Master of Science w systemach opieki zdrowotnej

Informacje ogólne

Opis programu

3

Robić różnicę

Systemy opieki zdrowotnej są układy dynamiczne, które są stale oczekiwane aby zapewnić więcej usług o takich samych lub mniejszych zasobów. Zapewnienie możemy zaspokoić potrzeby służby zdrowia wszystkich obywateli wymaga utalentowanych naukowców, którzy zobowiązują się oryginalne studia w celu doprowadzenia do zmian transformacyjnych. Ci ludzie nie tylko poszerzyć naszą wiedzę i znajomość systemów opieki zdrowotnej, ale także wykorzystywać swoje wyniki w celu opracowania rozwiązań, które sprawiają, zasadniczą różnicę w sposobie świadczenia zdrowotne są dostarczane.

Na Telfer School of Management, możemy w pełni zrozumieć ogromny wpływ tych naukowców, a ich praca ma na życie pacjentów, pracy świadczeniodawców i kierunku opieki zdrowotnej. Mamy również rozpoznać pilna potrzeba większej liczby wykwalifikowanych badaczy systemów ochrony zdrowia, Dlatego stworzyliśmy Master of Science w systemach opieki zdrowotnej.

Przygotuj się doskonalić w trudnej dziedzinie

Jedyny w swoim rodzaju w Kanadzie, nasz program przygotowującym uczniów do podjęcia satysfakcjonującej kariery w najlepszych instytucjach badawczych intensywnie lub w ramionach badawczych organizacji, które tworzą nowoczesną opiekę zdrowotną. Stawiamy Cię na drodze, aby stać się produktywne systemy zdrowotne badacz:

 • poprzez zapewnienie, że posiadasz najnowszą wiedzę, zdobyć podstawowe umiejętności badawcze i mieć dostęp do szkolenia praktyczne badawczego
 • poprzez tworzenie środowiska uczenia się, który pozwala na ścisłą interakcję z czołowych badaczy systemów ochrony zdrowia
 • przez co możliwe, aby dostosować swoje badania i skoncentrować się na dziedzinach badań zdrowotnych systemów informatycznych, które Cię interesują najbardziej

Embrace charakter multidyscyplinarny badań zdrowotnych systemów informatycznych

Telfer Master of Science in Health Systems opiera się również na wydział badawczy prowadzi Szkołę Telfer, z drugiej strony University of Ottawa, a od lokalnych zakładów opieki zdrowotnej. Eksperci ci upewnić się nasi uczniowie są narażeni na szerokim zakresie metod badawczych i perspektyw.

Wyposażona w tym zakresie intelektualnym i głębokości, uczniowie mogą badać wyzwań zdrowotnych z różnych punktów widzenia, uzyskać prawdziwy sens tych wyzwań prowadzenia świadomej badań i odkryć wnioski, które mogą być wykorzystywane przez menedżerów opieki zdrowotnej w celu rozwiązania palących problemów.

4

Co oferujemy Państwu

Rygor i wyboru. Telfer Master of Science in Health Systems wyposaża Cię w wiedzę i umiejętności do prowadzenia interdyscyplinarnych badań zdrowotnych-Systems. Jednocześnie, nasz program pozwala dostosować swoje badania, tak, że spełnia Twoje potrzeby, a skupia się na swoich zainteresowaniach.

Pierwsze uziemiony w podstawach badań zdrowotnych systemów informatycznych

Większość studentów zakończyć nasz program w 18 miesięcy. W tym czasie, weźmiesz podstawowych kursów, które ramię Ci podstawową wiedzę potrzebną do identyfikacji odpowiednich metod badawczych, zaprojektować swój projekt badawczy teza a następnie przeprowadzić swoje badania tezy w sposób rygorystyczny, uporządkowany sposób.

W rzeczywistości, będziesz spełniać większość wymagań programowych poprzez prowadzenie badań na swojej tezy-dokumentu, który prezentuje swoje zainteresowania badawcze i umiejętności, które nie tylko uznane przez Szkołę Telfer, ale także prezentowane na seminarium otwarte dla publiczności.

Skorzystaj z najnowszej wiedzy

W ramach tego komponentu rdzenia programu, będzie uczestniczyć w systemach Health Research Seminar Series-zestaw interaktywnych seminariów, które oferuje wykłady od góry zdrowotne systemy badaczy z całej Kanady i na całym świecie. Te unikalne wydarzenia pozwalają poszerzyć swoją wiedzę, dowiedzieć się o najnowszych osiągnięciach w dziedzinie badań i odkryć możliwości poza programem.

