Jest to pełnoetatowy dwusemestralny program maturalny prowadzący do uzyskania tytułu Master of Science in Molecular Medicine. Program ten ma na celu zapewnienie solidnych podstaw w chorobach ludzi i ich Pathways molekularnych dla studentów rozważających zastosowanie do medycznych, dentystycznych i innych szkół zawodowych związanych ze zdrowiem. Wszystkie kursy w tym programie są prowadzone przez wykładowców w pełnym wymiarze godzin w Tulane School of Medicine. Wymagania stopnia tego programu obejmują 30 godzin kredytowych zajęć ze skumulowanym GPA ≥ 3.0. Chociaż praca nie jest wymagana, studenci będą przygotowywać pisemne zadania i prezentacje ustne w ramach wymaganych zajęć. Odbiorcy MS w Medycynie Molekularnej zaprezentują zaawansowaną wiedzę na temat molekularnych i komórkowych podstaw choroby oraz podstawowe zrozumienie badań biomedycznych.

Program

Semestr zimowy

Electives

 • Metody badania patologii - Fall - 2 lub 4 kredyty
 • Biostatystyka (GBCH 7250) - Wiosna - 2 kredyty
 • Cancer Biology and Pathology (ANAT 7600) - Spring - 2 kredyty
 • Metody badań patologicznych - Wiosna - 2 lub 4 kredyty

Więcej przedmiotów do wyboru dostępnych w programie BMS.


Warunki przyjęć

 • Stopień maturalny (BS lub BA) z GPA ≥ 3,0.
 • Wyniki MCAT ≥ 500 (24) lub
  Wyniki DAT ≥ 16 lub,
  Wyniki GRE ≥ 300.
 • W przypadku kandydatów, których pierwszym językiem nie jest angielski, wymagany jest wynik egzaminu TOEFL ≥ 80, ale wymaganie to może zostać uchylone z wynikiem ≥ 151 w części ustnej GRE lub po zdaniu egzaminu ECFMG w języku angielskim.


Informacje o aplikacji

Studenci zainteresowani realizacją MS w patologii mają zastosowanie online za pośrednictwem strony internetowej programu studiów podyplomowych Biomedical Sciences (BMS), wybierając stwardnienie rozsiane w dziedzinie medycyny molekularnej lub stwardnienie rozsiane w dziedzinie molekularnej i komórkowej patobiologii jako ich główny przedmiot zainteresowania w formularzu wniosku (bezzwrotne i nieprzenoszalne opłata 50 USD).

Aplikację online można uzyskać pod adresem: href = "https://applygrad.tulane.edu/apply/ .

Wnioski będą przyjmowane do ostatecznego terminu składania wniosków (lipiec na przyjęcie w semestrze jesiennym) lub do momentu obsadzenia wszystkich stanowisk. Wnioski będą rozpatrywane w miarę ich otrzymywania, a kandydaci będą przyjmowani na zasadzie konkursu. Wcześniejsze składanie jest zalecane. Zwróć uwagę, że kilka programów w Tulane korzysta z tej usługi aplikacji. Upewnij się, że wyznaczasz jeden z dwóch programów w patologii. Trzy listy referencyjne zostaną zamówione w twoim imieniu po tym, jak nazwiska twoich sędziów zostaną przesłane do systemu aplikacji online.

Zalecamy również wysłanie e-maila do naszego dyrektora programowego (Haitao Zhang, hzhang@tulane.edu ) w celu powiadomienia nas, że złożyłeś wniosek online do naszego programu.

Oficjalne wyniki testów powinny być kierowane do:
Koordynator programu administracyjnego
Katedra Patologii
1430 Tulane Avenue Box 8679
Nowy Orlean, LA 70112

Obawy dotyczące procesu składania wniosków przez Internet należy kierować do Programu Absolwentów Nauk Biomedycznych ( bms@tulane.edu ).

Wnioski będą wymagały zweryfikowania wyników testów GRE, MCAT lub DAT oraz oficjalnych transkryptów z każdej z uczestniczących instytucji.

Pytania dotyczące programu można kierować do dyrektora programowego (dr Haitao Zhang, hzhang@tulane.edu ) lub współzarządzającego (dr Gilbert Morris, gmorris2@tulane.edu ).


Czesne

25 000 USD rocznie plus opłaty. Nie ma żadnych zwolnień z czesnego dla tego programu.


Opłaty

Opłaty będą naliczane za każdy semestr.

Szacowane obowiązkowe opłaty to:

 • Usługi pomocy akademickiej 500 USD upoważniają studenta do korzystania z usług dodatkowych bibliotek uniwersyteckich, usług wsparcia akademickiego i materiałów kursu online.
 • Zajęcia studenckie 120 USD, wspiera działania organizowane przez studentów, takie jak cotygodniowa gazeta, wstęp na wiele międzyuczelnianych zawodów sportowych, filmów i wykładów.
 • Centrum Rekreacyjne 150 USD, zapewnia członkostwo w centrum.
 • Student Health Services 320 USD zapewnia studentom opiekę podstawową, opiekę psychiatryczną i opiekę antykoncepcyjną w Studenckim Centrum Zdrowia.
 • Opłata 40 USD zostanie oszacowana przy ubieganiu się o uzyskanie dyplomu.
 • Polityka Tulane University wymaga, aby wszyscy studenci mieli ubezpieczenie zdrowotne. Wymóg ten można spełnić, subskrybując plan ubezpieczenia zdrowotnego studenta oferowany przez uniwersytet lub dostarczając dowodów na ubezpieczenie zdrowotne.


Pomoc finansowa

W przypadku wnioskodawców z USA informacje dotyczące pomocy finansowej można znaleźć na stronie internetowej Urzędu ds. Pomocy Finansowej Uniwersytetu Tulane.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 8 więcej kursów w Tulane University - Biomedical Sciences Graduate Program (School of Medicine) »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Cena
25,000 USD
25 000 USD rocznie plus opłaty. Nie ma żadnych zwolnień z czesnego dla tego programu.
Deadline
Skontaktuj się ze szkołą
Applications open in October and close June 15th.
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Skontaktuj się ze szkołą
Applications open in October and close June 15th.
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Skontaktuj się ze szkołą
Applications open in October and close June 15th.
Data końcowa