HEALTHCARESTUDIES

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Stany Zjednoczone kawalerów oferty.

magistra są zaawansowane programy akademickie, które są dostępne w wielu różnych dziedzinach nauki. programy Master może być zazwyczaj kończy się po około dwóch do trzech lat. W zależności od szkoły, mogą być nawet zdobył w Internecie.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Wymieniony jako największe miasto w stanie Teksas i czwartym największym ogólnopolskich pod względem liczby ludności, Houston miasto słynie z ogromnej i niepowtarzalny panoramę miasta, która określa go. Poza faktem, że ponad 2 miliony ludzi mieszkają tutaj, miasto ma cztery państwowe uniwersytety w jego granicach. Nie obejmuje większą liczbę prywatnych szkół wyższych.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Stany Zjednoczone. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Stany Zjednoczone tutaj.

Wyniki wyszukiwania Filter

Mistrz w dziedzinie biologii i polityki zdrowotnej

Rice University | Wiess School of Natural Sciences
MSc
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Ten stopień ma na celu szkolenie studentów w dziedzinie bioinformatyki i polityki zdrowotnej z zamiarem stworzenia nowych możliwości dla studentów nauki zainteresowanych pracą ...

Czytaj więcej

Mistrz akupunktury

American College of Acupuncture & Oriental Medicine
Magisterskie
M.D.
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia i studia online
Ośrodek kształcenia
Online

Cel mistrza akupunktury

Czytaj więcej

Master of Integrative Healthcare Leadership - MIHL (Online)

American College of Acupuncture & Oriental Medicine
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
3 semestry
Język angielski
Online

Celem programu Master of Integrative Healthcare Leadership jest przeszkolenie Cię jako menedżera opieki zdrowotnej, dyrektora lub administratora.

Czytaj więcej