Przeprowadzenie badań w kluczowych aspektach systemów opieki zdrowotnej

Studenci powinni dostosować swoje badania, koncentrując się na jednym z trzech obszarów:

 • Zarządzanie: opracowanie organizacyjne, finansowe i operacyjne podejście do poprawy jakości i efektywności usług zdrowotnych
 • Informatyka: Ochrona zdrowia i informacji dźwigni w celu poprawy jakości opieki nad pacjentem, a korzystać z najnowszych osiągnięć w dziedzinie technologii informatycznych, aby zapewnić lepszą obsługę point-of-care dla świadczeniodawców
 • Badania empiryczne: Dane obsłudze i co najważniejsze dowody w celu oceny nowych metod poprawy świadczenia usług zdrowotnych

Przedmioty do wyboru umożliwi Ci zdobycie specjalistycznej wiedzy, które jest bezpośrednio związane z badaniami tezy. Nasz program oferuje dziesiątki tych kursów przez University of Ottawa oraz Carleton University i grupuje je według siedmiu tematów:

 • Jakość opieki
 • organizacji opieki zdrowotnej
 • Służba zdrowia i polityka
 • informatyka i technologie medyczne
 • zdrowia publicznego i promocji zdrowia
 • Podejmowaniu decyzji klinicznych i wsparcie
 • analiza i optymalizacja systemów opieki zdrowotnej

Zdobyć praktyczne doświadczenie podczas pracy na swojej pracy magisterskiej

Musisz przedstawić jasno określony projekt badawczy do Komitetu Thesis przed końcem drugiego semestru. Gdy wniosek zostanie zatwierdzone, rozpocznie pracę nad swoim tezy pod nadzorem organów nadzoru wykładowców, którzy są ekspertami w swojej dziedzinie nauki.

W tym samym czasie, jesteś uprawniony do rozpoczęcia Health Research Systems staż w jednej z naszych organizacji partnerskich. Charakterystyczną cechą naszego programu, Health Systems Badania Praktyka pozwala nie tylko do prowadzenia badań tezy w rzeczywistej zakładach opieki zdrowotnej, ale również uczestniczyć w projektach badawczych prowadzonych przez czołowych naukowców pracujących w organizacji przyjmującej.

Rygorystyczne szkolenie i atrakcyjne opcje. Uzyskać najlepsze z obu światów. Wybierz Telfer Master of Science w systemach opieki zdrowotnej.

Śledź logicznej kolejności

Większość studentów zakończyć Telfer Master of Science in Health Systems w ciągu 18 miesięcy:

 • Poświęcić swoje dwa pierwsze semestry do ukończenia rdzeń i przedmioty do wyboru, i pracy na swoim wniosku tezy.
 • Musisz przedstawić swoją propozycję do Komitetu tezy Thesis do zatwierdzenia do końca drugiego semestru.
 • Twój Health Systems Badania Praktyka odbywa się w dowolnym momencie po propozycja teza zostaje zatwierdzona.
 • Oczekuje się, że można kontynuować badania na temat swojej pracy magisterskiej w trakcie stażu i bronić swojej pracy dyplomowej w późniejszym czasie.
2

Doświadczenie cennym Praktyki Badawcze

Tylko silne zespoły badawcze mogą produkować prawdziwie oryginalne wyniki badań. W celu opracowania rozwiązań opartych na dowodach, które mają uprawnienia do zrewolucjonizowania opieki zdrowotnej, opieki Systemy naukowcy ściśle współpracować z menedżerów, specjalistów i dostawców w całym systemie opieki zdrowotnej, jak również u pacjentów-ludzi, którzy są bardzo koncentruje systemów ochrony zdrowia i zdrowiem badania systemów.

Zdobyć praktyczne szkolenie badawczego

To miejsce, gdzie Health Systems Badania Praktyka przychodzi. Charakterystyczną cechą opanować Telfer School of Science w systemach zdrowotnych, miejsca stażu cię na jeden semestr w górę instytucji badawczej intensywnie, co pozwala uczyć się od wiodących kanadyjskich naukowców, jak badania zdrowotne systemy prowadzona jest i jak przełomowe wyniki badań są przetłumaczone na język praktyki.

Oto kilka przykładów uczestniczące instytucje opieki zdrowotnej, gdzie nasi uczniowie ukończyli staże:

 • Hospital for Sick Children
 • Ottawa Hospital Research Institute
 • British Columbia damska szpital i ośrodek zdrowia, macierzyństwa Pielęgnacja Research Group
 • Zdrowie Kanada, First Nations i Inuit Zdrowia Oddział Biuro Wspólnoty Medycyny
 • Ottawa Heart Institute
 • Kanadyjska Agencja Rozwoju Międzynarodowego

Twój opiekun pomoże Ci znaleźć najlepsze rozmieszczenie stażu, które pomogą Ci zdobyć wiedzę i umiejętności potrzebne, aby stać się znakomitym zdrowiem systemy naukowiec.

