Master of Science in Nursing

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

Poprowadź kierunek swojej kariery pielęgniarskiej

Akredytowany przez CCNE dyplom online Master of Science in Nursing (MSN) od Queens przygotowuje Cię do współpracy jako lider pielęgniarstwa w interdyscyplinarnych zespołach w celu poprawy opieki zdrowotnej. Zaprojektowane przez pracujące pielęgniarki, dla pracujących pielęgniarek, zdobędziesz zaawansowaną wiedzę z zakresu badań, informatyki, teorii i polityki zdrowotnej, a następnie skupisz się na specjalistycznych kursach, które w szczególności wspierają Twoje cele zawodowe.

Program MSN jest akredytowany przez Komisję na Collegiate Nursing Education (CCNE).

Wybierz spośród 3 specjalizacji MSN

  • Pielęgniarka kliniczna Lider: Popraw wyniki pacjentów i skuteczność opieki. Będziesz współpracować z zespołami w całej organizacji, aby zsyntetyzować dane i wdrożyć opiekę opartą na dowodach, jednocześnie kontynuując bezpośrednią współpracę z pacjentami.
  • Pielęgniarka Administrator: Naucz się funkcjonować jako członek interdyscyplinarnego zespołu na poziomie kierowniczym, gdy integrujesz wiedzę pielęgniarską i biznesową w różnych środowiskach i stosujesz procesy badawcze.
  • Nurse Educator: Przygotuj się do nauczania w środowisku akademickim lub klinicznym i przygotuj przyszłe pielęgniarki do doskonalenia w swojej karierze. Dowiedz się o rozwoju programu nauczania, strategiach nauczania i metodach oceny uczniów i programów.


Queens znajduje się na liście Top 20 University w Southeast Region według US News


Nasze czesne jest bardzo przystępne i nie ma opłaty za zgłoszenie. Wypełnij formularz, aby dowiedzieć się więcej o internetowych programach MSN w Queens University of Charlotte.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

The Queens University of Charlotte was founded in 1857 on devotion to serving students and has brought that same devotion to its online community with an innovative online learning system, personalize ... Czytaj więcej

The Queens University of Charlotte was founded in 1857 on devotion to serving students and has brought that same devotion to its online community with an innovative online learning system, personalized student support, and the same faculty that teach in the campus programs. Pokaż mniej