Magister żywienia i dietetyki

University of Canberra

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Magister żywienia i dietetyki

University of Canberra

University of Canberra oferuje szereg stypendiów dostępnych dla studentów zagranicznych.

University of Canberra angażuje się w budowanie silnej i zrównoważonej siły roboczej dla przemysłu medycznego i sportowego Aborygenów i mieszkańców Torres Island. Jeśli jesteś Aborygenem i osobą wyspiarską Torres, zainteresowaną nauką zdrowia lub kursu sportowego, skontaktuj się z Rachel Harrigan lub telefon 6201 2608.

Twój nowy tytuł pracy? Akredytowany praktykujący dietetyk

Ten kurs w pełni zaspokoi Twój głód wymagających kwalifikacji i umożliwi Ci zastosowanie wiedzy eksperckiej w celu zapewnienia profesjonalnych porad dietetycznych, które doprowadzą do zapobiegania chorobom i poprawy ogólnego zdrowia publicznego.

W ramach studiów zaplanujesz i zrealizujesz zdefiniowany projekt badawczy i połączony z 24-tygodniową edukacją w miejscu pracy w miejscach takich jak szpitale i usługi gastronomiczne, skończysz z karą kariery ... będziesz Australijski akredytowany praktykujący dietetyk!

Studiuj Master of Nutrition and Dietetics w UC, a będziesz:

 • zdobyć wiedzę, umiejętności i praktyczne doświadczenie potrzebne do leczenia i zapewnienia opieki żywieniowej dla grup i osób
 • ustalić, w jaki sposób najlepiej doradzać w zakresie żywienia, aby radzić sobie z konkretnymi chorobami i promować zdrowie zarówno dla jednostek, jak i społeczności
 • wykazać umiejętności i wiedzę wymaganą do krytycznej oceny świadczenia i zarządzania usługami gastronomicznymi w placówkach opieki zdrowotnej
 • wykazać się solidnym zrozumieniem i umiejętnościami niezbędnymi do przeprowadzenia oceny potrzeb oraz zaplanowania, wdrożenia i oceny programów żywieniowych w społeczności
 • rozwijać wiedzę i umiejętności związane z naukami żywieniowymi, edukacją zdrowotną, zdrowiem publicznym, badaniami i praktyką kliniczną.

Uczenie zintegrowane z pracą

W tym kursie podejmujesz 24-tygodniową edukację w pełnym wymiarze godzin w różnych miejscach, w tym w publicznym sektorze zdrowia, szpitalach, usługach żywieniowych lub w społeczności w ramach zobowiązania Wydziału Zdrowia do wspierania zintegrowanej nauki.

Możliwości zawodowe

Istnieją możliwości absolwentów Master of Nutrition and Dietetics w wielu sektorach, w tym:

 • szpitale
 • wspólnotowe ośrodki zdrowia
 • prywatne praktyki
 • departamenty rządowe
 • przemysł spożywczy

Informacje dotyczące konkretnego kursu

Studenci muszą spełniać normalne wymagania uniwersyteckie dotyczące przyjęcia na studia magisterskie, w tym zadowalające ukończenie odpowiednika co najmniej drugiego roku biochemii (całoroczny), co najmniej drugiego roku fizjologii (całoroczny) i odpowiednik co najmniej dwóch jednostek odżywiania obejmujących treści związane z naukami żywieniowymi, żywieniem i chorobami, żywieniem na całe życie i naukami o żywności.

Uczniowie, którzy ukończyli kluczowe studia żywieniowe lub jednostki, w tym Nutritional Science oraz Nutrition and Disease (lub równorzędny) przez pięć lat lub więcej, przed zapisaniem się na tę nagrodę mogą być zobowiązani do ponownego podjęcia tych jednostek. Studenci mogą zostać zwolnieni na podstawie dowodów potwierdzających ciągłe doskonalenie zawodowe w tej dziedzinie.

Akceptacja na kurs będzie opierać się na wcześniejszych osiągnięciach akademickich i odpowiednim doświadczeniu zawodowym i / lub rozwoju zawodowym (w tym na referencjach).

Warunki przyjęć

Kurs ma datę przedterminowego składania wniosków do 31 października każdego roku.

Wnioskodawcy muszą spełniać wszystkie następujące kryteria:
A) ukończony stopień bakałarza w żywieniu człowieka
B) jednostki poziomu drugiego stopnia w chemii
C) czterostopniowe jednostki poziomu w biologii człowieka i fizjologii człowieka
D) dwie jednostki drugiego stopnia w dziedzinie biochemii
E) czterostopniowe jednostki poziomu w naukach żywieniowych i żywieniowych

Wymagania języka angielskiego:


Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
University of Canberra

Ostatnia aktualizacja July 25, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Stycz. 2019
Duration
Czas trwania
4 - 12 semestry
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
39,600 AUD
Studenci zagraniczni, rocznie. Krajowy: CSP.
Locations
Australia - Canberra, Australian Capital Territory
Data rozpoczęcia : Stycz. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Stycz. 2019
Australia - Canberra, Australian Capital Territory
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą