Read the Official Description

Szkoła Medyczna (BS) jest oferowana na terenie kampusu Nova Iguacu, w pełnym wymiarze godzin, trwające 12 semestrów, o łącznej ilości pracy 7990 godzin zajęć.

organizacja nauczania

Konstrukcja wiedzy w sposób zintegrowany i skoordynowany sposób w programie nauczania kierowanego przez kompetencji wymaga przemyślenie kultury pedagogicznej koncentruje kurs na zaangażowaniu grupy nauczania. Sposób kolegialności pracy ma krytyczne rozumienie rzeczywistości zdrowia i szkolenie ludzi profesjonalny, refleksyjnej, aktywnego, demokratycznego i zobowiązuje się do kwestii społecznych. To szersze spojrzenie na nauczanie i uczenie się wymaga nowego podejścia nauczyciela w stosunku do wcześniejszej wiedzy, potrzeb i zainteresowań każdego studenta rytmy i nauki.

Dlatego konieczne jest, aby pracować „ze studentami możliwość nawiązania relacji pomiędzy informacjami, które otrzymują i przynieść i pomiędzy wiedzą oni nabyć i odbudowy (Santomè, 1998).

W radzeniu sobie perspektywę sytuacji związanych z kształcenia medycznego w kontekście nauczania prowadzony przez kompetencji oczywiście Medicina de Itaperuna jest zorganizowana w następujący sposób: - matrycę curriculum, składający się z 12 modułów obejmujących tematy integratorów seminaria (SI), pięść program integracyjny szkoła i praca społeczna) oraz staże. Każdy moduł opisany, istnieje zamiar nauczanie ich dystrybucji, w zależności od stopnia skomplikowania, które spełniają; - Nauczanie Elastyczne moduły, składające się z zajęć i działań uzupełniających, mających na celu ułatwienie tworzenia studenta. Te różne wymiary medycznego programu szkolnego są oddzielone tylko dla celów dydaktycznych wyjaśnienia. Jednak jest ona wyrażona w strukturyzacji projektu pedagogicznego. Zatem curricular organizacja kursu ma na celu zintegrowanie dyscyplin całej jego zapłaty.

Laboratoria

Laboratoria, które służą szkoły medycznej mają na celu zapewnienie szkolenia praktycznego uczenia treść dyscyplin. Stosowanie polityki ściśle zgodny z programowych godzin, chociaż nie są zachęcające do udziału studenta na studia bezpłatne. Istnieje ogólne zarządzanie laboratoriów do czynienia z kwestiami administracyjnymi i technicznymi, w uzupełnieniu do klas pre-przygotowawczych. Główne wytyczne laboratoriów są trwałe utrzymanie i modernizacje, które spełniają harmonogram priorytetów usług do potrzeb programów edukacyjnych i badawczych Poniżej opisano laboratoria wykorzystywane przez szkoły medycznej z jego głównych cech i listy wyposażenia.

Licencjackich Oczywiście w medycynie stosuje dla podstawowych dziedzin interdyscyplinarnych laboratoriów Szkoły Biologicznych i Nauk o Zdrowiu (FaCBS), zgodnie z poniższym podziałem: - Misją interdyscyplinarnych laboratoriów jest przedstawienie akademickiego praktycznego kontaktu naukach eksperymentalnych konsolidację wiedzy technik naukowych. Celem jest, aby uruchomić proces obserwacji dychotomia dla potwierdzenia naukowego Explorer myślenia niezbędnych do rozwoju nauki.

  • Infrastruktura interdyscyplinarnych laboratoriów składa się z siedmiu (07) oddzielnych zespołów laboratoryjnych do zajęć praktycznych przykładów wykonania, które wynikają z poniższej listy: Laboratory 1 do 6 Plus Parazytologia laboratoryjne.
Program taught in:
Portuguese (Brazil)

See 1 more programs offered by Universidade Iguaçu (UNIG) »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Mar. 2019
Duration
12 - 12 semestry
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Mar. 2019
Application deadline