Master Of Physiotherapy

University of Canberra

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Master Of Physiotherapy

University of Canberra

University of Canberra angażuje się w budowanie silnej i zrównoważonej siły roboczej przemysłu sportowego i sportowego Aborygenów i wysp Torres Islander . Jeśli jesteś Aborygenem i mieszkańcem Cieśniny Torresa zainteresowanym studiowaniem kursu zdrowia lub sportu , skontaktuj się z Rachel Harrigan lub telefon 6201 2608.

Przełom w twojej karierze w Fizjoterapii

Jako fizjoterapeuta będziesz niezależnym lekarzem pierwszego kontaktu i cenionym członkiem szerszych zespołów medycznych. Nasz Master of Physiotherapy oferuje specjalistyczną wiedzę na temat udanej kariery w wielu różnych dziedzinach. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się pracować w szpitalu publicznym, czy w prywatnej praktyce, będziesz uzbrojony w umiejętności pozwalające zaspokoić unikalne potrzeby klientów i poprawić zdrowie i dobrobyt szerszej społeczności.

Studiuj Master of Physiotherapy w UC, a będziesz:

 • zostać wykwalifikowanym lekarzem zdolnym do pracy w różnych ustawieniach
 • otrzymują zintegrowany zestaw nauczania z wykładów, ćwiczeń laboratoryjnych i sesji szkoleniowych z silnym komponentem praktyki zawodowej
 • zdobyć niezbędną wiedzę, ekspozycję, szkolenie etyczne i umiejętności podejmowania decyzji klinicznych wymagane do wykonywania zawodu fizjoterapeuty
 • zdobyć doświadczenie zawodowe w publicznych szpitalach i prywatnych praktykach w ACT, regionalnym NSW lub w całej Australii
 • podjąć szereg badań klinicznych opartych na problemach, aby dalej rozwijać swoje umiejętności i zdolności adaptacyjne
 • zdobywają wiedzę i umiejętności w zakresie badań w celu testowania ustalonych teorii w oparciu o wiedzę w obszarach wzrostu i rozwoju, dysfunkcji ruchowych, patologii lub degeneracji.

Nauczanie zintegrowane z pracą

Przez cały okres studiów magisterskich ukończysz praktykę kliniczną, która pozwoli Ci zintegrować teoretyczne i praktyczne elementy kursu z prawdziwymi środowiskami pracy.

Możliwości zawodowe

Master of Physiotherapy w UC jest w pełni akredytowany przez Australian Physiotherapy Council. Absolwenci są uprawnieni do rejestracji jako fizjoterapeuta przez Australijską Agencję ds. Regulacji Zdrowia.

Dla studentów kierunku Master of Physiotherapy dostępne są różne zawody, w tym:

 • Sport
 • mięśniowo-szkieletowe
 • neurologiczny
 • kardiootoryczny
 • zdrowie kobiet
 • pediatria
 • onkologia
 • nagły wypadek
 • starsza opieka
 • spala jednostki i więcej
 • prywatny przemysł i sektor rządowy.

Informacje dotyczące konkretnego kursu

Wszyscy studenci są zobowiązani do poddania się kontroli rekordów policyjnych i przedstawienia aktualnej dokumentacji szczepień przed podjęciem praktyki klinicznej w społeczności.

Warunki przyjęć

Kurs ma datę przedterminowego składania wniosków do 31 maja każdego roku dla wnioskodawców krajowych i 31 marca każdego roku dla kandydatów międzynarodowych. Kandydaci krajowi muszą złożyć wniosek za pośrednictwem Centrum Rekrutacji Uniwersytetów (UAC).

Wnioskodawcy muszą spełniać wszystkie następujące kryteria:
A) ukończone studia licencjackie w dyscyplinie nauk medycznych * z oceną kredytową lub wyższą średnią, oraz
B) studia na poziomie studiów anatomii układu mięśniowo-szkieletowego, zaawansowanej anatomii czynnościowej, fizjologii ćwiczeń i biomechaniki.

 • Dziedziny nauki o zdrowiu obejmują fizjologię ćwiczeń, naukę wykonywania ćwiczeń, naukę sportu, naukę medyczną, naukę biomedyczną, naukę o zdrowiu, ruch człowieka, fizjoterapię, fizykoterapię, naukę stosowaną, biologię człowieka, medycynę, naukę rehabilitacji, żywienie człowieka, terapię zajęciową.

  Dodatkowe wymagania wstępne

  Wszyscy studenci kursu muszą odbyć pełne praktyki kliniczne w blokach czasu, często poza czasem nauki. Te praktyki kliniczne są kluczowe dla programu i są oceniane.

  Przed rozpoczęciem praktyki klinicznej wszyscy uczniowie muszą przedstawić pełny harmonogram szczepień oraz certyfikaty pierwszej pomocy, w tym CPR, jako wymóg w departamentach zdrowia ACT i NSW.

  Wymagania języka angielskiego:
Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
University of Canberra

Ostatnia aktualizacja March 28, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Stycz. 2019
Duration
Czas trwania
4 - 8 semestry
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
46,660 AUD
Locations
Australia - Canberra, Australian Capital Territory
Data rozpoczęcia: Stycz. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Stycz. 2019
Australia - Canberra, Australian Capital Territory
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Price
Studenci zagraniczni, rocznie. Krajowy: CSP.