Read the Official Description

Historia wychowania w farmakologii w Azerbejdżanie zaczyna się od roku 1938. Nasz Zakład Farmakologii szkoli wysoko wykwalifikowaną aptekarz ze stopniem licencjata i magistra do pracy w ochronie zdrowia, w tym dziedzinie farmakologii. Dział uczy podstaw studentów farmakologii - poszukiwanie źródeł leków, metody kontroli jakości leków i przygotowywanie różnych leków. Studenci zdobywają wiedzę i umiejętności w zakresie wdrażania nowoczesnych metod analiz i zakup nowych leków chemicznych. Studenci również uzyskać szczegółowe informacje na temat możliwego wpływu leku na organizm, a także do badania jakości leku.

farmakologia

Obecnie istnieje ponad 6500 wysoko wykształceni aptekarz z licencjackie i magisterskie w Azerbejdżanie. Prawie wszystkie z nich są absolwentami Wydziału Farmakologii UAM. 11 osób niedawno obronił rozprawę na stopień doktora, a 44 osób PHD w farmakologii w krzesłach specjalność działu.

Kilka Lekarze Chemicznych i Nauk Biologicznych pracujących w Azerbejdżanie Narodowej Akademii Nauk są absolwentami Wydziału Farmakologii Uniwersytetu Medycznego Azerbejdżanu. Obecnie najbardziej aktywni absolwenci wydziału kontynuować naukę w poziomie magisterskim w specjalności takich jak technologia farmakologicznej, chemii farmakologicznej, chemii toksykologicznej i pharmacogonosia.

Okres kształcenia na poziomie studiów magisterskich w Zakładzie Farmakologii wynosi 2 lata. Obecnie ponad 350 krajowych i zagranicznych student studium na wydziale języków ich coraz licencjackie i magisterskie w Azerski, rosyjskim i angielskim.

Istnieje 8 krzesła w dziale: Katedra Gospodarki i Organizacji farmakologicznych Technologii; Katedra Botaniki i Pharmacogonosia; Katedra Farmakologii; Katedra Chemii farmakologiczne; Katedra Biofizyki i Chemii Bioorganicznej; Katedra Chemii Ogólnej i toksykologicznych; Katedra Nauk Społecznych; Krzesło z języka łacińskiego.

Wymagania kwalifikacyjne

Maturę z podań Chemii, Biologii, Fizyki plus poziomie średniozaawansowanym angielskiego odpowiednik, IELTS 5.5 (TOEFL 550); lub ze stopniem TRC Międzynarodowa Fundacja Program University Pass.

Program taught in:
Język angielski

See 2 more programs offered by Azerbaijan Medical University »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa