Mistrzowie zdrowia publicznego

University of Dundee

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Mistrzowie zdrowia publicznego

University of Dundee

Nasz kurs Masters w dziedzinie zdrowia publicznego (MPH) zapewnia wysokiej jakości szkolenia w zakresie stosowania technik epidemiologicznych, statystycznych i behawioralnych stosowanych w publicznej praktyce zdrowia i badaniach. Mamy studentów z dyscyplin klinicznych i związanych ze zdrowiem z Wielkiej Brytanii i całego świata.

Będziesz miał okazję poprawić ogólne i zbywalne umiejętności i będzie idealnym miejscem do podjęcia kariery naukowej lub publicznej praktyki zdrowotnej. Kurs zapewnia także idealną trampolinę do dalszych studiów podyplomowych na poziomie doktoranckim.

Przygotowujemy cię

Dundee Masters w dziedzinie zdrowia publicznego przygotowuje studentów do badań i zarządzania karierą w zakresie zdrowia publicznego, a także różnych dyscyplin medycznych i związanych ze zdrowiem. Jeśli interesuje Cię kurs w zakresie zdrowia publicznego w Wielkiej Brytanii, wybierz Dundee jako swój pierwszy wybór!

Kariera

Korzystając z wielu różnych dyscyplin, zdrowie publiczne uczy zorganizowanego wysiłku, aby zwiększyć świadomość zdrowia, zwiększając długość życia i zwalczając choroby poprzez zapobieganie.

Wraz z rosnącym niepokojem związanym z globalizacją chorób, praktykujący zdrowie publiczne znajdują się w czołówce kolejnej epidemii.

Kurs Master of Public Health Masters na całym świecie jest uznawany na całym świecie, a MPH Dundee przygotowuje studentów do badań i zarządzania karierą w zakresie zdrowia publicznego, a także różnych dyscyplin medycznych i związanych ze zdrowiem.

Poprzedni uczeń kończący studia z MPH z Dundee objął stanowiska kierownicze w publicznej służbie zdrowia, pielęgniarstwie, zawodach związanych z medycyną, edukacją, rządem, WHO i organizacjami pozarządowymi; oraz stanowiska badawcze w zakresie zdrowia publicznego, ogólnej praktyki, ostrej medycyny, pielęgniarstwa, zawodów związanych z medycyną, weterynarii, stomatologii i zdrowia środowiskowego.

MPH zapewnia także idealną trampolinę do dalszych studiów podyplomowych na poziomie doktorskim i MD.

Wymagania wstępne

Aby zakwalifikować się do MPH, studenci powinni zwykle posiadać stopień pierwszej klasy lub wyższy drugi stopień. Wejście jest zwykle ograniczone do absolwentów medycyny, stomatologii, pielęgniarstwa i nauk związanych ze zdrowiem. Wyjątkowo studenci są przyjmowani bez pierwszego stopnia, ale w takich przypadkach powinni mieć kwalifikacje zawodowe i zajmować wysokie stanowiska.

Wymaganie w języku angielskim

IELTS Ogólnie
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja March 23, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
9 - 24 miesięcy
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
6,950 GBP
rocznie, szkockiego, UE i reszty brytyjskich studentów. Studenci z zagranicy (spoza UE) 1650 £ rocznie na studia.
Locations
Wielka Brytania - Dundee, Scotland
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Wielka Brytania - Dundee, Scotland
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą