Magister Rehabilitacja Raka

Informacje ogólne

Opis programu

Przegląd kursu

Jedna na dwie osoby w Wielkiej Brytanii zachoruje na raka w ciągu swojego życia. Ponieważ leczenie raka stale się poprawia, coraz więcej pacjentów przeżywa i podejmuje terapie rehabilitacyjne, aby wspomóc powrót do zdrowia. Program ten zapewnia szkolenia i kształcenie podyplomowe dla obecnych pracowników służby zdrowia oraz osób aspirujących do pracy w rozwijającej się dziedzinie.

Studiując ten kurs w Hull, będziesz cieszyć się silnymi powiązaniami z wieloma społecznościami i pracodawcami służby zdrowia. Zapewniają one doskonałe możliwości praktyk zawodowych w zakresie zastosowania umiejętności w rzeczywistych warunkach. Uniwersytet współpracuje z City Healthcare Partnership, które prowadzi programy rehabilitacji w Hull i East Riding. Będziesz miał okazję wziąć udział w dużym dochodzeniu badawczym, publikować w recenzowanych czasopismach i pomagać w opracowywaniu podstaw naukowych dla dyscypliny rehabilitacji onkologicznej w Wielkiej Brytanii

Co będziesz studiować

Moduły podstawowe

Wszystkie moduły zależą od dostępności i ta lista może ulec zmianie w dowolnym momencie.

  • Rak i ryzyko modyfikowalne
  • Metody badawcze
  • Podstawy rehabilitacji wysiłkowej
  • Psychologia zdrowia i choroby
  • Praktyka zawodowa i praktyki kliniczne
  • Testy kliniczne, recepty i programowanie
  • Dochodzenie badawcze

122483_photo-1526256262350-7da7584cf5eb.jpgMarcelo Leal / Unsplash

Twoje przyszłe perspektywy

Zatrudnialność jest głównym celem tego programu. Zdobędziesz teorię i praktykę wiedzy związanej z dyscypliną oraz możliwość zastosowania wiedzy naukowej zdobytej w warunkach rzeczywistych.

Obecnie w Wielkiej Brytanii nie ma innych kursów magisterskich na temat rehabilitacji raka. Dzięki wyjątkowym możliwościom, jakie oferuje ten program, po ukończeniu studiów będziesz wyprzedzać konkurencję w szybko ewoluującym obszarze.

Potencjalne przyszłe kariery mogą obejmować rehabilitację i fizjoterapeutę w NHS lub prywatnej służbie zdrowia, doradcę stylu życia, osobistego trenera oraz personel wyższego i dalszego kształcenia.

Poznaj wirtualną wycieczkę

https://virtualtour.hull.ac.uk/take-a-look-around/area-of-interest/choose-your-subject/sport-health-and-excercise-science

Wymagania wstępne

Co najmniej stopień naukowy z wyróżnieniem 2.2 lub międzynarodowy odpowiednik w danym temacie (sport i ćwiczenia, pielęgniarstwo, terapia sportowa, fizjoterapia, zdrowie publiczne lub medycyna). Po uruchomieniu programu szkoła przeprowadzi w Twoim imieniu rozszerzone sprawdzanie usługi ujawniania i blokowania (DBS). Aby móc uczestniczyć w Stażu Klinicznym, który stanowi obowiązkową część drugiego semestru, wymagany jest udany udoskonalony test DBS. Dlatego powinieneś ubiegać się o ten program tylko wtedy, gdy masz pewność, że rozszerzona kontrola DBS będzie satysfakcjonująca i mając świadomość, że nie będziesz w stanie ukończyć programu, jeśli tak nie jest.

Studenci zagraniczni

Jeśli potrzebujesz wizy studenckiej na poziomie 4 lub jeśli pierwszym językiem nie jest angielski, będziesz musiał przedstawić akceptowalne dowody poziomu znajomości języka angielskiego.

Kurs wymaga ogólnie akademickiego IELTS 6.5, z 6,0 każdej umiejętności.

Jeśli Twój angielski nie osiąga obecnie wymaganego standardu uniwersyteckiego dla tego programu, możesz być zainteresowany jednym z naszych kursów języka angielskiego.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o tym programie z University of Hull wypełnij formularz i przeczytaj naszą politykę prywatności.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

The University of Hull has been changing the way people think for 90 years. Our motto, Lampada Ferens, translates as ‘carrying the light of learning’, and over the years, we’ve shared that light with ... Czytaj więcej

The University of Hull has been changing the way people think for 90 years. Our motto, Lampada Ferens, translates as ‘carrying the light of learning’, and over the years, we’ve shared that light with thousands of people from across the world. Pokaż mniej