Połącz się z liderami badawczych

Twoja praktyka będzie to możliwe, aby wziąć udział w projektach badawczych, najlepiej pozycjonowania Ci doskonalić swoje umiejętności badawcze i pogłębić swoją wiedzę na temat systemów opieki zdrowotnej. Twój staż jest również doskonała okazja do dalszego badania tezy i skorzystać z wiedzy wiodących systemów zdrowotnych badaczy.

Zdobyć praktyczne szkolenie badawczego. Połącz się z liderami badawczych. Wybierz Telfer Master of Science w stopniu systemy opieki zdrowotnej.

1

Kryteria przyjęcia na studia

 • Cztery lata (z wyróżnieniem) stopień licencjata w zakresie zarządzania (B.Com), nauk medycznych, nauk przyrodniczych, medycyny, pielęgniarstwa, informatyka, ekonomia, nauki społeczne, inżynieria, matematyka lub pokrewnej dziedzinie, lub jego odpowiednik;
 • Minimalna B + (75%) skumulowane Średnia ocen (CGPA);
 • 6 kredytów kursów analiza na poziomie licencjata w dziedzinie ilościowych i jakościowych metod badawczych, mikro i makro ekonomii, rachunek, prawdopodobieństwa i statystyki, algebry liniowej i technologii informacyjnych;
 • Uwaga: studenci pozbawione tła w analizie ilościowej mogą być poproszeni o wypełnienie wymagań wstępnych kursu jako warunek dopuszczenia.
 • Osiągnąć konkurencyjną wynik w teście Graduate Management Admission (GMAT). Test GRE również akceptowane;
 • Znajomości języka angielskiego;
 • Konieczny może być rozmowa z komisją wstępu.

Termin nadsyłania zgłoszeń:

 • Międzynarodowe: 15 stycznia
 • Kanada i USA: 01 marca

Badania wstępne

GMAT i GRE

Magister systemów zdrowotnych oferowanych w języku angielskim wymaga jednego z dwóch następujących testach wstępnych:

 • Graduate Management Admission Test (GMAT): minimalny ogólny wynik 50-percentyla i co najmniej 45. percentyla na każdym z trzech poszczególnych składników. Przeciętny wynik był 680 w 2010 roku.
 • Egzaminy Graduate Record ® (GRE®): studenci powinni dążyć do co najmniej 50. percentyla na każdym z poszczególnych składników. NB GRE Testy temat nie będą akceptowane.

Wymagania językowe

Kandydaci ubiegający się angielskiego mgr musi złożyć JEDNĄ z poniższych czynności, aby Wydziału Graduate i habilitacyjne badań w celu potwierdzenia znajomości języka angielskiego (na wyniki testów nie może zawierać więcej niż dwa lata od dnia 1 września roku potencjalnego wejścia do programu) :

 • Dowodem ukończenia w ciągu ostatnich pięciu lat od poprzedniego programu studiów w języku angielskim uniwersytecie.
 • Dowód ostatniej długotrwałego pobytu i wykonywania zawodu w anglojęzycznym
 • kraju (zwykle co najmniej cztery lata w ciągu ostatnich sześciu lat)
 • Wynik co najmniej 100 (Internet-based) lub 250 (komputerowo) na test z języka angielskiego jako języka obcego (TOEFL)
 • Wynik co najmniej 7 w co najmniej trzech z czterech Academic International English Language Testing System (IELTS) testów (czytanie, słuchanie, pisanie, mówienie) i co najmniej 6 w czwartym. Badanie ogólne szkolenie IELTS nie jest akceptowana.
 • Wynik co najmniej 14 na CANTEST podawany przez University of Ottawa, przy
 • żaden pojedynczy wynik testu poniżej 4,0, wraz z wynikiem 4,5 na składnik doustnego testu.
 • Wynik co najmniej 68 na test Pearsona angielskiego (Academic) (PTE Academic)

W odniesieniu do badania wyniki, nie może być więcej niż dwa lata od dnia 1 września roku potencjalnego wejścia w MSC.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

The world is changing. And so is the world of business. At the Telfer School of Management at the University of Ottawa, we’ve understood that what matters goes beyond what you can count. We strive to ... Czytaj więcej

The world is changing. And so is the world of business. At the Telfer School of Management at the University of Ottawa, we’ve understood that what matters goes beyond what you can count. We strive to maintain a network of high-quality connections - and what matters to us is to put you at the centre of everything. Pokaż mniej