Master of Science in Drug Discovery and Development

Jagiellonian University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Master of Science in Drug Discovery and Development

Jagiellonian University

Opis programu

Drug Discovery and Development (DDD) to program koncentrujący się na wszystkich aspektach identyfikacji i wprowadzania nowych leków. Jego misją jest dostarczanie wysokiej klasy specjalistów, wyposażonych w wysoce stosowane podstawy naukowe w odkrywaniu i opracowywaniu nowych farmakoterapeutyków w połączeniu z praktycznymi praktycznymi umiejętnościami. Stopień ten zapewnia solidne podstawy w naukach farmaceutycznych, a także możliwość specjalizacji w określonym obszarze odkrywania i rozwoju leków. Pierwszy semestr poświęcony jest podstawowemu zrozumieniu odkrywania i rozwoju leków, a także kluczowym aspektom chemicznym, biologicznym i patofizjologicznym, istotnym dla badań nad lekami. Drugi semestr zapewnia szerokie i wyważone szkolenie z zakresu nauk farmaceutycznych, które służy jako podstawa do dalszego, specjalistycznego rozwoju umiejętności. Trzeci i czwarty semestr koncentrują się na jednym z trzech wiodących obszarów: chemii lekarskiej, farmakologii doświadczalnej i opracowywaniu leków opartych na modelach.

Profil Graduate

Absolwenci DDD dowiedzą się, w jaki sposób poszukiwane, identyfikowane, opracowywane, produkowane i testowane są nowe leki, a także najważniejsze aspekty procesów regulacyjnych, niezbędne do ich formalnego zatwierdzenia jako produktów leczniczych. Dodatkowo będą oni wyposażeni w umiejętności zarządzania i wiedzę językową, wspierając ich przyszłe zatrudnienie w światowym przemyśle farmaceutycznym i biotechnologicznym, agencjach regulacyjnych lub ośrodkach badań nad narkotykami.

Wynik kwalifikacji

Lista rankingowa odzwierciedla końcowe wyniki kwalifikacji kandydatów obliczone na podstawie wywiadu przeprowadzonego w języku angielskim na następujące tematy: a) wiedza i umiejętności kandydata w zakresie związanym z realizacją programu, b) umiejętność uczestniczenia w dyskusji na temat opracowywania leków w zakresie posiadanej wiedzy c) ogólna wiedza z zakresu nauk farmaceutycznych w zakresie opracowywania leków i ich planów zawodowych.

Opłaty

Opłata za zgłoszenie wynosi 20 USD (lub 75 PLN lub 18 EUR). Opłatę uiszcza się oddzielnie za każdą rejestrację, a każda rejestracja ma własny numer rachunku bankowego przypisany do płatności.

Czesne dla obywateli UE: brak

Czesne dla obywateli spoza UE:

  • czesne za pierwszy rok: 25 200 PLN (ok. 7 000 USD)
  • czesne na drugi rok: 25 200 PLN (ok. 7 000 USD)

Czesne wypłacane jest w wysokości jednego semestru, najpóźniej do pierwszego dnia zajęć.

Skontaktuj się z nami

Telefon: 48 12 620 54 13

Email: farmacja@cm-uj.krakow.pl

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Jagiellonian University

Ostatnia aktualizacja April 18, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Paźdz. 2019
Duration
Czas trwania
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
Za darmo
Czesne (UE): brak. Czesne (poza UE): 25 200 PLN / rok (ok. 7 000 USD / rok)
Locations
Polska - Kraków, Lesser Poland Voivodeship
Data rozpoczęcia : Paźdz. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Paźdz. 2019
Polska - Kraków, Lesser Poland Voivodeship
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą