Masters internetowych w dermocosmética

Informacje ogólne

Opis programu

dermokosmetyki

WHO powinna

Master skierowany jest do absolwentów lub absolwentów chemii, farmacji, biologii, weterynarii i inżynierów chemików, jak i każdego innego absolwenta uniwersytetu lub inżyniera związanego z branży kosmetycznej. Jest również skierowany do profesjonalistów, którzy nie są uprawnieni do żadnej z powyższych dyscyplin, udowadniając wystarczającą wiedzę i doświadczenie w dziedzinie kosmetyki.

CELE

Podstawowym celem CESIF jest szkolenie specjalistów z wysokim poziomem wiedzy w różnych pozycjach technicznych i menedżerskich oferowanych przez firmy, uzupełniając obszary nauczania z kompleksowej i zindywidualizowanej przygotowań do wyszukiwania.

CZAS

1500 godz. 90 godzin zajęć, 20 godzin wirtualnych wirtualnych ćwiczeń, 950 godzin pracy osobistej i 440 godzin poświęconych na przygotowanie ostatecznego projektu.

DOKUMENTACJA

Na czas trwania kursu, każdy student będzie miał dostęp poprzez Virtual Campus, do wszystkich istotnych dokumentów do obszarów sklasyfikowanych. To wszystko Zawartość studiów i materiałów pomocniczych, niezbędnych do prawidłowego rozwoju kursu jest włączone.

ĆWICZENIA

Każdy student będzie przeprowadzać różne praktyczne prace związane z głównych obszarów oczywiście być następnie oceniana przez Kierownika Programu.

PROGRAM TREŚCI

Program Magister dermokosmetyków on-line Jest on podzielony na dziesięć dużych przedmiotów, aby pokryć wszystkie niezbędne aspekty do integralnej formacji uczniów

WSTĘP

 1. Definicja i rodzaje form kosmetycznych. Wstęp historyczny. Funkcje prawne i handlowe kosmetycznej.
 2. Fizjologia i struktura obszarów nakładania kosmetyków. System skórny. System kapilarny. Szczególne systemy: paznokcie, usta, oczy, narządy płciowe.
 3. Bezpieczeństwo kosmetyczne. Scenariusze użycia. wchłaniania przez skórę, układowy mechanizmy narażenia podrażnienia skóry, alergiczne mechanizmy uczuleniowych. Fototoksyczne.

SKŁADNIKI

 1. Składniki kosmetyczne: Funkcje i rodzaje. Słownik składników kosmetycznych. Główną funkcją i wtórne funkcje: Typy i funkcje klasyfikacji (Cosing).
 2. Składniki kosmetyczne: emulsje.
 3. Składniki kosmetyczne: Środki powierzchniowo czynne.
 4. Składniki kosmetyczne: Dodatki funkcjonalne.

PIELĘGNACJA SKÓRY

 1. Pielęgnacji skóry twarzy. Główną formą kosmetyczne: Emulsje. ogólne typy preparowania i stosowania form. zabiegi przeciwzmarszczkowe, oświetlacze, wrażliwa skóra, itp
 2. Twarzy oczyszczanie i tonowanie. Główną formą kosmetyczne: rozwiązania i dwufazowy. mycia twarzy i do usuwania makijażu. toniki twarzy.
 3. szczególnych zabiegów pielęgnacyjnych. Leczenie skóry: antycellulitowy, self-garbarze, wybielacze, środki przeciwsłoneczne, itd.

HIGIENA I CZYSZCZENIE

 1. Higiena i oczyszczanie skóry. Główną formą kosmetyczne: środki powierzchniowo czynne (funkcje i rodzaje). Żeli. Mydła. Żele i pianki w aerozolu, pałeczki i roztworów do natryskiwania.
 2. Higiena i czystość skóry wrażliwej i konkretnych dziedzin. Preparaty do skóry i wrażliwych obszarach. Preparaty do rąk i stóp. Preparaty dla niemowląt i osób starszych.

