$close

Filtry

Zobacz wyniki

Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w West Chester

magistra są zaawansowane programy akademickie, które są dostępne w wielu różnych dziedzinach nauki. programy Master może być zazwyczaj kończy się po około dwóch do trzech lat. W zależności od szkoły, mogą być nawet zdobył w Internecie.Kształcenie na odległość jest metodą dostarczania edukacji studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu. Różne badania wykazały,… Czytaj więcej

magistra są zaawansowane programy akademickie, które są dostępne w wielu różnych dziedzinach nauki. programy Master może być zazwyczaj kończy się po około dwóch do trzech lat. W zależności od szkoły, mogą być nawet zdobył w Internecie.

Kształcenie na odległość jest metodą dostarczania edukacji studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu. Różne badania wykazały, że programy kształcenia na odległość może być równie efektywne i skuteczne, jak tradycyjne programy w klasie czasem nawet lepiej!

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Na tej stronie możesz sprawdzić uniwersytetów, kolegiów i szkół biznesu w West Chester. Będzie łatwo znaleźć wszystkie informacje na temat najlepszych uczelni w rankingu w West Chester. Kliknij na \ "Czytaj więcej " Szczegółowy opis uczelni oraz przegląd oferowanych programów studiów.

Znajdź na uniwersytetach w West Chester i przeglądać swoje programy, aby znaleźć te, które odpowiadają Ci najbardziej. Pobierz wszystkie informacje na temat różnych możliwości studiowania w West Chester i porównaj Czesne i długość studiów. Możesz zaoszczędzić czas i uczelni kontaktowych w West Chester bezpośrednio: wypełnić \ "Zadaj pytanie informacje " formularz, który będzie można umieścić w kontakcie z biurem rekrutacji.

Rozpocznij wyszukiwanie dla swojej przyszłej edukacji od razu!

Pokaż mniej
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
West Chester University Of Pennsylvania
West Chester, Stany Zjednoczone

Graduate Certificate in Gerontology to interdyscyplinarny program przeznaczony dla osób, które są obecnie zatrudnione lub planują pracę w dziedzinie starzenia się. Studenci po ... +

Graduate Certificate in Gerontology to interdyscyplinarny program przeznaczony dla osób, które są obecnie zatrudnione lub planują pracę w dziedzinie starzenia się. Studenci poszerzą swoją formalną i praktyczną wiedzę o starszych dorosłych, ich rodzinach i opiekunach. Program certyfikacji zapewnia studentom dokumentację ich kształcenia akademickiego w tej dziedzinie. -
Magisterskie
Język angielski
Online