Międzynarodowe Zdrowie Zwierząt (MSc, Pg Dip, Pg Cert, Pg Prof Dev - Online Learning)

Informacje ogólne

Opis programu

Opis programu

Zwierzęta gospodarskie są niezbędne dla życia milionów ludzi, ale choroby endemiczne i epidemiczne, które wpływają na zwierzęta hodowlane, ograniczają produktywność i pogłębiają ubóstwo.

Choroby przenoszone między zwierzętami i ludźmi zagrażają także zdrowiu hodowców zwierząt, ich rodzin i społeczności. W wielu rozwijających się regionach rolnicy i pracownicy zajmujący się zdrowiem zwierząt często nie są odpowiednio przygotowani, aby poradzić sobie z tym ryzykiem.

Program ten wykorzystuje wiedzę z całej uczelni, aby zapewnić najwyższej klasy nauczanie i badania w celu rozwiązania tych problemów.

Opierając się na solidnych podstawach biologicznych, immunologicznych, patologicznych i epidemiologicznych, ten internetowy mgr będzie wyposażał cię w umiejętności potrzebne do identyfikowania, kontrolowania i zarządzania chorobami zwierząt oraz wiedzy fachowej, aby sprostać międzynarodowym wyzwaniom w zakresie zdrowia zwierząt w XXI wieku.

Ten program jest powiązany z University's Global Health Academy.

cows

Nauka online

Nasza internetowa technologia uczenia się jest w pełni interaktywna, nagradzana i umożliwia komunikację z wysoko wykwalifikowaną kadrą nauczycielską w zaciszu własnego domu lub w miejscu pracy.

Nasi studenci online nie tylko mają dostęp do doskonałych zasobów Edynburga, ale również stają się częścią wspierającej społeczności internetowej, skupiającej studentów i wykładowców z całego świata.

Struktura programu

Studenci mogą uczyć się na poziomie certyfikatu, dyplomu lub magistra.

Rok 1: certyfikat

 • Applied Epidemiology and Surveillance
 • Odpowiedzi gospodarza na infekcję
 • Patogenowe strategie przenoszenia i przeżycia

Rok 2: dyplom

Podejmiesz następujący obowiązkowy kurs:

 • Choroba odzwierzęca

Wybierz jeden z następujących dwóch kursów:

 • Nadzór i kontrola chorób transgranicznych wpływających na handel międzynarodowy
 • Wprowadzenie do chorób transgranicznych i ich wpływ na handel i populacje dzikich zwierząt

Następnie wybierz następujące przedmioty do wyboru (do 60 punktów):

* Kontrola nad ekonomicznie ważnymi pasożytami * Nowe odkrycia w zakresie epidemiologii i kontroli chorób przenoszonych przez wektory * Wprowadzenie do badań wakcynologicznych * Zdrowie zwierząt i środowisko przyrodnicze * Postęp technologiczny w diagnostyce weterynaryjnej * Badanie i analiza badań chorób zwierząt * Planowanie projektu i wsparcie decyzji dla kontrola chorób zwierząt * Wprowadzenie do GIS i analiza danych przestrzennych * Zaawansowany GIS i epidemiologia przestrzenna i modelowanie * Wprowadzenie do zarządzania cyklem projektu * Globalizacja i zdrowie * Nowoczesne Zoo * Wykorzystanie sztucznych technologii reprodukcyjnych w zagrożonych gatunkach * Pasterstwo i zdrowie stada * Choroby odzwierzęce w kontekście globalnym * Zasady społeczno-ekonomiczne dla jednego zdrowia * Nexus bezpieczeństwa żywnościowego i globalnego zdrowia

Rok 3: mistrzowie

W przypadku mistrza, wybierzesz albo przeprowadzenie pisemnego elementu refleksyjnego zawierającego 10-15 000 słów.

Podyplomowy Rozwój Zawodowy (PPD)

Podyplomowy rozwój zawodowy (PPD) skierowany jest do pracujących profesjonalistów, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę w ramach studiów podyplomowych, bez czasu i finansowego zaangażowania pełnego Masters, Studiów Podyplomowych lub Podyplomowych Certyfikatów.

Możesz wziąć maksymalnie 50 punktów kredytowych kursów w ciągu dwóch lat w naszym systemie PPD. Prowadzą one do przyznania przez uniwersytet w Edynburgu podyplomowych kredytów akademickich. Ewentualnie, po roku nauki, możesz przekazać swoje kredyty i kontynuować naukę w kierunku wyższej nagrody na Masters, studia podyplomowe lub studia podyplomowe. Chociaż kursy PPD mają różne daty rozpoczęcia w ciągu roku, możesz rozpocząć studia magisterskie, studia podyplomowe lub studia podyplomowe w miesiącu wrześniu. Czas poświęcony na naukę PPD zostanie odjęty od czasu, jaki upłynął do ukończenia studiów magisterskich, studiów podyplomowych lub studiów podyplomowych.

Skontaktuj się z zespołem programowym, aby uzyskać więcej informacji o dostępnych kursach i datach rozpoczęcia kursu.

Możliwości zawodowe

Ten program został zaprojektowany, aby zwiększyć Twoją karierę w zarządzaniu zwierzętami na całym świecie. Wielu absolwentów wykorzystało program jako drogę do promocji i / lub studiów doktoranckich.

Wymagania wstępne

Brytyjski dyplom z wyróżnieniem 2: 1 lub jego międzynarodowy odpowiednik w weterynarii, naukach rolniczych, biologii lub pokrewnej dyscyplinie naukowej.

Możemy również rozpatrzyć Twoją aplikację, jeśli masz odpowiednie doświadczenie zawodowe; skontaktuj się z nami, aby sprawdzić przed złożeniem wniosku. Możesz zostać dopuszczony do poziomu certyfikatu tylko w pierwszej instancji.

Wymagania w języku angielskim

Wszyscy kandydaci muszą mieć jedną z następujących kwalifikacji jako dowód zdolności do posługiwania się językiem angielskim:

 • studia licencjackie lub magisterskie, które były nauczane i oceniane w języku angielskim w większości anglojęzycznych krajów określonych przez brytyjskie wizy i imigracje
 • IELTS Academic: łącznie 6,5 (co najmniej 6,0 w każdym module)
 • TOEFL-iBT: łącznie 92 (co najmniej 20 w każdym module)
 • PTE (A): ogółem 61 (co najmniej 56 w każdej z sekcji "Umiejętności komunikacyjne", sekcja "Umożliwianie umiejętności" nie jest brana pod uwagę)
 • CAE i CPE: łącznie 176 (co najmniej 169 w każdym module)
 • Trinity ISE: ISE II z wyróżnieniem we wszystkich czterech komponentach

Stopnie nauczane i oceniane w języku angielskim nie mogą mieć więcej niż dwa i pół roku na początku programu studiów. Testy językowe nie mogą mieć więcej niż dwa lata na początku twojego programu studiów.

Stypendia i finansowanie

Uniwersytet w Edynburgu oferuje niewielką liczbę stypendiów dla wybitnych kandydatów. Są bardzo konkurencyjne.

Pożyczki podyplomowe rządu Wielkiej Brytanii

Obywatele Wielkiej Brytanii, osoby o ustalonym statusie, a także niektórzy obywatele UE, którzy nie są rezydentami w Wielkiej Brytanii, mogą kwalifikować się do otrzymania pożyczki podyplomowej na pokrycie opłat - aw niektórych przypadkach także kosztów utrzymania.

Ostatnia aktualizacja Paź 2018

Informacje o uczelni

Together we form a unique grouping in the UK where vets, medics and biomedical scientists work together and study the common causes of disease that affect our populations.

Together we form a unique grouping in the UK where vets, medics and biomedical scientists work together and study the common causes of disease that affect our populations. Pokaż mniej