HEALTHCARESTUDIES

Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w Szwecja

Stopień Master jest rodzajem kwalifikacji absolwenta, który pozwala studentom stać się ekspertami w wybranych dziedzinach. Zaprojektowane dla tych, którzy wcześniej ukończyli licencjat 's, programy te są około dwa lata długości.

Nawet my uczestniczyć odległe zajęcia edukacyjne online, kilka uniwersytetów trzymać rozpoczęcie w kilku miejscach. Można nawet przerywać zajęcia dla wielu tygodni w ciągu roku, bez cofania i bez rzucania kredytów studenckich do spłaty. To jest mocny argument wielu ludzi patrzy na podczas rejestracji w odległości nauki klas.

Szwecja (Sverige) jest największym z krajów skandynawskich, z liczbą ludności około 9,5 mln. Graniczy z Norwegią i Finlandią i jest podłączony do Danii przez most Öresund (Öresundsbron). Szwecja ma silną tradycję i wciąż otwarta, ale dyskretny kraju.

Najlepsze szkoły biznesu i uniwersytety oferujące programy MBA, MSc i magisterskie oraz kursy menedżerskie w Szwecja, . Znajdź szkołę i skontaktuj się z nią teraz tylko w 3 kliknięciach.

2 Wyniki z Studia magisterskie, Szwecja, Kształcenie na odległość Filter

Master of Science w terapii zajęciowej (web-based)

Jönköping University
MSc
17 Sie 2020
<
studia niestacjonarne
<
2 lat(a)
02 May 2020
Język angielski
Online

Program Master Terapii Zajęciowej jest program Web odległość w niepełnym wymiarze czasu, uczy całkowicie w Internecie.

Czytaj więcej

Program Master nauka integracyjna zdrowia

Kristianstad University Sweden
Magisterskie
<
studia niestacjonarne
<
2 lat(a)
Język angielski
Online

Program Master in Integrative Health Science przygotowuje do przyszłych potrzeb w zmieniającym się świecie rozwoju zawodowego związanych ze zdrowiem Nauki. Program daje wiedzę ...

Czytaj więcej