Filter
Magisterskie
Europie Typ studiów: Wszystkie Tempo: Zaoczne

Gdy uczniowie ukończenia studiów licencjackich stopni, mają możliwość kontynuowania mistrza w wybranej dyscyplinie. Program magistra został zaprojektowany w celu zwiększenia wiedzy o danej dziedzinie i pomóc uczniom przygotować się do kariery akademickich i zawodowych po ukończeniu studiów.

Istnieje ponad cztery tysiące instytucji szkolnictwa wyższego w Europie, z wiodących instytucji badawczych do małych, uczelni nauczania zorientowanych. Europa sama w sobie nie jest tak bardzo różni się od innych kontynentów, osiągając od koła podbiegunowego do wybrzeży Afryki.

Czytaj więcej Pokaż mniej

2 Wyniki z Terapia ortopedyczna, Europie

Universidad Europea

Pierwszy interdyscyplinarny tytuł magistra w Hiszpanii w dziedzinie ortopedycznej terapii manualnej, pionierzy w walce z bólem z farmakologii, psychologii i terapii manua ... [+]

Pierwszy interdyscyplinarny tytuł magistra w Hiszpanii w dziedzinie ortopedycznej terapii manualnej, pionierzy w walce z bólem z farmakologii, psychologii i terapii manualnej.

Tytuł magistra terapii manualnej ortopedii w leczeniu bólu Universidad Europea przedstawia ambitny plan badań w ramach teorii biopsychospołecznej, oparty na najnowszych ręcznych metodach terapeutycznych, kontroli motorycznej, ćwiczeniach terapeutycznych i metodach poznawczo-behawioralnych.

Od ponad 10 lat program ten wykazuje się jakością i skutecznością u osób zawodowo zajmujących się szkoleniami, które pracują nad usprawnieniem procesów rehabilitacyjnych. Teraz możesz być częścią następnego pokolenia.... [-]

Hiszpania Walencja Santa Cruz de Tenerife Villaviciosa de Odón
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
Zaoczne
10 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Ten dwuletni program w niepełnym wymiarze godzin, nauczany w całości przez Internet, jest oferowany przez Royal College of Surgeons of Edinburgh oraz University of Edinbu ... [+]

Opis programu

Ten dwuletni program w niepełnym wymiarze godzin, nauczany w całości przez Internet, jest oferowany przez Royal College of Surgeons of Edinburgh oraz University of Edinburgh i prowadzi do stopnia Master of Surgery (ChM).

W oparciu o Międzyuczelniany Program Chirurgiczny w Wielkiej Brytanii, ChM w Trauma and Orthopedics daje stażystom możliwość wyboru tych zaawansowanych modułów związanych z ich deklarowaną specjalnością i wspiera naukę dla egzaminów Fellowship of Royal College of Surgeons (FRCS).

Program ma działać równolegle ze szkoleniem klinicznym i uzupełniającą oceną w miejscu pracy.

Nauka online

Nasza internetowa technologia uczenia się jest w pełni interaktywna, nagradzana i umożliwia komunikację z wysoko wykwalifikowaną kadrą nauczycielską w zaciszu własnego domu lub w miejscu pracy.... [-]

Wielka Brytania Edynburg
Wrzesień 2020
Język angielski
Zaoczne
2 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku