Filter
Magisterskie
Hiszpania Santa Cruz de Tenerife Typ studiów: Wszystkie Tempo: Zaoczne

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Gdy uczniowie ukończenia studiów licencjackich stopni, mają możliwość kontynuowania mistrza w wybranej dyscyplinie. Program magistra został zaprojektowany w celu zwiększenia wiedzy o danej dziedzinie i pomóc uczniom przygotować się do kariery akademickich i zawodowych po ukończeniu studiów.

Hiszpania, oficjalnie Królestwo Hiszpanii, jest suwerennym państwem i państwem członkowskim Unii Europejskiej. Znajduje się na Półwyspie Iberyjskim w południowo-zachodniej Europie. Hiszpańskie uniwersytety regulować dostęp do swoich stopni i ustalenie opłat akademickich. Mogą również oferować nieoficjalnych podyplomowe stopni. Stolica Madryt ma możliwie największą liczbę barów na mieszkańca dowolnego europejskiego miasta i bardzo aktywnego życia nocnego.

Znajdź najlepsze uczelnie, szkoły biznesu i uniwersytety oferujące studia licencjackie w Europie, USA, Azji, Australii i wielu innych! Zaoszczędź czas!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Terapia ortopedyczna, Santa Cruz de Tenerife

Stopnie naukowe
Lokalizacja
Hiszpania
Santa Cruz de Tenerife
Typ studiów
Tempo
Universidad Europea

Pierwszy interdyscyplinarny tytuł magistra w Hiszpanii w dziedzinie ortopedycznej terapii manualnej, pionierzy w walce z bólem z farmakologii, psychologii i terapii manua ... [+]

Pierwszy interdyscyplinarny tytuł magistra w Hiszpanii w dziedzinie ortopedycznej terapii manualnej, pionierzy w walce z bólem z farmakologii, psychologii i terapii manualnej.

Tytuł magistra terapii manualnej ortopedii w leczeniu bólu Universidad Europea przedstawia ambitny plan badań w ramach teorii biopsychospołecznej, oparty na najnowszych ręcznych metodach terapeutycznych, kontroli motorycznej, ćwiczeniach terapeutycznych i metodach poznawczo-behawioralnych.

Od ponad 10 lat program ten wykazuje się jakością i skutecznością u osób zawodowo zajmujących się szkoleniami, które pracują nad usprawnieniem procesów rehabilitacyjnych. Teraz możesz być częścią następnego pokolenia.... [-]

Hiszpania Walencja Santa Cruz de Tenerife Villaviciosa de Odón
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
Zaoczne
10 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku