Master of Health Services Management

University of South Australia

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Master of Health Services Management

University of South Australia

Jeśli jesteś pracownikiem służby zdrowia lub lekarzem, który chce rozwinąć swoje umiejętności przywódcze, zarządzanie i biznesowe, ten nowy stopień jest dla Ciebie.

Master of Health Services Management pozwala studiować unikalną mieszankę zdrowia i kursów biznesowych dla współczesnego centrum zarządzania zdrowia.

Nasza silna koncentracja na rozwijaniu umiejętności w branży oznacza, że ​​ukończysz kurs przygotowujący do zarządzania usługami służby zdrowia. Umożliwi to realizację projektu zrealizowanego wspólnie z partnerem branżowym lub pracodawcą.

W ramach studiów nad zarządzaniem będziesz także uczyć się w Szkole Biznesu w rankingu 1% na świecie * i międzynarodowo uznany za doskonałość w nauczaniu, edukacji i badaniach.

Master of Health Services Management zapewni ci zaawansowaną kwalifikację podyplomową, przygotowując Cię na różne stanowiska kierownicze i kierownicze w sektorze zdrowia i starzenia się. Absolwenci mogą pracować w różnych stanach opieki zdrowotnej i starzenia się na stanowiskach kierowniczych, w tym dyrektora klinicznego, kierownika praktyki, kierownika ds. Opieki nad osobami starszymi, kierownika ds. Usług zdrowotnych i opieki społecznej, administratora medycznego lub szpitalnego lub kierownika podstawowej organizacji ochrony zdrowia.

Jeśli posiadasz odpowiednie kwalifikacje, możliwe jest skrócenie czasu trwania studiów z zaawansowaną pozycją lub kredytem.

Kod CRICOS: 096783C

* UniSA Business School jest jedną z zaledwie dziewięciu instytucji w kraju i 174 na całym świecie, aby uzyskać akredytację EQUIS. Łączna pula 16 521 szkół biznesu na świecie, AACSB, maj 2017

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja May 2, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Stycz. 2019
Duration
Czas trwania
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Australia - Adelaide, South Australia
Data rozpoczęcia : Stycz. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Stycz. 2019
Australia - Adelaide, South Australia
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą