HEALTHCARESTUDIES

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Węgry kawalerów oferty.

Program magistra jest wyspecjalizowaną stopnia, że ​​otrzymuje się zwykle przez osoby, które chcą skupić swoją naukę w określonym obszarze. Zarabianie Master of Science, MA, czy MBA jest idealne dla studentów, ponieważ może zapewnić przewagę konkurencyjną w agresywnym rynku pracy.

Węgry leżą w środkowej Europie. Jest on położony w Basenie Karpackim i graniczy na północy Słowacji, Ukrainy i Rumunii na wschodzie, Serbią i Chorwacją na południu, w Słowenii, na południowy zachód i Austrią na zachodzie.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Węgry. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Węgry tutaj.

Wyniki wyszukiwania Filter

Magister neurologii obliczeniowej i kognitywnej

Eötvös Loránd University
MSc
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program ten obejmuje różne dziedziny nauk przyrodniczych, technicznych i humanistycznych. Badania koncentrują się na zjawiskach poznania - percepcji, uwadze, pamięci, rozumowa ...

Czytaj więcej

Mistrz Medycyny Weterynaryjnej - Mistrz Jednego Poziomu

University of Veterinary Medicine Budapest
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
5 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

University of Veterinary Medicine Budapest (UVMB) 230 lat tradycji (założony w 1787 r.). Program jest otwarty dla absolwentów szkół średnich oraz studentów ze studiami uniwers ...

Czytaj więcej