Master of Physiotherapy

University of Canberra

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Master of Physiotherapy

University of Canberra

University of Canberra oferuje szereg stypendiów dostępnych dla studentów zagranicznych.

University of Canberra angażuje się w budowanie silnej i zrównoważonej siły roboczej dla przemysłu medycznego i sportowego Aborygenów i mieszkańców Torres Island . Jeśli jesteś Aborygenem i osobą wyspiarską Torres, zainteresowaną nauką zdrowia lub kursu sportowego , skontaktuj się z Rachel Harrigan lub telefon 6201 2608.

Przełom w twojej karierze w Fizjoterapii

Jako fizjoterapeuta będziesz niezależnym lekarzem pierwszego kontaktu i cenionym członkiem szerszych zespołów medycznych. Nasz Master of Physiotherapy oferuje specjalistyczną wiedzę na temat udanej kariery w wielu różnych dziedzinach. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się pracować w szpitalu publicznym, czy w prywatnej praktyce, będziesz uzbrojony w umiejętności pozwalające zaspokoić unikalne potrzeby klientów i poprawić zdrowie i dobrobyt szerszej społeczności.

Studiuj Master of Physiotherapy w UC, a będziesz:

 • zostać wykwalifikowanym lekarzem zdolnym do pracy w różnych ustawieniach
 • otrzymują zintegrowany zestaw nauczania z wykładów, ćwiczeń laboratoryjnych i sesji szkoleniowych z silnym komponentem praktyki zawodowej
 • zdobyć niezbędną wiedzę, ekspozycję, szkolenie etyczne i umiejętności podejmowania decyzji klinicznych wymagane do wykonywania zawodu fizjoterapeuty
 • zdobyć doświadczenie zawodowe w publicznych szpitalach i prywatnych praktykach w ACT, regionalnym NSW lub w całej Australii
 • podjąć szereg badań klinicznych opartych na problemach, aby dalej rozwijać swoje umiejętności i zdolności adaptacyjne
 • zdobywają wiedzę i umiejętności w zakresie badań w celu testowania ustalonych teorii w oparciu o wiedzę w obszarach wzrostu i rozwoju, dysfunkcji ruchowych, patologii lub degeneracji.

Nauczanie zintegrowane z pracą

Przez cały okres studiów magisterskich ukończysz praktykę kliniczną, która pozwoli Ci zintegrować teoretyczne i praktyczne elementy kursu z prawdziwymi środowiskami pracy.

Możliwości zawodowe

Master of Physiotherapy w UC jest w pełni akredytowany przez Australian Physiotherapy Council. Absolwenci są uprawnieni do rejestracji jako fizjoterapeuta przez Australijską Agencję ds. Regulacji Zdrowia.

Dla studentów kierunku Master of Physiotherapy dostępne są różne zawody, w tym:

 • Sport
 • mięśniowo-szkieletowe
 • neurologiczny
 • kardiootoryczny
 • zdrowie kobiet
 • pediatria
 • onkologia
 • nagły wypadek
 • starsza opieka
 • spala jednostki i więcej
 • prywatny przemysł i sektor rządowy.

Informacje dotyczące konkretnego kursu

Wszyscy studenci są zobowiązani do poddania się kontroli rekordów policyjnych i przedstawienia aktualnej dokumentacji szczepień przed podjęciem praktyki klinicznej w społeczności.

Warunki przyjęć

Kurs ma datę przedterminowego składania wniosków do 31 maja każdego roku dla wnioskodawców krajowych i 31 marca każdego roku dla kandydatów międzynarodowych. Kandydaci krajowi muszą złożyć wniosek za pośrednictwem Centrum Rekrutacji Uniwersytetów (UAC).

Wnioskodawcy muszą spełniać wszystkie następujące kryteria:
A) ukończone studia licencjackie w dyscyplinie nauk medycznych * z oceną kredytową lub wyższą średnią, oraz
B) studia na poziomie studiów anatomii układu mięśniowo-szkieletowego, zaawansowanej anatomii czynnościowej, fizjologii ćwiczeń i biomechaniki.

 • Dziedziny nauki o zdrowiu obejmują fizjologię ćwiczeń, naukę wykonywania ćwiczeń, naukę sportu, naukę medyczną, naukę biomedyczną, naukę o zdrowiu, ruch człowieka, fizjoterapię, fizykoterapię, naukę stosowaną, biologię człowieka, medycynę, naukę rehabilitacji, żywienie człowieka, terapię zajęciową.

  Dodatkowe wymagania wstępne

  Wszyscy studenci kursu muszą odbyć pełne praktyki kliniczne w blokach czasu, często poza czasem nauki. Te praktyki kliniczne są kluczowe dla programu i są oceniane.

  Przed rozpoczęciem praktyki klinicznej wszyscy uczniowie muszą przedstawić pełny harmonogram szczepień oraz certyfikaty pierwszej pomocy, w tym CPR, jako wymóg departamentów zdrowia ACT i NSW.

  Wymagania języka angielskiego:
Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
University of Canberra

Ostatnia aktualizacja July 25, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Stycz. 2019
Duration
Czas trwania
4 - 8 semestry
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
46,660 AUD
Studenci zagraniczni, rocznie. Krajowy: CSP.
Locations
Australia - Canberra, Australian Capital Territory
Data rozpoczęcia : Stycz. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Stycz. 2019
Australia - Canberra, Australian Capital Territory
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą