Master of Public Health (zaawansowane)

Informacje ogólne

Opis programu

Dostarczone w elastyczny i wygodny sposób, możesz uczyć się online, w kampusie lub łączyć naukę online z intensywnymi dniami nauki. Treść kursu jest oparta na współczesnych badaniach i została opracowana w ścisłej współpracy z przemysłem. Program nauczania obejmuje przedmioty, które zapewniają solidne podstawy wiedzy i umiejętności wymagane w każdej karierze w dziedzinie zdrowia publicznego, a także oferują szeroki zakres przedmiotów do wyboru, które można dostosować do swojej wiedzy i zainteresowań. Będziesz uczyć się i być wspierany przez kadrę akademicką, która jest wysoce doświadczonymi ekspertami i badaczami, uznanymi za liderów w wybranych dziedzinach zdrowia publicznego.

Po ukończeniu kursu absolwenci mają uznaną międzynarodowo kwalifikację. Rozwinęli umiejętności i wiedzę niezbędną dla współczesnego specjalisty zdrowia publicznego. Konkretnie, kurs obejmuje tematy, w tym: globalne zdrowie publiczne komunikacyjne i choroby zakaźne promocja zdrowia edukacja zdrowotna zdrowie reprodukcyjne i seksualne miejscowe zdrowie polityka zdrowotna zarządzanie w służbie zdrowia podstawowa opieka zdrowotna zdrowie metody badawcze epidemiologia biostatystyka ekonomia zdrowia.

Absolwenci są dobrze przygotowani do pracy w szeregu ról publicznych w sektorze publicznym lub prywatnym, a także w organizacjach non-profit; w dyscyplinach takich jak: zdrowie środowiskowe, epidemiologia, edukacja zdrowotna, polityka zdrowotna i promocja zdrowia.

Ostatnia aktualizacja Paź 2020

Informacje o uczelni

At UTS, we think differently: we take global approach to education that has innovation at its core. What’s more, we’re a university for the real world. All our courses are closely aligned with industr ... Czytaj więcej

At UTS, we think differently: we take global approach to education that has innovation at its core. What’s more, we’re a university for the real world. All our courses are closely aligned with industry need, so what you learn will prepare you for your future career. Pokaż mniej