Mistrzowie w patologii molekularnej i komórkowej

Tulane University - Biomedical Sciences Graduate Program (School of Medicine)

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Mistrzowie w patologii molekularnej i komórkowej

Tulane University - Biomedical Sciences Graduate Program (School of Medicine)

Jest to pełnoetatowy, dwuletni program maturalny prowadzący do uzyskania tytułu magistra w dziedzinie molekularnej i komórkowej patologii. Program ten ma na celu wzbogacić doświadczenia naukowe i poprawić akademickie kwalifikacje studentów zainteresowanych kariery w przemyśle biotechnologicznym i farmaceutycznym, a także w środowisku akademickim. Wymagania stopnia w tym programie obejmują 30 godzin kredytowych zajęć ze skumulowanym GPA ≥ 3,0, plus przygotowanie i skuteczną obronę pracy. W drugim roku studenci będą prowadzić badania mentorskie w Katedrze Patologii. Odbiorcy Master of Science w Molecular i Cellular Pathobiology zademonstrują zaawansowaną wiedzę na temat molekularnych i komórkowych podstaw choroby i opracują ilościowe i jakościowe umiejętności badawcze w zakresie zbierania danych i analiz. Absolwenci tego programu będą posiadać wymagane umiejętności do prowadzenia niezależnych badań.


Program

1 rok

Semestr zimowy


Rok 2

Semestr zimowy


Electives

 • Metody badania patologii - Fall - 2 lub 4 kredyty
 • Biostatystyka (GBCH 7250) - Wiosna - 2 kredyty
 • Cancer Biology and Pathology (ANAT 7600) - Spring - 2 kredyty
 • Metody badań patologicznych - Wiosna - 2 lub 4 kredyty

Więcej przedmiotów do wyboru dostępnych w programie BMS.


Warunki przyjęć

 • Stopień maturalny (BS lub BA) z GPA ≥ 3,0.
 • Wyniki MCAT ≥ 500 (24) lub
  Wyniki DAT ≥ 16 lub,
  Wyniki GRE ≥ 300.
 • W przypadku kandydatów, których pierwszym językiem nie jest angielski, wymagany jest wynik egzaminu TOEFL ≥ 80, ale wymaganie to może zostać uchylone z wynikiem ≥ 151 w części ustnej GRE lub po zdaniu egzaminu ECFMG w języku angielskim.


Informacje o aplikacji

Studenci zainteresowani realizacją MS w patologii mają zastosowanie online za pośrednictwem strony internetowej programu studiów podyplomowych Biomedical Sciences (BMS), wybierając stwardnienie rozsiane w dziedzinie medycyny molekularnej lub stwardnienie rozsiane w dziedzinie molekularnej i komórkowej patobiologii jako ich główny przedmiot zainteresowania w formularzu wniosku (bezzwrotne i nieprzenoszalne opłata 50 USD).

Aplikację online można uzyskać pod adresem: href = "https://applygrad.tulane.edu/apply/ .

Wnioski będą przyjmowane do ostatecznego terminu składania wniosków (lipiec na przyjęcie w semestrze jesiennym) lub do momentu obsadzenia wszystkich stanowisk. Wnioski będą rozpatrywane w miarę ich otrzymywania, a kandydaci będą przyjmowani na zasadzie konkursu. Wcześniejsze składanie jest zalecane. Zwróć uwagę, że kilka programów w Tulane korzysta z tej usługi aplikacji. Upewnij się, że wyznaczasz jeden z dwóch programów w patologii. Trzy listy referencyjne zostaną zamówione w twoim imieniu po tym, jak nazwiska twoich sędziów zostaną przesłane do systemu aplikacji online.

Zalecamy również wysłanie e-maila do naszego dyrektora programowego (Haitao Zhang, hzhang@tulane.edu ) w celu powiadomienia nas, że złożyłeś wniosek online do naszego programu.

Oficjalne wyniki testów powinny być kierowane do:
Koordynator programu administracyjnego
Katedra Patologii
1430 Tulane Avenue Box 8679
Nowy Orlean, LA 70112

Obawy dotyczące procesu składania wniosków przez Internet należy kierować do Programu Absolwentów Nauk Biomedycznych ( bms@tulane.edu ).

Wnioski będą wymagały zweryfikowania wyników testów GRE, MCAT lub DAT oraz oficjalnych transkryptów z każdej z uczestniczących instytucji.

Pytania dotyczące programu można kierować do dyrektora programowego (dr Haitao Zhang, hzhang@tulane.edu ) lub współzarządzającego (dr Gilbert Morris, gmorris2@tulane.edu ).


Czesne

25 000 USD rocznie plus opłaty. Nie ma żadnych zwolnień z czesnego dla tego programu.


Opłaty

Opłaty będą naliczane za każdy semestr.

Szacowane obowiązkowe opłaty to:

 • Usługi pomocy akademickiej 500 USD upoważniają studenta do korzystania z usług dodatkowych bibliotek uniwersyteckich, usług wsparcia akademickiego i materiałów kursu online.
 • Zajęcia studenckie 120 USD, wspiera działania organizowane przez studentów, takie jak cotygodniowa gazeta, wstęp na wiele międzyuczelnianych zawodów sportowych, filmów i wykładów.
 • Centrum Rekreacyjne 150 USD, zapewnia członkostwo w centrum.
 • Student Health Services 320 USD zapewnia studentom opiekę podstawową, opiekę psychiatryczną i opiekę antykoncepcyjną w Studenckim Centrum Zdrowia.
 • Opłata 40 USD zostanie oszacowana przy ubieganiu się o uzyskanie dyplomu.
 • Polityka Tulane University wymaga, aby wszyscy studenci mieli ubezpieczenie zdrowotne. Wymóg ten można spełnić, subskrybując plan ubezpieczenia zdrowotnego studenta oferowany przez uniwersytet lub dostarczając dowodów na ubezpieczenie zdrowotne.


Pomoc finansowa

W przypadku wnioskodawców z USA informacje dotyczące pomocy finansowej można znaleźć na stronie internetowej Urzędu ds. Pomocy Finansowej Uniwersytetu Tulane.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski


Ostatnia aktualizacja June 7, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Sierp. 2019
Duration
Czas trwania
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
25,000 USD
25 000 USD rocznie plus opłaty. Nie ma żadnych zwolnień z czesnego dla tego programu.
Information
Deadline
Skontaktuj się ze szkołą
Applications open in October and close June 15th.
Locations
Stany Zjednoczone - New Orleans, Louisiana
Data rozpoczęcia : Sierp. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Applications open in October and close June 15th.
Data zakończenia Maj 31, 2020
Dates
Sierp. 2019
Stany Zjednoczone - New Orleans, Louisiana
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Applications open in October and close June 15th.
Data zakończenia Maj 31, 2020