Master of Nursing (ze specjalizacjami)

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej uczelni

Opis programu

Studiuj na uniwersytecie o renomie i prawie 50-letnim doświadczeniu w kształceniu pielęgniarek. Master of Nursing z Charles Sturt University napędza ciągły rozwój zawodu pielęgniarki na poziomie lokalnym i krajowym.

Nasz Master of Nursing zapewnia zarejestrowanym pielęgniarkom platformę do rozwijania wiedzy i doświadczenia, wzmacniając krytyczne myślenie, podejmowanie decyzji i umiejętności związane z badaniami. W Charles Sturt nasze kursy podyplomowe oferują elastyczność na wyższym poziomie, dzięki czemu możesz ukończyć studia magisterskie na kierunku pielęgniarstwo w odpowiednim czasie.

A woman getting her blood pressure tested

Najważniejsze kursy

Dołącz do grona ekspertów pielęgniarskich Charles Sturt University . Cieszymy się dobrą reputacją w zakresie edukacji klinicznej, przywództwa i zarządzania, opieki przewlekłej i złożonej, a także pielęgniarstwa klinicznego. Specjaliści w tych dziedzinach wspierają Cię w poszerzaniu wiedzy i umiejętnościach oraz w zostaniu poszukiwanym absolwentem.

 • Dołącz do silnej społeczności akademickiej:
  Charles Sturt University ma określone obszary specjalizacji, oferując dyplomowanym pielęgniarkom możliwość wykorzystania ich istniejącej wiedzy i umiejętności w zakresie edukacji klinicznej, przywództwa i zarządzania, opieki przewlekłej i złożonej lub pielęgniarstwa klinicznego. Master of Nursing oferuje zindywidualizowane wsparcie dla studentów, czerpiąc z reputacji odporności, wszechstronności i zdolności adaptacyjnych, aby umożliwić absolwentom budowanie kariery w sposób, który ma znaczenie.
 • Elastyczne opcje:
 • Mniejsze numery klas wirtualnych gwarantują indywidualne wsparcie, co pozwala na dalszy rozwój w określonym obszarze zainteresowań. Elastyczność w podejściu pozwala studentom ukończyć kurs w czasie, który im odpowiada. Możesz także ukończyć 32 punkty (cztery przedmioty) i uzyskać dyplom ukończenia studiów w swojej dziedzinie lub 64 punkty (osiem przedmiotów), aby uzyskać dyplom ukończenia studiów wyższych.
 • Ćwicz tam, gdzie chcesz rozpocząć karierę:
  Chociaż istnieje zapotrzebowanie na wysokiej jakości dyplomowane pielęgniarki w Australii regionalnej, wiejskiej i odległej, zapotrzebowanie na absolwentów Charles Sturt University jest nie mniejsze w środowiskach miejskich i metropolitalnych, w ramach wszystkich specjalności.

Możliwości zawodowe

Jako absolwent studiów magisterskich na kierunku pielęgniarstwo będziesz w stanie wykazać się wysokim poziomem umiejętności i odpowiedzialności w podejmowaniu decyzji klinicznych oraz zapewnić zaawansowaną opiekę w złożonych okolicznościach. Będziesz w stanie wspierać innych pracowników służby zdrowia w pracy nad poprawą wyników leczenia pacjentów i wpływać na wszystkie poziomy opieki, jednocześnie promując wysokiej jakości wyniki zdrowotne dla jednostek, rodzin, społeczności i systemów opieki zdrowotnej poprzez silne przywództwo i rzetelne badania. Zbudujesz swoje umiejętności krytycznego myślenia i rozwiniesz umiejętność stosowania dowodów w praktyce, umożliwiając przejście do różnorodnych i trudnych ról pielęgniarskich.

Kredyty i Pathways

Jeśli studiowałeś wcześniej, możesz przyspieszyć studia podyplomowe dzięki Recognition of Prior Learning (RPL). Jeśli ukończyłeś odpowiednie studia wyższe, możesz otrzymać kredyt za stopień podyplomowy. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić, czy kwalifikujesz się do uzyskania kredytu na podstawie Twoich poprzednich kwalifikacji lub doświadczenia w branży.

Master of Nursing (ze specjalizacjami): Charles Sturt University standardowe zasady kredytowe Charles Sturt University .

Kanadyjscy kandydaci: Studenci, którzy ukończyli czteroletni program BSN, otrzymują 32-punktowy (cztery przedmioty) pakiet punktów przy przyjęciu. Kolejne punkty są dostępne dla ukończonych studiów podyplomowych lub innych studiów zaaprobowanych przez Dyrektora ds.

Uczestnicy posiadający Certyfikat Graduate z uniwersytetu lub College of Nursing otrzymają 32 punkty nieokreślonego kredytu równoważne z ukończeniem specjalności.

Przedmioty

Za każdy 8-punktowy przedmiot, na który jesteś zapisany, powinieneś poświęcić 10 do 12 godzin tygodniowo na pracę nad zadaniami i przypisanymi lekturami, pomoc w nauczaniu, indywidualne lub grupowe badania / studia, aktywność na forum, naukę w miejscu pracy i uczęszczanie na wykłady, szkoły lub egzaminy.

Jeśli uczysz się czterech przedmiotów na sesję, jest to równoważne z pracą w pełnym wymiarze godzin. Obciążenie pracą w przypadku niektórych przedmiotów może się różnić w wyniku zatwierdzonego projektu kursu.

Wymagania dotyczące ukończenia studiów

Jako student Charles Sturt University masz obowiązek ciągłego rozwijania umiejętności w zakresie języka angielskiego, umiejętności czytania, pisania i liczenia zgodnie z twoją dyscypliną. Ten ciągły rozwój umożliwi Ci efektywne uczestnictwo w kursie i przygotowanie absolwenta do wejścia na rynek pracy.

Aby ukończyć studia, studenci muszą uzyskać satysfakcjonujące 96 punktów.

„Master of Nursing oferowany na CSU odpowiadał moim wymaganiom lepiej niż jakakolwiek inna uczelnia. Przedmioty edukacji klinicznej są znacznie lepsze od tego, co była w stanie zaoferować każda inna uczelnia”.
Frances Brogan - magister pielęgniarstwa

Studenci zagraniczni

Zdobądź uznawane na całym świecie kwalifikacje na Charles Sturt University w jednym z naszych tętniących życiem kampusów regionalnych lub ucz się online w zaciszu własnego domu - w dowolnym miejscu na świecie!

Uwaga: jeśli zdecydujesz się studiować online na Charles Sturt University , tryb studiów nie będzie spełniał wymagań niezbędnych do uzyskania australijskiej wizy studenckiej.

Wymagania wstępne

Studenci muszą posiadać tytuł Bachelor of Nursing lub kwalifikacje zawodowe, które prowadzą do rejestracji jako Registered Nurse Division 1 w Australian Health Professional Regulation Agency lub odpowiednik.

Wymagania w języku angielskim

Zwykle możesz spełnić wymagania znajomości języka angielskiego (ELP), aby wejść na większość kursów Charles Sturt University , wykonując jedną z następujących czynności:

 • Dostarczenie dowodów ukończenia dostatecznego poziomu nauki w języku angielskim.
 • Uzyskanie akademickiego IELTS w ciągu ostatnich 2 lat, z minimalnym ogólnym wynikiem 6 i żadną indywidualną oceną poniżej 5,5.
 • Uzyskanie kwalifikacji uznawanej za równoważną z akademickim IELTS (i jej minimalnymi wynikami) przez Charlesa Sturt.

Wsparcie

Jeśli chodzi o studia podyplomowe, rozumiemy, że posiadanie odpowiedniego rodzaju wsparcia jest kluczem do Twojego sukcesu. Będziesz cieszyć się elastyczną nauką, która pozwoli Ci dopasować naukę do Twojego życia w czasie, który Ci odpowiada. Nasz zespół jest dostępny tylko przez telefon lub e-mail, a nawet możesz skorzystać z naszego czatu online w przypadku jakichkolwiek pytań. Możemy również pomóc Ci połączyć się ze stypendiami, dotacjami, pożyczkami i pomocą, które mogą uczynić dalsze studia przystępnymi. Na Charles Sturt University jesteśmy z Tobą na każdym kroku.

Kluczowe punkty

 • Charles Sturt University to wiodący uniwersytet regionalny w Australii. Kampusy Charlesa Sturt to małe, przyjazne społeczności, zlokalizowane w tętniących życiem regionalnych australijskich lokalizacjach.
 • Charles Sturt University jest numerem 1 pod względem zatrudnienia absolwentów. Więcej absolwentów Charlesa Sturt ma pracę szybciej niż absolwentów jakiegokolwiek innego uniwersytetu w Australii. (Przewodnik po dobrych uniwersytetach 2020/21).
 • Podejście Charlesa Sturt do nauczania i uczenia się w połączeniu z praktycznym doświadczeniem zapewnia absolwentom najlepsze możliwości rozpoczęcia kariery w wybranym zawodzie.
Ostatnia aktualizacja Sie 2020

Informacje o uczelni

Join the university with the highest graduate employment rate in Australia* – more Charles Sturt University grads get jobs faster than grads from any other uni. Employers know Charles Sturt grads are ... Czytaj więcej

Join the university with the highest graduate employment rate in Australia* – more Charles Sturt University grads get jobs faster than grads from any other uni. Employers know Charles Sturt grads are skilled, confident and ready to get to work. Pokaż mniej
Albury , Bathurst , Pomarańczowy , Port Macquarie , Wagga Wagga , Canberra + 5 Więcej Mniej