Magister żywienia I Dietetyki

University of Canberra

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Magister żywienia I Dietetyki

University of Canberra

University of Canberra angażuje się w budowanie silnej i zrównoważonej siły roboczej przemysłu sportowego i sportowego Aborygenów i wysp Torres Islander. Jeśli jesteś Aborygenem i mieszkańcem Cieśniny Torresa zainteresowanym studiowaniem kursu zdrowia lub sportu, skontaktuj się z Rachel Harrigan lub telefon 6201 2608.

Twój nowy tytuł pracy? Akredytowany praktykujący dietetyk

Ten kurs w pełni zaspokoi Twój głód wymagających kwalifikacji i umożliwi Ci zastosowanie wiedzy eksperckiej w celu zapewnienia profesjonalnych porad dietetycznych, które doprowadzą do zapobiegania chorobom i poprawy ogólnego zdrowia publicznego.

W ramach studiów zaplanujesz i zrealizujesz zdefiniowany projekt badawczy i połączony z 24-tygodniową nauką w miejscu pracy w pełnym zakresie w takich miejscach jak szpitale i usługi gastronomiczne, skończysz z karą zawodową ... będziesz Australijski akredytowany praktykujący dietetyk!

Studiuj Master of Nutrition and Dietetics w UC, a będziesz:

 • zdobyć wiedzę, umiejętności i praktyczne doświadczenie potrzebne do leczenia i zapewnienia opieki żywieniowej dla grup i osób
 • ustalić, w jaki sposób najlepiej doradzać w zakresie żywienia, aby radzić sobie z konkretnymi chorobami i promować zdrowie zarówno dla jednostek, jak i społeczności
 • wykazać umiejętności i wiedzę wymaganą do krytycznej oceny świadczenia i zarządzania usługami żywieniowymi w placówkach opieki zdrowotnej
 • wykazać się solidnym zrozumieniem i umiejętnościami niezbędnymi do przeprowadzenia oceny potrzeb oraz zaplanowania, wdrożenia i oceny programów żywieniowych w społeczności
 • rozwijać wiedzę i umiejętności związane z naukami żywieniowymi, edukacją zdrowotną, zdrowiem publicznym, badaniami i praktyką kliniczną.

Uczenie zintegrowane z pracą

W ramach tego kursu podejmiesz 24-tygodniową naukę w miejscu pracy w pełnym zakresie, w tym w publicznym sektorze zdrowia, szpitalach, usługach żywieniowych lub w społeczności w ramach zobowiązania Wydziału Zdrowia do wspierania zintegrowanej nauki.

Możliwości zawodowe

Istnieją możliwości absolwentów Master of Nutrition and Dietetics w wielu sektorach, w tym:

 • szpitale
 • wspólnotowe ośrodki zdrowia
 • prywatne praktyki
 • departamenty rządowe
 • przemysł spożywczy

Informacje dotyczące konkretnego kursu

Studenci muszą spełniać normalne wymagania uniwersyteckie dotyczące przyjęcia na studia magisterskie, w tym zadowalające ukończenie odpowiednika co najmniej drugiego roku biochemii (całoroczny), co najmniej drugiego roku fizjologii (całoroczny) i odpowiednik co najmniej dwóch jednostek odżywiania obejmujących treści związane z naukami żywieniowymi, żywieniem i chorobami, żywieniem na całe życie i naukami o żywności.

Uczniowie, którzy ukończyli kluczowe studia żywieniowe lub jednostki, w tym Nutritional Science oraz Nutrition and Disease (lub równorzędny) przez pięć lat lub więcej, przed zapisaniem się na tę nagrodę mogą być zobowiązani do ponownego podjęcia tych jednostek. Studenci mogą zostać zwolnieni na podstawie dowodów potwierdzających ciągłe doskonalenie zawodowe w tej dziedzinie.

Akceptacja na kurs będzie opierać się na wcześniejszych osiągnięciach akademickich i odpowiednim doświadczeniu zawodowym i / lub rozwoju zawodowym (w tym na referencjach).

Warunki przyjęć

Kurs ma datę przedterminowego składania wniosków do 31 października każdego roku.

Wnioskodawcy muszą spełniać wszystkie następujące kryteria:
A) ukończony stopień bakałarza w żywieniu człowieka
B) jednostki o dwóch stopniach w chemii
C) jednostki o czterech stopniach w biologii człowieka i fizjologii człowieka
D) dwie jednostki drugiego stopnia w dziedzinie biochemii
E) jednostki o czterech stopniach w naukach żywieniowych i żywieniowych

Wymagania języka angielskiego:


Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
University of Canberra

Ostatnia aktualizacja March 28, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Stycz. 2019
Duration
Czas trwania
4 - 12 semestry
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
39,600 AUD
Locations
Australia - Canberra, Australian Capital Territory
Data rozpoczęcia: Stycz. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Stycz. 2019
Australia - Canberra, Australian Capital Territory
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Price
Studenci zagraniczni, rocznie. Krajowy: CSP.