Master of Pharmacy

Informacje ogólne

Opis programu

Opracowany przez wiodących specjalistów akademickich z branży farmaceutycznej i naszego eksperta w zakresie projektowania edukacyjnego, przedmiot kursu jest realizowany w sposób zintegrowany, ukierunkowany na studentów, wykorzystujący najnowocześniejsze technologie i silne powiązania z zawodem farmacji. W trakcie kursu wykorzystywane są doświadczeni wykładowcy i praktycy, aby zapewnić trafność i rzeczywiste zastosowanie treści. Studenci podejmują praktykę kliniczną w szerokim zakresie ustawień pochodzących od UTS całym stopniu. Obejmuje to gwarantowane umieszczenie apteki szpitalnej dla uprawnionych studentów. Uczenie się w kampusie odbywa się w najnowocześniejszym ośrodku edukacyjnym i badawczym Graduate School of Health, który został otwarty w 2015 roku.

Celem kursu jest przygotowanie absolwentów do zarejestrowania farmaceuty, którzy mogą odnieść sukces w rozszerzaniu ról w nowo powstających środowiskach zawodowych oraz w zmieniających się kontekstach medycznych, społecznych, politycznych i regulacyjnych. Osiąga się to, wychodząc poza tradycyjne modele edukacyjne, tak aby uczniowie zaangażowali się w samodzielne i oparte na problemach uczenie się, aby rozwinąć umiejętności przywódcze, zdobyć doświadczenie z nowymi technologiami i zbudować sieć uznanych na arenie międzynarodowej naukowców, nauczycieli i farmaceutów.


Możliwości kariery obejmują: aptekę społeczną; profesjonalne usługi apteczne; apteka szpitalna; badania, projektowanie i rozwój leków; zawodowe role w przemyśle farmaceutycznym; Podstawowa opieka zdrowotna; doradztwo; Edukacja; rząd i polityka; siły zbrojne; i organizacje non-profit.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

At UTS, we think differently: we take global approach to education that has innovation at its core. What’s more, we’re a university for the real world. All our courses are closely aligned with industr ... Czytaj więcej

At UTS, we think differently: we take global approach to education that has innovation at its core. What’s more, we’re a university for the real world. All our courses are closely aligned with industry need, so what you learn will prepare you for your future career. Pokaż mniej