HEALTHCARESTUDIES

Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w Scranton

Stopień Master jest rodzajem kwalifikacji absolwenta, który pozwala studentom stać się ekspertami w wybranych dziedzinach. Zaprojektowane dla tych, którzy wcześniej ukończyli licencjat 's, programy te są około dwa lata długości.

Chociaż kursy kształcenia na odległość mają terminy, które muszą być spełnione, jest fantastyczna sprawa zgodności, do kiedy można przeprowadzić zadania podczas studiów na odległość. Z opcji online, można wyjść z grupy dyskusyjnej wymaganych do powrotu do pracy, a następnie przystąpić po pracy w razie potrzeby. Kursy kształcenia na odległość mogą być podjęte w miejscu, które ma dostęp do Internetu. Można nawet zakończyć zajęcia z salonu internetowego w każdym hotelu na świecie, jeśli potrzebujesz wakacje.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Scranton Pensylwania ma mały dotyk miasta, i nie jest to przede wszystkim miasto uczelni. Ta niewielka miejscowość na obrzeżach Filadelfii znany jest jako raj dla małych firmach biznes.

Na tej stronie możesz sprawdzić uniwersytetów, kolegiów i szkół biznesu w Scranton. Będzie łatwo znaleźć wszystkie informacje na temat najlepszych uczelni w rankingu w Scranton. Kliknij na \ "Czytaj więcej " Szczegółowy opis uczelni oraz przegląd oferowanych programów studiów.

Znajdź na uniwersytetach w Scranton i przeglądać swoje programy, aby znaleźć te, które odpowiadają Ci najbardziej. Pobierz wszystkie informacje na temat różnych możliwości studiowania w Scranton i porównaj Czesne i długość studiów. Możesz zaoszczędzić czas i uczelni kontaktowych w Scranton bezpośrednio: wypełnić \ "Zadaj pytanie informacje " formularz, który będzie można umieścić w kontakcie z biurem rekrutacji.

Rozpocznij wyszukiwanie dla swojej przyszłej edukacji od razu!

4 Wyniki z Studia magisterskie, Scranton, Kształcenie na odległość Filter

Master of Health Administration

The University of Scranton Online
Magisterskie
Sie 2020
<
studia niestacjonarne
<
30 miesiące
Język angielski
Online

Skorzystaj z elastyczności online i przyjęć bieżących w połączeniu ze sprawdzonym ROI dzięki naszym wskaźnikom sukcesu w zakresie pośrednictwa pracy. Internetowy Master of Hea ...

Czytaj więcej

Master of Health Adminstration - Global Health

The University of Scranton Online
Magisterskie
Sie 2020
<
studia niestacjonarne
<
30 miesiące
Język angielski
Online

Doświadcz różnych perspektyw w zakresie opieki zdrowotnej i popraw swoje umiejętności komunikacji międzykulturowej z akredytowanym przez CA of University of Scranton Master of ...

Czytaj więcej

Master of Health Administration - Informatyka zdrowotna

The University of Scranton Online
Magisterskie
Sie 2020
<
studia niestacjonarne
<
30 miesiące
Język angielski
Online

Akredytowany przez CA University of Scranton Master of Health Administration (MHA) w programie Health Informatics przekazuje moc danych w Twoje ręce.

Czytaj więcej

Master of Science in Health Informatics

The University of Scranton Online
MSc
Sie 2020
<
Studia dzienne
Język angielski
Online

Dowiedz się, jak rozwijać i utrzymywać systemy informacji zdrowotnej, oprogramowanie i bazy danych dla organizacji opieki zdrowotnej. Internetowe informatyka w dziedzinie zdro ...

Czytaj więcej