Masters in Physiology

Tulane University - Biomedical Sciences Graduate Program (School of Medicine)

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Masters in Physiology

Tulane University - Biomedical Sciences Graduate Program (School of Medicine)

Fizjologiczny Program Absolwenta w Tulane University School of Medicine w Nowym Orleanie, LA opracował program magisterski zaprojektowany specjalnie w celu zapewnienia zaawansowanego treningu i zrozumienia funkcji ciała i służyć jako podstawa do studiowania medycyny. Pomyślne zakończenie tego jednorocznego programu zwiększy twoją konkurencyjność w szkołach medycznych lub równoważnych programach zawodowych. Program obejmuje Zaawansowaną Fizjologię Medyczną, Neurofizjologię, Biologię Molekularną i Komórkową oraz Fizjologię Translacyjną. Program jest otwarty dla aplikacji przez cały rok.

Studenci mogą brać udział w badaniach, pisaniu grantów i tworzeniu protokołów. Studenci będą mieli możliwość kontaktu z wykładowcami i badaczami z Tulane School of Medicine, VA Health System i Pennington Biomedical Research Center. Ten program ułatwia również naukę materiałów testowanych na MCAT.


Wymagania stopnia

Studenci muszą wziąć 30 godzin kredytowych zajęć w semestrze jesiennym i wiosennym i wypełnić wymagania dotyczące stopnia.


Program

Semestr zimowy

wymagany


Semestr wiosenny

wymagany


Warunki przyjęć

Certyfikacja licencjacka i licencjat z biologii lub pokrewnej specjalizacji są wymagane do przyjęcia. W przypadku wnioskodawców z USA wymagany jest minimalny GPA wynoszący 3,0 oraz MCAT wynoszący 502 lub DAT równy 18 lub GRE równy 300. Wnioski będą weryfikowane przez cały rok.

Wniosek o dopuszczenie do studiów magisterskich w dziedzinie fizjologii powinien być złożony do Graduate Program w Biomedical Sciences Office. Bezzwrotna opłata za wniosek w wysokości 50,00 USD powinna zostać wniesiona na Uniwersytet Tulane. Wnioski będą rozpatrywane w miarę ich otrzymywania, a kandydaci będą przyjmowani na zasadzie konkursu. Dlatego bardzo zalecane jest wczesne składanie wniosków. Formularze zgłoszeniowe do stopnia Master of Science można pobrać ze strony Uniwersytetu Tulane:

href = "https://applygrad.tulane.edu/apply/


Czesne

Pełny etat


Obowiązkowe opłaty

Opłata za usługi pomocy akademickiej

Opłata za usługi pomocy akademickiej upoważnia studenta do korzystania z usług dodatkowych bibliotek uniwersyteckich i usług wsparcia akademickiego, takich jak laboratoria językowe i naukowe. Obejmuje również niektóre usługi komputerowe, podłączanie danych i głosu, usługi opiekuńcze i niektóre elementy testowe Centrum Zasobów Edukacyjnych i Doradztwa, niektóre usługi biblioteki online i inne usługi pomocy akademickiej.

Opłata za ośrodek zdrowia ucznia

Student Health Fee zapewnia studentom opiekę podstawową, opiekę psychiatryczną i opiekę antykoncepcyjną w Studenckim Centrum Zdrowia. Przyczynia się także do programów edukacji zdrowotnej, poradnictwa narkotykowego / alkoholowego oraz poradni medycznej Tulane Emergency Medical Service.

Opłata za aktywność studenta

Uczeń w Tulane sam ocenia opłatę za aktywność studencką, aby wesprzeć jej działania. Opłata za udział w kursie dla studentów upoważnia studentów do udziału w wspieranych zajęciach lub uczestniczenia w nich, czytelnictwa tygodnika i dopuszczenia do wielu międzyuczelnianych zawodów sportowych, filmów i wykładów.

Opłata za ośrodek wypoczynkowy Reily

Studenci studiów stacjonarnych będą oceniani pod kątem członkostwa w Centrum Rekreacyjnym Reily. Studenci studiów niestacjonarnych mają możliwość dołączenia do Centrum Reily.


Pomoc finansowa

Nie ma pomocy finansowej z Departamentu Fizjologii lub Uniwersytetu Tulane na program studiów magisterskich. Informacje na temat innej pomocy finansowej można uzyskać w biurze pomocy finansowej Uniwersytetu

www.tulane.edu/~finaid

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja June 7, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Sierp. 2019
Duration
Czas trwania
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
23,500 USD
23 500 USD rocznie.
Information
Deadline
Skontaktuj się ze szkołą
Applications open in October and close June 15th.
Locations
Stany Zjednoczone - New Orleans, Louisiana
Data rozpoczęcia : Sierp. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Applications open in October and close June 15th.
Data zakończenia Maj 31, 2019
Dates
Sierp. 2019
Stany Zjednoczone - New Orleans, Louisiana
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Applications open in October and close June 15th.
Data zakończenia Maj 31, 2019