HEALTHCARESTUDIES.PL

Gdy uczniowie ukończenia studiów licencjackich stopni, mają możliwość kontynuowania mistrza w wybranej dyscyplinie. Program magistra został zaprojektowany w celu zwiększenia wiedzy o danej dziedzinie i pomóc uczniom przygotować się do kariery akademickich i zawodowych po ukończeniu studiów.

Istnieje ponad cztery tysiące instytucji szkolnictwa wyższego w Europie, z wiodących instytucji badawczych do małych, uczelni nauczania zorientowanych. Europa sama w sobie nie jest tak bardzo różni się od innych kontynentów, osiągając od koła podbiegunowego do wybrzeży Afryki.

2 Wyniki z Terapia ortopedyczna, Europie Filter

Tytuł magistra w ortopedycznej terapii manualnej w leczeniu bólu

Universidad Europea
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 10 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Walencja Santa Cruz de Tenerife Villaviciosa de Odón + 3 więcej

Pierwszy interdyscyplinarny tytuł magistra w Hiszpanii w dziedzinie ortopedycznej terapii manualnej, pionierzy w walce z bólem z farmakologii, psychologii i terapii manualnej.

Uraz

The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine
Online Zaoczne 2 lat(a) Wrzesień 2020 Wielka Brytania Edynburg

Ten dwuletni program w niepełnym wymiarze godzin, nauczany w całości przez Internet, jest oferowany przez Royal College of Surgeons of Edinburgh oraz University of Edinburgh i prowadzi do stopnia Master of Surgery (ChM).