Master of Pharmacy w aptece klinicznej

Program Master of Pharmacy (Clinical Pharmacy) na AIMST University jest dostosowany do wzmacniania studentów w celu zwiększenia ich umiejętności w zakresie praktyk opartych na dowodach, racjonalnego stosowania leków, badań opartych na praktyce oraz świadczenia najwyższej jakości usług w zakresie farmacji klinicznej.

Podstawowe przedmioty farmacji klinicznej są punktem programu w połączeniu ze szkoleniem. Umiejętność komunikacji pisemnej i ustnej; Prowadzenie opartych na praktyce badań z tezą to cechy charakterystyczne tego programu.

MasterPharmacy

Dlaczego AIMST

AIMST University zobowiązuje się zapewnić najlepszą ofertę usług i udogodnień, aby sprostać wymagającym potrzebom naszych studentów. Dysponujemy szeregiem specjalistycznych usług, gotowych do pomocy i wsparcia podczas ich pobytu u nas. Nasi oficerowie ds. Studenckich pomogą uczniom w przygotowaniu zakwaterowania, transportu, a nawet pomogą w zorganizowaniu dla nich zajęć pozalekcyjnych. Mamy również zespół profesjonalnie wyszkolonych doradców studenckich, którzy zawsze chętnie pomagają uczniom w radzeniu sobie z osobistymi trudnościami lub problemami. Studenci, którzy wymagają pomocy finansowej, mogą również skontaktować się z Wydziałem Spraw Studenckich.

Diligent Security Officers pomaga zapewnić bezpieczeństwo naszym studentom, podczas gdy potrzeby zdrowotne mogą być spełnione w Student Health Clinic. Przede wszystkim dysponujemy silnym zespołem personelu pomocniczego, który zapewnia wydajne i aktualne urządzenia edukacyjne, takie jak laboratoria komputerowe i szybko rosnąca biblioteka książek, czasopism i innych zasobów do wyszukiwania informacji. Nasze międzynarodowe biuro to kompleksowe centrum obsługi zapytań międzynarodowych studentów, ponieważ AIMST University otwiera swoje drzwi dla studentów z regionu i reszty świata. Dzięki świadczonym usługom i udogodnieniom, mamy nadzieję stworzyć przytulne środowisko domowe z dala od domu dla wszystkich naszych studentów i zapewnić odpowiednią atmosferę, aby mogli doświadczyć żywego, ekscytującego i produktywnego życia uniwersyteckiego.

Pomoc finansowa

Wydział Spraw Studenckich pomaga studentom w uzyskaniu pomocy finansowej na kursy w wielu agencjach. Studenci mogą ubiegać się o przyjęcie do Krajowego Programu Pożyczek Studenckich (Perbadanan Tabung Pendidikan Tinggi Nasional - PTPTN) po przyjęciu na studia w AIMST pod warunkiem, że posiadają co najmniej trzy kredyty w Sijil Pelajaran Malaysia (SPM).

AIMST oferuje uczniom doskonałą wydajność w rabatach SPM na czesne po zapisaniu się na nasze programy Fundacji. Stopa dyskontowa jest oparta na liczbie uzyskanych A i może wynosić nawet 70% ich czesnego.

AIMST oferuje uczniom doskonałą wydajność w rabatach SPM na czesne po zapisaniu się na nasze programy Fundacji. Stopa dyskontowa jest oparta na liczbie uzyskanych A i może wynosić nawet 70% ich czesnego.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 11 więcej kursów w AIMST University »

Ten kurs jest Na kampusie