Moduły szkoleniowe do analizy behawioralnej dla rodzin i opiekunów

University of New Brunswick College of Extended Learning

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Moduły szkoleniowe do analizy behawioralnej dla rodzin i opiekunów

University of New Brunswick College of Extended Learning

Podnoszenie dziecka wyzwaniami behawioralnymi to długa podróż, ale pomoc jest już w drodze

Moduły szkoleniowe do analizy zachowań behawioralnych dla rodzin i opiekunów (ABATMF) są odpowiednie do zarządzania wyzwaniami behawioralnymi osób w każdym wieku i wszystkich umiejętnościach. Jeśli Twój członek rodziny lub osoba, którą się opiekujesz, ma niepełnosprawność intelektualną, zaburzenia ze spektrum autyzmu (ASD) lub ogólne wyzwania behawioralne, program ten może pomóc w radzeniu sobie z codziennymi wymaganiami, przed którymi stoisz. Wszystkie moduły w tym programie oparte są na zasadach Applied Behaviour Analysis (ABA).

Ten program składa się z wykładów online i nagranych, które pozwalają na pracę we własnym tempie. Instruktor jest również dostępny online w zaplanowanych godzinach, aby odpowiedzieć na twoje pytania, a pod koniec każdego modułu odbędzie się telekonferencja z instruktorem, aby omówić doświadczenia i zadać pytania.

Korzyści

  • Pracuj we własnym tempie - jeden kurs na raz
  • Nawiązuj kontakty i ucz się od innych rodziców, którzy mają podobne wyzwania
  • Uzyskaj dostęp do wyszkolonego facylitatora, który zapewni wskazówki na bieżąco

Kto powinien uczęszczać?

Program przeznaczony jest dla członków rodziny i opiekunów osób z wyzwaniami behawioralnymi lub specjalnymi potrzebami.

Moduły

Moduł 1 - Zachowanie 101 - CAIS 9001

Uwaga: ten moduł jest wymaganiem wstępnym dla wszystkich kolejnych modułów.

Moduł ten służy jako podstawa dla każdej z pozostałych pięciu sekcji programu ABATMF i obejmuje podstawy zachowania, definiowanie tego, co to jest, zrozumienie, dlaczego zachodzi dobre i wymagające zachowanie, oraz jak mierzyć i śledzić, kiedy to się dzieje.

Koszt: 49 USD HST

Moduł 2 - Ograniczenie trudnych zachowań - CAIS 9002

Ta sekcja jest przeznaczona dla rodzin, które mają trudności z zarządzaniem trudnymi zachowaniami. Zostaniesz poproszony o wybranie zachowania, które wyświetla członek twojej rodziny, nad którym chciałbyś pracować. Dowiesz się, jak rozpoznać, dlaczego członek rodziny nadal angażuje się w to zachowanie i otrzyma strategie zapobiegania występowaniu tego zachowania w przyszłości. Dowiesz się również, jak skutecznie reagować, gdy się pojawi.

Koszt: 49 USD HST

Moduł 3 - Nauczanie nowych umiejętności - CAIS 9003

Ta sekcja przeznaczona jest dla rodzin osób z niepełnosprawnością intelektualną i zaburzeniami ze spektrum autyzmu, które zmagają się z umiejętnościami codziennego życia. Nacisk kładzie się na pokazanie, jak pomóc członkom rodziny stać się bardziej niezależnymi poprzez nauczanie ważnych umiejętności życiowych, takich jak umiejętności samopomocy i higieny osobistej. Poznasz strategie, które okazały się skuteczne i są oparte na Applied Behavior Analysis.

Koszt: 49 USD HST

Moduł 4 - Trudności w karmieniu - CAIS 9004

Jeśli członek rodziny nie chce jeść, ma bardzo ograniczony wybór żywności, którą będzie spożywał, nie chce się samemu karmić lub angażuje się w destrukcyjne zachowania podczas posiłków, ten kurs nauczy cię strategii pomagających w zmniejszeniu odmowy jedzenia, zwiększenia akceptacji nowa żywność i uczą odpowiednich zachowań podczas posiłku.

Koszt: 49 USD HST

Moduł 5 - Szkolenie w zakresie komunikacji funkcjonalnej - CAIS 9005

Ta sekcja jest przeznaczona dla rodzin, których osoby mają ograniczone umiejętności językowe. Poznasz strategie, które mają na celu zwiększenie odpowiednich umiejętności komunikacyjnych i zmniejszenie niewłaściwych zachowań, z których członek rodziny korzysta obecnie, aby przekazać swoje potrzeby i potrzeby.

Koszt: 49 USD HST

Moduł 6 - Szkolenie toaletowe - CAIS 9006

Ta sekcja przeznaczona jest dla rodzin, które mają problemy z toaletą, szkoląc swoje dziecko. Przygotuje Cię on do intensywnej przygody na nocniku i nauczy Cię umiejętności, które pomogą ci odnieść sukces w dziedzinie treningu nocnego. Tematy będą obejmować opracowanie harmonogramu nocnika, przygotowanie dziecka do treningu nocnego, stosowanie pozytywnego wzmocnienia i radzenia sobie z wypadkami. Omówione zostaną również wspólne wyzwania i strategie, aby ich uniknąć i przezwyciężyć.

Koszt: 49 USD HST

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja July 6, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Online
Start Date
Data rozpoczęcia
Price
Cena
- Koszt: 49 HST za moduł
Information
Deadline
Locations
Dates
HT