PIELĘGNACJA WŁOSÓW

 1. Pielęgnacja włosów: Szampony i odżywki. Mycie i odżywki do włosów. Szampony i odżywki. Silikony w pielęgnacji włosów i obowiązującymi przepisami.
 2. pielęgnacji włosów do farbowania włosów: barwniki, prostownice i barwniki utleniające i nieutleniające. Mocowanie: Lakier i żel do włosów.
 3. Pielęgnacja włosów: sierp i golenie. Usuwanie włosów. Golenia na mokro i na sucho. depilacji woski i kremy keratolityczne

kosmetyki dekoracyjne

 1. twarzy i ciała: dekoracyjne kosmetyki. Prezentacje. Barwniki i pigmenty, i kije płynów.
 2. oczu i warg: dekoracyjne kosmetyki. Prezentacje. Barwniki i pigmenty, i kije płynów.
 3. kosmetyki dekoracyjnych: gwóźdź, prezentacje. Barwniki i pigmenty, i kije płynów.

HIGIENICZNE SENSITIVE OBSZARY

 1. higiena jamy ustnej i osobiste. Obowiązujące prawo i rodzajów produktów. Preparaty i aktywne.
 2. 7.2. Dezodoranty i antyperspiranty. Aktywa i vehiculización. Preparaty i pakuje.

PERFUMY

 1. Perfumeryjne. Elementy składowe istoty. Produkty alkoholików. Inne nośniki perfum.
 2. perfumy bezpieczeństwa: IFRA standardów. Ocena bezpieczeństwa przez esencji IFRA. Dokumentacja od dostawcy do producenta.

PRODUKCJA, ROZWÓJ I MARKETING

 1. Organizacja i produkcja. Bpfc ISO 22716. Deklaracja Resp. Sprzęt. Bpfc, sekcje i wymagania: dokumentacja podstawowa.
 2. Procesy wytwórcze: wytwarzanie i pakowanie. Wymagania produkcyjne: pomieszczeń, sprzętu, personelu. Przepływy i punktów krytycznych.
 3. Zarządzanie jakością. System Jakości. Dobrej praktyki laboratoryjnej. Kontrola surowców i materiałów opakowaniowych. Kontrola jakości Zakończone. Kontrola mikrobiologiczna.
 4. Gospodarka i kosmetyki. kalkulacje ekonomiczne w produkcji kosmetyków.
 5. Marketing i rozwój: I + D + I. Vehiculaciones innowacyjne. Innowacyjne opakowanie. trendów rynkowych.

PRZEPISÓW

 1. Przepisy kosmetyków. Rozporządzenie WE nr 1223/2009, aktualizacje. Pionowe i poziome ustawodawstwo wpływające kosmetyków.
 2. Zastrzeżenia patentowe i znakowania produktów kosmetycznych. Rozporządzenie WE nr 655/2013 i testy skuteczności dostępne
 3. rekord produktu i powiadamiania Europejski Portal. Załącznik I rej. WE nr 1223/2009.
 4. Wprowadzenie na rynek nowych produktów. Project Management: etapach. Testy przed zwolnieniem zabezpieczenia: Składniki, wzór i pakowania.

KARIERA ZAWODOWA POMOC

W ramach filozofii edukacyjnej CESIF i jako dodatek szkoleniowy, CESIF ON LINE oferuje swoim studentom po pomyślnym zakończeniu okresu ich szkolenia, możliwość posiadania z usług profesjonalnej pomocy Kariery (specjalizuje się w Search Online Praca konsultanta), który okresowo wysłać każdemu uczniowi tych ofert pracy, które pasują do Twojego profilu i są uważane za atrakcyjne dla rozwoju jego kariery.

KARIERA

firmy kosmetyczne z:

 • Produkcji i wprowadzania do obrotu siebie.
 • Produkcja osobom trzecim.
 • Kosmetyki importowane.
 • Analiza i fizyko-chemiczne i mikrobiologiczne kontrola.
 • Dowody skuteczności.
 • Comercializadoras.
 • Dostawców surowców.
 • Doradztwo i usługi doradcze.
sektory

zadania:

 • Kontrola jakości.
 • Przepisów i bezpieczeństwa kosmetyków.
 • Manufacturing.
 • Koszyk.
 • R & D
 • techników handlowych.
 • Inne.
obszary
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

CESIF es una institución privada nacida en 1990, cuya actividad está centrada en las industrias farmacéutica, parafarmacéutica, biotecnológica, alimentaria, química, cosmética y – en general – en todo ... Czytaj więcej

CESIF es una institución privada nacida en 1990, cuya actividad está centrada en las industrias farmacéutica, parafarmacéutica, biotecnológica, alimentaria, química, cosmética y – en general – en todos los sectores afines relacionados con la sanidad. Pokaż mniej
Hiszpania online