wziąć na siebie większą odpowiedzialność w ramach technicznych aspektów dozowania praktykę w aptece. technik farmaceutyczny obecnie ponosić odpowiedzialność za zapewnienie bezpieczeństwa i jakości przygotowania produktu i wydania, jak również za współpracę z farmaceutów i innych pracowników służby zdrowia, aby pomóc osiągnąć najlepszą możliwą opiekę nad pacjentem. Rola technik farmacji wymaga obecnie im skoncentrowanie się na technicznych aspektach wypełnieniem recepty z zadań, które obejmują:

 • uzyskanie, wprowadzania i zapisywania informacji o pacjencie
 • uzyskania ustnych zleceń od lekarzy
 • przeniesienie recept do iz innych aptekach
 • przygotowywanie i mieszanie recept
 • zapewniające recept są pełne i autentyczne zostało sporządzone prawidłowo, wykonując kontrolę końcową
 • dostarczanie informacji technicznej dla pacjenta, takich jak szkolenia na urządzeniu
 • pomoc w gromadzeniu możliwie najlepsze historie leków dla pacjentów

technik farmaceutyczny są potrzebne w społeczności i aptek instytucjonalnych.

Program ten jest oferowany w naszym kampusie Grand Falls-Windsor w 10.000 stóp kwadratowych Budynek składający się z 9 sal lekcyjnych, 2 pracownie komputerowe i 1 aptecznego laboratorium / klasie. Obszary praktyczne prowadzone są przez farmaceutę zarejestrowaną w Nowej Fundlandii i Labradoru Pharmacy Board (Ray Bartlett, BScPharm).

Proszę zwrócić uwagę:

Użytkownik będzie zobowiązany do zakończenia praktyka godziny w obu społeczności i aptek szpitalnych.

Academic Wymagania wstępne:

 • Maturę lub liceum równoważność tym górny poziom matematyki, języka angielskiego i / lub francuskiego, biologii i chemii (transkryptu i / lub dyplomu powinien zostać skierowany do kolegium)

Dodatkowe Warunki przyjęcia:

 • Criminal Records Sprawdzić (formularz zgłoszeniowy)
 • Wnioskodawcy muszą być wiążący
 • Wnioskodawcy muszą zapewnić rekord szczepień up-to-date i specyficznych szczepień wymaganych przez przemysł Pharmacy
 • Aktualny raport medyczny podpisany przez wykwalifikowanego lekarza
 • W ramach CCAPP akredytacji, należy spełnić National Association of Pharmacy organy regulacyjne (NAPRA) Wymagania w zakresie znajomości języka
Program taught in:
Język angielski

See 1 more programs offered by Keyin College »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
4 semestry
W pełnym wymiarze godzin
Cena
19,500 CAD
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline