$close

Filtry

Zobacz wyniki

Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w Irvine

Program magistra jest wyspecjalizowaną stopnia, że ​​otrzymuje się zwykle przez osoby, które chcą skupić swoją naukę w określonym obszarze. Zarabianie Master of Science, MA, czy MBA jest idealne dla studentów, ponieważ może zapewnić przewagę konkurencyjną w agresywnym rynku pracy.Chociaż kursy kształcenia na odległość mają terminy, które muszą być spełnione, jest fant… Czytaj więcej

Program magistra jest wyspecjalizowaną stopnia, że ​​otrzymuje się zwykle przez osoby, które chcą skupić swoją naukę w określonym obszarze. Zarabianie Master of Science, MA, czy MBA jest idealne dla studentów, ponieważ może zapewnić przewagę konkurencyjną w agresywnym rynku pracy.

Chociaż kursy kształcenia na odległość mają terminy, które muszą być spełnione, jest fantastyczna sprawa zgodności, do kiedy można przeprowadzić zadania podczas studiów na odległość. Z opcji online, można wyjść z grupy dyskusyjnej wymaganych do powrotu do pracy, a następnie przystąpić po pracy w razie potrzeby. Kursy kształcenia na odległość mogą być podjęte w miejscu, które ma dostęp do Internetu. Można nawet zakończyć zajęcia z salonu internetowego w każdym hotelu na świecie, jeśli potrzebujesz wakacje.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Irvine miasto zostało zaplanowane i ustalone przez Spółkę w Irvine w 1960 roku. Wartość ta wzrosła do portu więcej niż 200.000 mieszkańców, w jego granicach. Miasto było w gronie pięciu najlepszych miejsc do życia, należne jej jakości urządzenia i szkół, które obejmują różnorodne uczelniach.

Na tej stronie możesz sprawdzić uniwersytetów, kolegiów i szkół biznesu w Irvine. Będzie łatwo znaleźć wszystkie informacje na temat najlepszych uczelni w rankingu w Irvine. Kliknij na \ "Czytaj więcej " Szczegółowy opis uczelni oraz przegląd oferowanych programów studiów.

Znajdź na uniwersytetach w Irvine i przeglądać swoje programy, aby znaleźć te, które odpowiadają Ci najbardziej. Pobierz wszystkie informacje na temat różnych możliwości studiowania w Irvine i porównaj Czesne i długość studiów. Możesz zaoszczędzić czas i uczelni kontaktowych w Irvine bezpośrednio: wypełnić \ "Zadaj pytanie informacje " formularz, który będzie można umieścić w kontakcie z biurem rekrutacji.

Rozpocznij wyszukiwanie dla swojej przyszłej edukacji od razu!

Pokaż mniej
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
Stanbridge University
Irvine, Stany Zjednoczone +3 Więcej

Program studiów Master of Science in Healthcare Administration przygotowuje pracujących profesjonalistów do awansowania na stanowiska wykonawcze, kierownicze wyższego szczebla ... +

Program studiów Master of Science in Healthcare Administration przygotowuje pracujących profesjonalistów do awansowania na stanowiska wykonawcze, kierownicze wyższego szczebla i kierownicze w szpitalach, korporacyjnych systemach medycznych, przychodniach, placówkach opieki długoterminowej, środowiskowych organizacjach opieki zdrowotnej i agencje rządowe. Zastosuj umiejętności z zakresu administracji biznesowej i zarządzania, takie jak planowanie strategiczne, zarządzanie finansami, globalne i społeczne problemy zdrowotne oraz systemy informacyjne w branży opieki zdrowotnej. -
Magisterskie
Język angielski
Online