Zbuduj międzyprofesjonalne doświadczenie w różnych dziedzinach opieki zdrowotnej dzięki programowi Master of Science in Nursing George Mason University - Family Nurse Practitioner.

Dołącz do programu, który znalazł się w rankingu 50 najlepszych mistrzów pielęgniarstwa w USA według amerykańskich wiadomości

Będziesz współpracować z doświadczonymi, aktywnie praktykującymi wykładowcami, aby odkrywać nowatorski, ukierunkowany na społeczność program nauczania i rozwijać wnikliwe oko do badań w dziedzinie nauk medycznych.

Szybkie fakty

  • 100% online
  • 49 kredytów
  • Do ukończenia zaledwie 2 lata
  • Szacowane czesne w wysokości 43,365 $

Najważniejsze elementy programu

  • Współpraca między dyscyplinami. Naucz się współpracować z pracownikami socjalnymi, dietetykami, psychologami, informatykami zdrowotnymi i nie tylko, aby zapewnić prawdziwie holistyczną opiekę, która wspiera pacjentów.
  • Uniwersytet R1, wysokiej jakości edukacja. Skorzystaj z 40 lat kształcenia Masona i statusu największego uniwersytetu badawczego w Wirginii. MSN-FNP jest akredytowany przez CCNE i zatwierdzony przez stanowe rady pielęgniarstwa i medycyny stanu Wirginia.
  • Sprawdzony sukces certyfikacji. Przygotuj się do egzaminów z ANCC i AANP. Absolwenci Mason zdają egzaminy certyfikacyjne pielęgniarskie w tempie powyżej średniej krajowej.

Perspektywy kariery

Ściśle współpracuj ze swoimi pacjentami, aby zapobiegać chorobom, promować dobre zdrowie i leczyć choroby. Wejdź na pole ze średnią roczną pensją w wysokości 110 930 USD, według US Bureau of Labor Statistics.

Akredytacja

Ten program jest akredytowany przez Komisję na College Nursing Education.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski
George Mason University Online

Zobacz 5 więcej kursów w George Mason University Online »

Ostatnia aktualizacja Lipiec 30, 2019
Ten kurs jest Online
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Duration
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Termin nadsyłania zgłoszeń

Otwórz rejestrację

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa