Przegląd kursu

Jedna na dwie osoby w Wielkiej Brytanii zachoruje na raka w ciągu swojego życia. Ponieważ leczenie raka stale się poprawia, coraz więcej pacjentów przeżywa i podejmuje terapie rehabilitacyjne, aby wspomóc powrót do zdrowia. Program ten zapewnia szkolenia i kształcenie podyplomowe dla obecnych pracowników służby zdrowia oraz osób aspirujących do pracy w rozwijającej się dziedzinie.

Studiując ten kurs w Hull, będziesz cieszyć się silnymi powiązaniami z wieloma społecznościami i pracodawcami służby zdrowia. Zapewniają one doskonałe możliwości praktyk zawodowych w zakresie zastosowania umiejętności w rzeczywistych warunkach. Uniwersytet współpracuje z City Healthcare Partnership, które prowadzi programy rehabilitacji w Hull i East Riding. Będziesz miał okazję wziąć udział w dużym dochodzeniu badawczym, publikować w recenzowanych czasopismach i pomagać w opracowywaniu podstaw naukowych dla dyscypliny rehabilitacji onkologicznej w Wielkiej Brytanii

Co będziesz studiować

Moduły podstawowe

Wszystkie moduły zależą od dostępności i ta lista może ulec zmianie w dowolnym momencie.

  • Rak i ryzyko modyfikowalne
  • Metody badawcze
  • Podstawy rehabilitacji wysiłkowej
  • Psychologia zdrowia i choroby
  • Praktyka zawodowa i praktyki kliniczne
  • Testy kliniczne, recepty i programowanie
  • Dochodzenie badawcze

122483_photo-1526256262350-7da7584cf5eb.jpgMarcelo Leal / Unsplash

Twoje przyszłe perspektywy

Zatrudnialność jest głównym celem tego programu. Zdobędziesz teorię i praktykę wiedzy związanej z dyscypliną oraz możliwość zastosowania wiedzy naukowej zdobytej w warunkach rzeczywistych.

Obecnie w Wielkiej Brytanii nie ma innych kursów magisterskich na temat rehabilitacji raka. Dzięki wyjątkowym możliwościom, jakie oferuje ten program, po ukończeniu studiów będziesz wyprzedzać konkurencję w szybko ewoluującym obszarze.

Potencjalne przyszłe kariery mogą obejmować rehabilitację i fizjoterapeutę w NHS lub prywatnej służbie zdrowia, doradcę stylu życia, osobistego trenera oraz personel wyższego i dalszego kształcenia.

Poznaj wirtualną wycieczkę

https://virtualtour.hull.ac.uk/take-a-look-around/area-of-interest/choose-your-subject/sport-health-and-excercise-science

Wymagania wstępne

Co najmniej stopień naukowy z wyróżnieniem 2.2 lub międzynarodowy odpowiednik w danym temacie (sport i ćwiczenia, pielęgniarstwo, terapia sportowa, fizjoterapia, zdrowie publiczne lub medycyna). Po uruchomieniu programu szkoła przeprowadzi w Twoim imieniu rozszerzone sprawdzanie usługi ujawniania i blokowania (DBS). Aby móc uczestniczyć w Stażu Klinicznym, który stanowi obowiązkową część drugiego semestru, wymagany jest udany udoskonalony test DBS. Dlatego powinieneś ubiegać się o ten program tylko wtedy, gdy masz pewność, że rozszerzona kontrola DBS będzie satysfakcjonująca i mając świadomość, że nie będziesz w stanie ukończyć programu, jeśli tak nie jest.

Studenci zagraniczni

Jeśli potrzebujesz wizy studenckiej na poziomie 4 lub jeśli pierwszym językiem nie jest angielski, będziesz musiał przedstawić akceptowalne dowody poziomu znajomości języka angielskiego.

Kurs wymaga ogólnie akademickiego IELTS 6.5, z 6,0 każdej umiejętności.

Jeśli Twój angielski nie osiąga obecnie wymaganego standardu uniwersyteckiego dla tego programu, możesz być zainteresowany jednym z naszych kursów języka angielskiego.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o tym programie z University of Hull wypełnij formularz i przeczytaj naszą politykę prywatności.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 3 więcej kursów w University of Hull »

Ostatnia aktualizacja Październik 13, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Wrz 2020
Duration
1 - 2 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
16,600 GBP
Home / EU: 7500 £ - Międzynarodowy: 16 600 £. Uwaga: podane opłaty dotyczą wpisu 2019/20. Opłaty za rok 2020/21 nie zostały jeszcze potwierdzone i mogą wzrosnąć.
Termin
Sie 1, 2020
We recommend that you apply by 1 August for September course start (or at least 6 weeks before any other start date).
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrz 2020
Data końcowa
Wrz 2021
Termin nadsyłania zgłoszeń
Sie 1, 2020
We recommend that you apply by 1 August for September course start (or at least 6 weeks before any other start date).

Wrz 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Sie 1, 2020
We recommend that you apply by 1 August for September course start (or at least 6 weeks before any other start date).
Data końcowa
Wrz 2021

Through These Doors - Allam Medical Building - University of Hull