Master of Advanced Nursing

Informacje ogólne

Opis programu

Wysoko ceniony przez pracodawców i klinicystów, kurs ten rozwija umiejętności pielęgniarskie i wiedzę, które umożliwiają poprawę opieki skoncentrowanej na osobie i wyników pacjenta. Obejmuje to obszary opieki klinicznej, chronicznej i kompleksowej (starzenie się i paliowanie), podstawowej opieki zdrowotnej, edukacji, zarządzania i badań. Kurs został opracowany z udziałem kluczowej grupy interesariuszy, która obejmuje nauczycieli, konsultantów pielęgniarskich klinicznych, kierowników oddziałów pielęgniarskich, dyrektorów opieki i konsumentów. Gwarantuje to, że atrybuty absolwenta są profesjonalnie istotne i odpowiadają zarówno obecnym, jak i przyszłym potrzebom pracodawców i społeczności. Studenci są w stanie dostosować swój program, łącząc i dopasowując siedem kierunków, 11 pod-kierunków i ponad 40 wyborów do wyboru na różne sposoby, aby osiągnąć swoje indywidualne cele, niezależnie od tego, czy są one zróżnicowane, czy wysoce wyspecjalizowane. Treści kursu koncentrują się na innowacyjnej, opartej na dowodach praktyce, która umożliwia uczniom prowadzenie ulepszonej praktyki pielęgniarskiej na wszystkich poziomach. Kurs został oceniony przez studentów ostatniego roku jako "doskonały" w badaniach satysfakcji uniwersytetów w latach 2010-2013, w dużej mierze dzięki angażującemu wzorcowi klasy mistrzowskiej, który zachęca do opinii, debaty i społeczności naukowej.

Kurs ma na celu: rozwój kariery studentów, ponieważ zaawansowani klinicyści, menedżerowie, nauczyciele lub praktykujący pielęgniarki zapewniają uczniom wybór i elastyczność w dostosowywaniu ich programów, poszerzają możliwości uczniów oraz budują zaufanie i umiejętności przywódcze, pomagając uczniom w podejmowaniu wyzwań i złożoności przywództwa w pielęgniarstwie zapewniają doświadczenie akademickie i kwalifikacje.

Studenci rozwijają umiejętności pielęgniarskie i wiedzę, które umożliwiają poprawę opieki skoncentrowanej na osobie i wynikach pacjenta. Ten kurs rozwija różnorodne opcje kariery w zależności od wybranych głównych i pod-głównych. Możliwości kariery obejmują pozycje kierownicze w zaawansowanych rolach, na przykład opiekę kliniczną, przewlekłą i złożoną (starzenie się i paliowanie), podstawową opiekę zdrowotną, edukację, zarządzanie, badania, pielęgniarkę kliniczną lub konsultanta, zarządzanie pielęgniarstwem, kompleksowe zarządzanie przypadkami, edukację pielęgniarską i starzenie się opieka.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

At UTS, we think differently: we take global approach to education that has innovation at its core. What’s more, we’re a university for the real world. All our courses are closely aligned with industr ... Czytaj więcej

At UTS, we think differently: we take global approach to education that has innovation at its core. What’s more, we’re a university for the real world. All our courses are closely aligned with industry need, so what you learn will prepare you for your future career. Pokaż mniej