Master of Physiotherapy

University of Canberra

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Master of Physiotherapy

University of Canberra

University of Canberra oferuje szereg stypendiów dostępnych dla studentów zagranicznych.

Wzmocnij swoją karierę fizjoterapeutyczną.

Jeśli jesteś fizjoterapeutą szukającym awansu zawodowego, to kurs UC Master of Physiotherapy zapewni ci wiedzę i umiejętności badawcze, które pomogą ci przenieść twoją karierę na zupełnie nowy poziom.

Ten dwuletni kurs w pełnym wymiarze godzin jest idealny dla tych, którzy chcą skoncentrować się na swojej wiedzy z zakresu fizjoterapii w konkretnym obszarze, chcąc wpłynąć na standardy branżowe, lub może zrobić krok w kierunku bardziej akademickiej kariery naukowej.

Bez względu na motywację, ten kurs zapewni ci zarówno doświadczenie, jak i kwalifikacje, aby Twoja praca była rozpoznawana na wyższym poziomie; co z kolei może prowadzić do możliwości wpływania na zmiany i poprawy zdrowia i dobrobytu szerszej społeczności na poziomie krajowym.

Poświęć trochę czasu, aby rozpocząć pracę nad poprawą własnego rejestru rozwoju kariery dla kursu UC Master of Physiotherapy.

Studiuj Master of Physiotherapy w UC, a będziesz:

 • zostać wykwalifikowanym lekarzem zdolnym do pracy w różnych ustawieniach
 • otrzymują zintegrowany zestaw nauczania z wykładów, ćwiczeń laboratoryjnych i sesji szkoleniowych z silnym komponentem praktyki zawodowej
 • zdobyć niezbędną wiedzę, ekspozycję, szkolenie etyczne i umiejętności podejmowania decyzji klinicznych wymagane do wykonywania zawodu fizjoterapeuty
 • zdobyć doświadczenie zawodowe w publicznych szpitalach i prywatnych praktykach w ACT, regionalnym NSW lub w całej Australii
 • podjąć szereg badań klinicznych opartych na problemach, aby dalej rozwijać swoje umiejętności i zdolności adaptacyjne
 • zdobywają wiedzę i umiejętności w zakresie badań w celu testowania ustalonych teorii w oparciu o wiedzę w obszarach wzrostu i rozwoju, dysfunkcji ruchowych, patologii lub degeneracji.

Zintegrowane uczenie się

W trakcie studiów magisterskich będziesz mieć możliwość dokończenia praktyki klinicznej, w której możesz zintegrować teoretyczne i praktyczne elementy kursu z prawdziwymi środowiskami pracy.

Możliwości zawodowe

Master of Physiotherapy w UC jest w pełni akredytowany przez Australian Physiotherapy Council. Absolwenci są uprawnieni do rejestracji jako fizjoterapeuta przez Australijską Agencję ds. Regulacji Zdrowia.

Dla studentów kierunku Master of Physiotherapy dostępne są różne zawody, w tym:

 • Sport
 • mięśniowo-szkieletowe
 • neurologiczny
 • kardiootoryczny
 • zdrowie kobiet
 • pediatria
 • onkologia
 • nagły wypadek
 • starsza opieka
 • spala jednostki i więcej
 • prywatny przemysł i sektor rządowy.

Informacje dotyczące konkretnego kursu

Wszyscy studenci są zobowiązani do poddania się kontroli rekordów policyjnych i przedstawienia aktualnych dokumentów szczepień przed podjęciem praktyki klinicznej w społeczności.

Warunki przyjęć

Kurs ma datę przedterminowego składania wniosków do 31 maja każdego roku dla wnioskodawców krajowych i 31 marca każdego roku dla kandydatów międzynarodowych. Kandydaci krajowi muszą złożyć wniosek za pośrednictwem Centrum Rekrutacji Uniwersytetów (UAC).
Wnioskodawcy muszą spełniać wszystkie następujące kryteria:
A) ukończone studia licencjackie w dyscyplinie nauk medycznych * z oceną kredytową lub wyższą średnią, oraz
B) studia na poziomie studiów anatomii układu mięśniowo-szkieletowego, zaawansowanej anatomii czynnościowej, fizjologii ćwiczeń i biomechaniki.

* Dziedziny nauki o zdrowiu obejmują fizjologię ćwiczeń, naukę wykonywania ćwiczeń, naukę sportu, naukę medyczną, naukę biomedyczną, naukę o zdrowiu, ruch człowieka, fizjoterapię, fizykoterapię, naukę stosowaną, biologię człowieka, medycynę, naukę rehabilitacji, żywienie człowieka, terapię zajęciową.

Dodatkowe wymagania wstępne

Wszyscy studenci kursu muszą odbyć pełne praktyki kliniczne w blokach czasu, często poza czasem nauki. Te praktyki kliniczne są kluczowe dla programu i są oceniane.

Przed rozpoczęciem praktyki klinicznej wszyscy uczniowie muszą przedstawić pełny harmonogram szczepień oraz certyfikaty pierwszej pomocy, w tym CPR, jako wymóg w departamentach zdrowia ACT i NSW.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
University of Canberra

Ostatnia aktualizacja November 24, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Stycz. 2019
Duration
Czas trwania
4 - 8 semestry
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
47,000 AUD
Studenci zagraniczni, rocznie. Krajowy: CSP.
Locations
Australia - Canberra, Australian Capital Territory
Data rozpoczęcia : Stycz. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Stycz. 2019
Australia - Canberra, Australian Capital Territory
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą