Mpharm w farmacji (4 lata)

Informacje ogólne

Opis programu

Test MPharm jest jednym z wielu znanych na całym świecie kursy opieki zdrowotnej w Kolegium Nauk medycznych i dentystycznych. Program został zaprojektowany specjalnie, aby wyposażyć w umiejętności i wiedzy farmaceutów będą potrzebne w przyszłości, więc na każdym etapie znajdziesz się przeżywa prawdziwe życie lub symulowanych sytuacjach klinicznych i pacjenta. Ten praktyczny element jest poparte badaniami podstawowym farmaceutycznych oraz nauk medycznych, prowadzonych przez naszą akademickiego i zawodowego pracowników naukowych czynne. To idealny bilans hands-on uczenia się i pogłębionych badań.

Podczas pobytu w Birmingham, będzie nauczał nauki stanowiącego podstawę stosowania leków, w tym fizjologii i anatomii ludzkiego ciała, wpływ leków na organizm człowieka, i jak leki są przeznaczone. Oprócz tego, zostanie przeszkolonych w zakresie komunikacji klinicznych, rozwiązywania problemów, a co do zapewnienia masz umiejętności, aby cieszyć się satysfakcjonującej kariery zawodowej w aptece przyczyniając się do opieki nad pacjentem decyzji.

Musisz środowiska uczenia wspierającą, z małymi sesji nauczania grupy, aby wzmacniać swoją naukę. Będziesz mieć również możliwość pracy z innymi studentami zdrowia (takich jak lekarze i pielęgniarki) jako student. Będziesz mieć również istotne staże kliniczne we wszystkich 4 lat kurs w podstawowej opiece zdrowotnej, apteki społeczności i aptek szpitalnych.

Farmaceuci mają unikalne połączenie wiedzy naukowej i zawodowej, co czyni je ekspertom zdrowotną na leki. Są trzecim największym zawodem opieki zdrowotnej i pracy w różnych ról we wspólnocie i podstawowej opieki aptek, szpitali oraz w przemyśle farmaceutycznym.

Oprócz ukończeniu dyplom MPharm, aby stać się w Wielkiej Brytanii zarejestrowanych farmaceuty, musisz pomyślnie zakończyć profesjonalnym roku rejestracji wstępnej w GPhC akceptację ustawienia praktyki i zdać egzamin zawodowy kompetencji w GPhC użytkownika.

Test University of Birmingham jest dążenie do akredytacji nowego stopnia MPharm przez Walne Rady Aptekarskiej. Proces akredytacji zostanie zakończona w kroku 7, która ma miejsce, gdy nasza pierwsza kohorta studentów w 2017 r. raporty akredytacyjne dla tego School of Pharmacy, i innych, są dostępne na stronie internetowej generalny Rady Aptekarskiej. Program studiów jest regulowana przez Walne Rady Aptekarskiej.

Stopień MPharm łączy badania nauki stanowiącą podstawę farmakologii, syntezy, rozwój, opracowanie i produkcja leków, wraz ze studium prawa pokrewne, etyki i nauki zdrowia w celu zoptymalizowania zużycia leków dla pacjenci patients.The są prowadzone przez globalne eksperci i są obsługiwane przez reagujących usług wsparcia.

Pierwszy rok

Na początek, można skupić się na podstawach w nauk farmaceutycznych, w tym biologii komórki, fizjologii i farmakologii, wraz z podstawowymi zasadami chemii farmaceutycznej, która sformułowania i syntezy leków. Będziesz dowiedzieć się więcej o samym zawodzie farmacji, obejmujące takie dziedziny jak dostawę over-the-counter leków, prawa aptek, dozowania i roli farmaceuty w systemach opieki zdrowotnej i społeczeństwa. Kluczowe aspekty opanowanie informacji i medycyny opartej na dowodach są również badane w tym roku.

Większość swojej nauki odbywa się w kontekście pacjenta zorientowanej obsługiwanego przez modelowanych scenariuszach. Będziesz mieć również wspaniałą okazją do poznania zawodu z pierwszej ręki na temat praktyk w szpitalach i podstawowej opieki zdrowotnej.

Drugi rok

Będziesz nadal opierać się na podstawach naukowych, ale teraz zaczniesz kierunku praktycznych zastosowań, takich jak proces opracowywania leków. Moduły fizjologii i lecznictwa układów organizmu motywem skupić się na zebranie zrozumienie podstawowej fizjologii, farmakologii klinicznej i farmacji. Będziesz także zbadać główne zasady Immunologii i pojęcia związane z bezpiecznym stosowaniem leków, jak również rozwijanie umiejętności medycyny opartej na faktach.

Przez cały rok, wiele studiów odbędzie się praktyk klinicznych, jak i między-kształcenie zawodowe z opieki medycznej, opieki zdrowotnej i innych studentów.

Trzeci rok

Będziesz teraz ukończyć kompleksowe badanie pacjenta, zorientowane systemów ustrojowych i nie będzie znaczny nacisk na farmakokinetykę klinicznych, toksykologii i umiejętności diagnostycznych. Zostanie wprowadzony do zaawansowanych tematów, takich jak farmakogenetyka i nie będzie kontynuował nacisk na nauk farmaceutycznych, w tym biotechnologii i technologii farmaceutycznej. Dowiesz się o systemach informacji zdrowotnej, Farmakoekonomiki i polityki, które pozwolą Ci skutecznie uczą się w placówkach opieki zdrowotnej.

Podobnie jak w poprzednich latach, nie będzie znacząca placement uczenia się w różnych środowiskach wielu profesjonalnych.

Czwarty rok

Twój ostateczny roku koncentruje się na spersonalizowanej opieki nad pacjentem, zaawansowanych usług aptecznych oraz zasad przepisywania. Therapeutics nauczania opiera się na wcześniejszych badaniach pojęć naukowych i klinicznych, w celu wspierania radzić sobie pewnie z skomplikowanych przypadkach pacjentów, obejmujących leki złożone użyciu. Będziecie mogli ćwiczyć swoje umiejętności rozwiązywania problemów poprzez zabawę rola i symulowanych scenariuszach.

W tym roku pojawi się także wprowadzone do metodologii badań zdrowotnych i podjęcie istotnej indywidualny projekt badawczy, który może mieć motyw naukowego laboratorium na bazie lub zawodowej lub kliniczną ostrość w środowisku medycznym.

Nasz kurs ma tymczasową akredytację Walnym Rady Aptekarskiej (GPhC), co pozwala nam zaoferować stopień MPharm.

Kluczowe Zestawy informacyjne (KIS) - Proszę pamiętać, że choć dane KIS jest automatycznie wyświetlane poniżej, dane dotyczą innych programów z elementem farmaceutycznej zamiast samego MPharm. University of Birmingham MPharm Program otrzymał swoje pierwsze kohorty studentów we wrześniu 2013 roku, a zatem dokładne statystyki KIS nie będzie dostępna dopiero pod koniec 2017 roku.

Dlaczego warto studiować ten kurs

Inter-pracy zawodowej: Jesteśmy jednym z zaledwie trzech instytucji w Wielkiej Brytanii, która uczy farmacja, medycyna, stomatologia, pielęgniarstwo i fizjoterapia i jesteśmy dumni z fantastycznych możliwości interakcji między zawodowym, które daje naszym uczniom.

Bespoke laboratoria: Dowiesz się w dedykowanych praktycznych obiektów dydaktycznych, specjalnie zaprojektowany, aby zaspokoić potrzeby naszej aptece nauczania, w tym laboratoriów formulacji, dozowania i poradnictwo apartamentów pacjentów. Masz również dostęp do specjalistycznej nauczania i obiektów anatomii.

Doświadczenie zawodowe moduł do wyboru: W swoim czwartym roku, możesz spełnić swoje własne cele osobiste uczenia się poprzez określenie obszaru specjalistycznej działalności apteki, którą chcesz się skupić.

staże praktyki: Wierzymy, że ekspozycja na profesjonalnym środowisku pracy jest niezbędna. Spędzisz siedem dni na praktykę stażach w pierwszym roku, wzrastając do 10 dni w kolejnych latach. Te odbywają się w placówkach pomocy społecznej i szpitali, a także aptek produkcyjnych i gabinetach lekarskich.

Kliniczne Trening komunikacji: Nauczanie w komunikacji klinicznych będzie przygotować się do kariery w których zdolność do wyjaśnienia informacji jasno i precyzyjnie jest kluczowa. Nasze metody nauczania obejmują specjalistą prawdziwych aktorów do uprawiania umiejętności porozumiewania się z wami w scenariuszach przebieranie.

Wirtualne laboratoria chemii: Nasze forum środowisk laboratoryjnych pozwalają symulować praktyczne eksperymenty dostarczając zintegrowanego nauczania chemii w kontekście klinicznym i większą głębią wiedzy.

Ekskluzywne relacje dla praktyki docelowych: Z ponad 70 placówek w regionie Midlands, mamy ekskluzywne relacje z dwóch aptek Społeczność - rycerzy i Jhoots - którzy zapewniają możliwości umieszczania praktyki dla naszych studentów.

Silne rankingi tabele ligowe: University of Birmingham jest obecnie w rankingu 16 miejsce w 2015 Times Good University Guide czyli będzie studiując jedną z najlepszych instytucji w Wielkiej Brytanii.

Prowadzone przez profesjonalistów: Wysoki odsetek pracowników, którzy uczą w programie zarejestrowanych farmaceutów lub masz pierwszego stopnia w tej dziedzinie.

Wymagania wstępne

  • Ilość wymaganego poziomu: 3
  • Typowe Oferta: AAB
  • Wymagane zagadnienia i klas: Chemia i co najmniej jeden dodatkowy nauki na poziomie A z biologii, matematyki lub fizyki. Konieczna jest także klasa B w Maths GCSE.
  • A Levels - Matematyka Matematyka i podobne nie będą traktowane jako odrębne przedmioty na A2. Badania ogólne i krytycznego myślenia nie są akceptowane.

GCSE - Matematyka klasa C na poziomie AS mogą być oferowane w miejsce obowiązku GCSE w stosownych przypadkach

BTEC:

  • Rozszerzony Dyplom BTEC nie będą rozpatrywane bez chemii na poziomie
  • Dyplom BTEC nauki związanych z tematem będą brane pod uwagę w uzupełnieniu do 2 poziomów A tym Chemii
  • BTEC Zależna Diploma in science związanych tematem będą brane pod uwagę w uzupełnieniu do 2 poziomów A tym Chemii

Irlandzki egzaminu maturalnego - Sześć podmiotów na poziomie wyższym, w tym chemii i drugiego nauki biologii, matematyki lub fizyki jest wymagany w przypadku typowej oferty będącego AAAABB.

szkockie kwalifikacje - Wymagany jest jeden dodatkowy Chemii i nauka z biologii, matematyki lub fizyki na zaawansowane wyższy stopień AA Plus Wyższa AABBB.

Połączone kwalifikacje - Wnioskodawcy oferując połączenie kwalifikacji będą rozpatrywane indywidualnie, jednak stopnie wejściowe muszą być równoważne z wymaganiami standardem A-level.

Dojrzałe absolwent wpis Dojrzałe - studenci będą musieli spełniać te same wymagania jak innych kandydatów. Absolwenci odpowiedniego osobnika znacznej odpowiedniej zawartości chemii będą rozpatrywane zapewniając nagrodę wynoszącą co najmniej 2,1 stopnia z wyróżnieniem (GPA 3,0) jest oferowana. Różne stopnie na A-level wraz z niepełnej lub częściowym stopniu nie byłyby brane pod uwagę.

Pokoje Akademickie wymagania oferta

Wszystkie przyjęte kandydaci będą musieli wypełnić formularz deklaracji zdrowia i zapewniają odpowiedni dowód szczepień przeciwko odrze, różyczce i ospie wietrznej, gruźlica. Niektórzy kandydaci mogą się kontaktować przez lekarza medycyny pracy Zdrowia, gdzie jest to właściwe.

To jest warunkiem wejścia do programu MPharm że wszyscy studenci farmacji muszą zostać poddane kontroli w celu zapewnienia, że ​​nie są nosicielami wirusa zapalenia wątroby typu B. Wszyscy kandydaci, którzy akceptują ofertę musi:

  • przeprowadzić badanie przesiewowe krwi na zapalenie wątroby typu B
  • Jeżeli wynik jest ujemny, rozpoczyna bieg immunizacji
  • Następnie dostarczali certyfikaty potwierdzające ich

Niektóre NHS Trusts może odmówić nieimmunizowanych studentom dostęp, a więc tacy studenci nie będą mogli uczestniczyć w zajęciach umieszczenie w tych trustów. Hepatitits B szczepienie trwa kilka miesięcy; Dlatego przyszli studenci powinni podjąć próbę krwi w odpowiednim czasie.

Kolegium Nauk medycznych i stomatologicznych zwróci uczniów z trudnościami finansowymi na okres do £ 200 kosztów ich szczepień. Jeśli jesteś uprawniony do nagrody w ramach Narodowego Programu Stypendialnego (tj zakwalifikować się do co najmniej jednego ze świadczeń państwowych związanych z posiłków szkolnych Bezpłatne uprawnienia, klasyfikowanej jako Opieki Leaver lub z dochodów gospodarstwa domowego £ 16190 lub mniej), zaleca aby uzyskać wpływy na wszelkie kontrole zdrowia, które trzeba było płacić. Po rozpoczęciu studiów na Uniwersytecie w Birmingham, wtedy można ubiegać się o zwrot z Kolegium, do kosztów £ 200.

Studenci będą zobowiązani do ukończenia udanej ujawnianie i usługi zakazu (DBS) Sprawdź przed przyjęciem do programu.

Zagraniczni studenci:

International Baccalaureate Diploma: Minimum 32 punktów ogólnie w tym klas 6, 6, 5 na wyższym poziomie, w tym chemii plus jeden z biologii, fizyki lub matematyki plus trzy kolejne przedmiotów na poziomie podstawowym. Matematyka z późniejszymi matematyki będą liczone jako jeden wyższy i jednej jednostki zależnej. W stosownych przypadkach, Język Musi być język angielski w klasie 5. Dodatkowe punkty nie będą brane pod uwagę.

Wnioskodawcy muszą posiadać doskonałe mowie i piśmie języka angielskiego. Należy pamiętać, że wymogi językowe Standard English Uniwersytetu są minimalne standardy, które mogą być podnoszone przez konkurencję.

W zależności od wybranego kierunku studiów, może być także zainteresowany w jednym z naszych dróg fundamentowych, które oferują programy specjalnie zorganizowanych dla studentów międzynarodowych, których kwalifikacje nie są dopuszczone do bezpośredniego wejścia do brytyjskich uniwersytetów.

Szans na zatrudnienie

Farmaceuci mają unikalne połączenie wiedzy naukowej i zawodowej, co czyni je ekspertów opieki zdrowotnej na temat leków i ich efektywnego wykorzystania. Choć większość wykwalifikowanych farmaceutów przejść do pracy w placówkach opieki zdrowotnej, głównie szpitali i aptek społeczności, istnieje szeroki wachlarz możliwości rozwoju zawodowego można rozważyć, na przykład, przemysł farmaceutyczny, środowisk akademickich, rządów i organów regulacyjnych oraz zdrowia informatyki.

Ostatnia aktualizacja Wrzesień 2016

Informacje o uczelni

The College of Medical and Dental Sciences at the University of Birmingham is a major international centre for research and education in medicine, medical sciences, dentistry, nursing and physiotherap ... Czytaj więcej

The College of Medical and Dental Sciences at the University of Birmingham is a major international centre for research and education in medicine, medical sciences, dentistry, nursing and physiotherapy. Pokaż mniej