Fizjologiczny Program Absolwenta w Tulane University School of Medicine w Nowym Orleanie, LA opracował program magisterski zaprojektowany specjalnie w celu zapewnienia zaawansowanego treningu i zrozumienia funkcji ciała i służyć jako podstawa do studiowania medycyny. Pomyślne zakończenie tego jednorocznego programu zwiększy twoją konkurencyjność w szkołach medycznych lub równoważnych programach zawodowych. Program obejmuje Zaawansowaną Fizjologię Medyczną, Neurofizjologię, Biologię Molekularną i Komórkową oraz Fizjologię Translacyjną. Program jest otwarty dla aplikacji przez cały rok.

Studenci mogą brać udział w badaniach, pisaniu grantów i tworzeniu protokołów. Studenci będą mieli możliwość kontaktu z wykładowcami i badaczami z Tulane School of Medicine, VA Health System i Pennington Biomedical Research Center. Ten program ułatwia również naukę materiałów testowanych na MCAT.


Wymagania stopnia

Studenci muszą wziąć 30 godzin kredytowych zajęć w semestrze jesiennym i wiosennym i wypełnić wymagania dotyczące stopnia.


Program

Semestr zimowy

wymagany


Semestr wiosenny

wymagany


Warunki przyjęć

Certyfikacja licencjacka i licencjat z biologii lub pokrewnej specjalizacji są wymagane do przyjęcia. W przypadku wnioskodawców z USA wymagany jest minimalny GPA wynoszący 3,0 oraz MCAT wynoszący 502 lub DAT równy 18 lub GRE równy 300. Wnioski będą weryfikowane przez cały rok.

Wniosek o dopuszczenie do studiów magisterskich w dziedzinie fizjologii powinien być złożony do Graduate Program w Biomedical Sciences Office. Bezzwrotna opłata za wniosek w wysokości 50,00 USD powinna zostać wniesiona na Uniwersytet Tulane. Wnioski będą rozpatrywane w miarę ich otrzymywania, a kandydaci będą przyjmowani na zasadzie konkursu. Dlatego bardzo zalecane jest wczesne składanie wniosków. Formularze zgłoszeniowe do stopnia Master of Science można pobrać ze strony Uniwersytetu Tulane:

href = "https://applygrad.tulane.edu/apply/


Czesne

Pełny etat


Obowiązkowe opłaty

Opłata za usługi pomocy akademickiej

Opłata za usługi pomocy akademickiej upoważnia studenta do korzystania z usług dodatkowych bibliotek uniwersyteckich i usług wsparcia akademickiego, takich jak laboratoria językowe i naukowe. Obejmuje również niektóre usługi komputerowe, podłączanie danych i głosu, usługi opiekuńcze i niektóre elementy testowe Centrum Zasobów Edukacyjnych i Doradztwa, niektóre usługi biblioteki online i inne usługi pomocy akademickiej.

Opłata za ośrodek zdrowia ucznia

Student Health Fee zapewnia studentom opiekę podstawową, opiekę psychiatryczną i opiekę antykoncepcyjną w Studenckim Centrum Zdrowia. Przyczynia się także do programów edukacji zdrowotnej, poradnictwa narkotykowego / alkoholowego oraz poradni medycznej Tulane Emergency Medical Service.

Opłata za aktywność studenta

Uczeń w Tulane sam ocenia opłatę za aktywność studencką, aby wesprzeć jej działania. Opłata za udział w kursie dla studentów upoważnia studentów do udziału w wspieranych zajęciach lub uczestniczenia w nich, czytelnictwa tygodnika i dopuszczenia do wielu międzyuczelnianych zawodów sportowych, filmów i wykładów.

Opłata za ośrodek wypoczynkowy Reily

Studenci studiów stacjonarnych będą oceniani pod kątem członkostwa w Centrum Rekreacyjnym Reily. Studenci studiów niestacjonarnych mają możliwość dołączenia do Centrum Reily.


Pomoc finansowa

Nie ma pomocy finansowej z Departamentu Fizjologii lub Uniwersytetu Tulane na program studiów magisterskich. Informacje na temat innej pomocy finansowej można uzyskać w biurze pomocy finansowej Uniwersytetu

www.tulane.edu/~finaid

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 8 więcej kursów w Tulane University - Biomedical Sciences Graduate Program (School of Medicine) »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Cena
23,500 USD
23 500 USD rocznie.
Deadline
Skontaktuj się ze szkołą
Applications open in October and close June 15th.
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Skontaktuj się ze szkołą
Applications open in October and close June 15th.
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Skontaktuj się ze szkołą
Applications open in October and close June 15th.
Data końcowa