Poprowadź kierunek swojej kariery pielęgniarskiej

Akredytowany przez CCNE dyplom online Master of Science in Nursing (MSN) od Queens przygotowuje Cię do współpracy jako lider pielęgniarstwa w interdyscyplinarnych zespołach w celu poprawy opieki zdrowotnej. Zaprojektowane przez pracujące pielęgniarki, dla pracujących pielęgniarek, zdobędziesz zaawansowaną wiedzę z zakresu badań, informatyki, teorii i polityki zdrowotnej, a następnie skupisz się na specjalistycznych kursach, które w szczególności wspierają Twoje cele zawodowe.

Program MSN jest akredytowany przez Komisję na Collegiate Nursing Education (CCNE).

Wybierz spośród 3 specjalizacji MSN

  • Pielęgniarka kliniczna Lider: Popraw wyniki pacjentów i skuteczność opieki. Będziesz współpracować z zespołami w całej organizacji, aby zsyntetyzować dane i wdrożyć opiekę opartą na dowodach, jednocześnie kontynuując bezpośrednią współpracę z pacjentami.
  • Pielęgniarka Administrator: Naucz się funkcjonować jako członek interdyscyplinarnego zespołu na poziomie kierowniczym, gdy integrujesz wiedzę pielęgniarską i biznesową w różnych środowiskach i stosujesz procesy badawcze.
  • Nurse Educator: Przygotuj się do nauczania w środowisku akademickim lub klinicznym i przygotuj przyszłe pielęgniarki do doskonalenia w swojej karierze. Dowiedz się o rozwoju programu nauczania, strategiach nauczania i metodach oceny uczniów i programów.


Queens znajduje się na liście Top 20 University w Southeast Region według US News


Nasze czesne jest bardzo przystępne i nie ma opłaty za zgłoszenie. Wypełnij formularz, aby dowiedzieć się więcej o internetowych programach MSN w Queens University of Charlotte.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 4 więcej kursów w Queens University of Charlotte Online »

Ostatnia aktualizacja Kwiecień 16, 2019
Ten kurs jest Online
Data początkowa
Duration
2 lat
Zaoczne
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sty 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń