Master Of Healthcare Leadership (online)

Southern Cross University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Master Of Healthcare Leadership (online)

Southern Cross University

Ten kurs zapewnia maksymalną elastyczność, aby zapisać się i studiować, kiedy ci odpowiada - jest w 100% online i można badać jeden przedmiot na raz, do sześciu przedmiotów rocznie na dowolnym urządzeniu podłączonym do Internetu.

Okresy studiów

Styczeń, marzec, kwiecień, lipiec, sierpień, październik

Przygotuj się na przyszłość opieki zdrowotnej

Opieka zdrowotna to największy przemysł w Australii. Rośnie, ale też się zmienia. Żyjemy dłużej, ale chcemy też żyć lepiej. Wyzwaniem dla branży zdrowia jest planowanie, reagowanie i skuteczne zarządzanie zmianami w złożonym i pracowitym środowisku.

Dr Louise Horstmanshof, koordynatorka kursu Master of Healthcare Leadership online w Southern Cross University , mówi: "przygotowujemy się na wiele sposobów na nieznaną przyszłość".

Zamiast skupiać się na jednej dyscyplinie zdrowia, internetowy Master of Healthcare Leadership został zaprojektowany, aby dać szeroką, interdyscyplinarną perspektywę na zmieniające się oblicze opieki zdrowotnej. Możesz być zarejestrowaną pielęgniarką z wieloletnim doświadczeniem i chcieć wyjść z bezpośredniej opieki, lub możesz pochodzić z pokrewnego tła zdrowia, takiego jak fizjoterapia, osteopatia, poradnictwo lub optometria, chcąc rozpocząć własną praktykę.

Niezależnie od wykształcenia medycznego, ukończenie przywództwa magisterskiego w dziedzinie opieki zdrowotnej online zapewnia większą elastyczność, więcej możliwości i więcej umiejętności, które można przenieść ze sobą w przyszłość.

Dr Louise Horstmanshof

Po co studiować Master of Healthcare Leadership w Internecie?

Master of Healthcare Leadership jest całkowicie online; to zapewnia punkt kompleksowej obsługi. Oznacza to, że w dowolnym miejscu możesz mieć wszystko na wyciągnięcie ręki - czy jest to dostęp do biblioteki, czy jest to zawartość dla twojej jednostki, czy jest to dostęp do forum dyskusyjnego, gdzie rozmawiasz ze swoimi kolegami i kolegami, czy też jest to miejsce, w którym zostawiasz wiadomość dla asesora lub dla osób uczących się.

Jak będę oceniana?

Oceny w Master of Healthcare Leadership są liczne i zróżnicowane. Zostały one zaprojektowane w taki sposób, że są specjalnie dostosowane do jednostek, które robisz, i że oceny są znaczące i byłyby istotne w rzeczywistym świecie.

Na przykład, możesz zostać poproszony o zrobienie scenki, w której mówisz ludziom, jaki jest twój pomysł na propozycję badań. Być może odpowiadasz na coś, w czym musisz opracować plan działania. Możesz krytykować coś, w czym musisz wyrazić swoją opinię na temat tego, jak dobrze zostało to zrobione. Możesz również oferować swoje własne profesjonalne portfolio opieki zdrowotnej - są różne, ale w każdym przypadku są całkowicie dostosowane do jednostki, którą wykonujesz, w celu, w jakim to robisz, i aby pasowało do celu w rzeczywistym świat.

Kto powinien studiować Master of Healthcare Leadership?

Myślę, że każdy, kto miał doświadczenie w branży opieki zdrowotnej, byłby odpowiedni.

Wiem, że w przeszłości mieliśmy ludzi, którzy byli położnikami, mamy wiele pielęgniarek, którzy to robią, mamy terapeutów zajęciowych, podiatrów - myślę, że moglibyśmy mieć nawet kilku weterynarzy.

Jest to kurs otwarty dla każdego, kto specjalizuje się w opiece zdrowotnej, ponieważ jest szeroko rozumiany.

Jednostki te zostały zaprojektowane z myślą o osobach, które pracują w służbie zdrowia i które mają historię opieki zdrowotnej, ale które chcą przejąć role przywódcze na przyszłość.

Byliby więc ludźmi, którzy już mają dyscyplinę za sobą, są już akredytowani w tej dyscyplinie, mogą już doświadczać niektórych z tych kierowniczych ról, być może wykazali przywództwo na wiele sposobów, ale teraz będą być w stanie, aby mogli oficjalnie zajmować się rolami i otrzymywać za nie wynagrodzenie oraz mieć tytuł lidera w tym interesującym i wymagającym obszarze.

Co możesz nauczyć się

Kursy zarządzania zdrowiem uczą, jak krytycznie oceniać i tłumaczyć najnowsze badania nad przywództwem w opiece zdrowotnej w praktyce klinicznej, stylach zarządzania i stylach przywództwa. Co ważne, twoje oceny będą inspirowane codziennymi sytuacjami, co oznacza, że ​​będziesz w stanie natychmiast zastosować to, czego się nauczyłeś w swoim miejscu pracy.

Ocenisz, co czyni świetnych menedżerów i liderów. Przyjrzymy się, w jaki sposób wewnętrzne i zewnętrzne środowiska, na przykład cięcia funduszy, restrukturyzacja wewnętrzna lub zmiana rządu, mogą wpłynąć na współczesną opiekę zdrowotną i jak skuteczne zarządzanie strategiczne może pomóc złagodzić negatywne skutki. Z perspektywy przywództwa klinicznego dowiesz się, jak rozpoznać mocne strony i jak najlepiej wykorzystać swój zespół, refleksyjną praktykę i konstruktywne opinie oraz jak zainspirować wielkość w innych.

Część A

 • Metodologia badań zdrowotnych
 • Praktyka zdrowotna oparta na dowodach
 • Discovery and Enquiry in Health: krytyczny przegląd literatury
 • Pitch and Propose: pisanie propozycji badawczej

Część B

 • Wiodąca zmiana w opiece zdrowotnej
 • Strategiczne zarządzanie zdrowiem
 • Systemy opieki zdrowotnej, zasady i praktyki
 • Zasady i praktyka odpowiedzialności klinicznej

Część C

 • Portfolio opieki zdrowotnej A
 • Nauczanie i superwizja w środowisku klinicznym
 • Przywództwo i zarządzanie w zdrowiu
 • Kompetencje społeczne i emocjonalne w miejscu pracy
 • Zachowanie organizacyjne
 • Zarządzanie zasobami ludzkimi
 • Pozytywny przywódca

Warunki przyjęć

Aby zakwalifikować się do uzyskania tytułu Master of Healthcare Leadership, wszyscy kandydaci muszą:

 • ukończyli co najmniej trzy (3) letnie kwalifikacje licencjackie lub równoważne w dyscyplinie związanej ze zdrowiem;
 • przedstawić dowód co najmniej jednego (1) roku pełnoetatowego i bieżącego doświadczenia zawodowego na poziomie studiów w dziedzinie zdrowia i / lub zaakceptowany przez radę szkoły;
 • biegle posługiwać się językiem angielskim.

Elastyczne opcje wyjścia

Wiemy, że plany się zmieniają. Właśnie dlatego stworzyliśmy elastyczne opcje realizacji w internetowym Master of Healthcare Leadership. Oznacza to, że jeśli musisz wyjść wcześniej - jeśli dom lub praca wymagają pełnej uwagi - możesz nadal otrzymać kwalifikacje podyplomowe w oparciu o ukończone jednostki.

Jeśli zdecydujesz się powrócić do Masters w późniejszym terminie, otrzymasz zaawansowaną pozycję w kierunku twojego dyplomu. Uzyskanie tytułu online Masters w opiece zdrowotnej jest wygraną!

Aby kwalifikować się do nagrody Master of Healthcare Leadership

Ukończ wszystkie jednostki wymienione w części A; wszystkie jednostki wymienione w części B; i cztery (4) jednostki z części C.

Aby kwalifikować się do nagrody Graduate Diploma in Healthcare Leadership

Kandydat powinien pomyślnie wypełnić dowolne osiem (8) jednostek

Aby kwalifikować się do przyznania Graduate Certificate in Healthcare Leadership

Kandydat powinien pomyślnie ukończyć dowolne cztery (4) jednostki.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski


Ostatnia aktualizacja March 2, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Online
Start Date
Data rozpoczęcia
Duration
Czas trwania
2 lat
W niepełnym wymiarze czasu
Price
Cena
2,050 AUD
Information
Deadline
Locations
Dates
Price
na jednostkę, 12 sztuk.