HEALTHCARESTUDIES.PL

Mistrz jest stopień absolwent, który ma być zakończona po ukończeniu licencjata. Chociaż mogą one trwać od jednego do trzech lat studiów, większość mistrz 's programy mogą być zakończone w ciągu około dwóch lat.

W sumie istnieje ponad 4000 instytucji szkolnictwa wyższego w Europie, oferujących szeroki wachlarz kursów na poziomie licencjata, magistra i doktora. Z coraz więcej z tych organizacji oferujących angielskiego jako języka nauczania przynajmniej część swoich studiów, uniwersytety w Europie są teraz lepszej jakości niż kiedykolwiek wcześniej. Uniwersytety w Europie oferuje przyjazną atmosferę dla zagranicznych studentów i dać kurs wiedzy, która spełnia ich zawód wymaga w dzisiejszym globalnym popytem.

25 Wyniki z Studia medyczne, Europie Filter

Master of Public Health - Międzynarodowy Kurs Rozwoju Zdrowia (MPH / ICHD)

Royal Tropical Institute (KIT)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Wrzesień 2020 Niderlandy Amsterdam

Międzynarodowy Kurs Rozwoju Zdrowia (MPH / ICHD) to coroczny, dwumiesięczny program Master of Public Health organizowany przez Royal Tropical Institute (KIT) we współpracy z Vrije Universiteit Amsterdam (VU). Specjalizacje: polityka i zarządzanie systemami zdrowotnymi, zdrowie seksualne i reprodukcyjne, systemy opieki zdrowotnej w środowiskach dotkniętych katastrofą i konfliktami.

Master exécutif en zarządzanie de la santé

ESA Business School - Ecole Supérieure des Affaires
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 12 miesiące Październik 2020 Liban Bejrut Francja Paryż + 2 więcej

Magister zarządzania zdrowiem i szpital ma szkolić ekspertów w sprawie oceny działań w dziedzinie zdrowia i kierowania organizacjami i projektów w sektorze opieki zdrowotnej, społecznej i szpitalnej.

Master's Program in Health Economics, Policy and Management

Karolinska Institutet
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Szwecja Sztokholm

Program studiów magisterskich w dziedzinie ekonomii, polityki i zarządzania w zakresie zdrowia zapewnia globalną perspektywę w dziedzinie zarządzania medycznego i ma podejście wielodyscyplinarne. Zarządzanie medyczne odnosi się do tego, w jaki sposób zasoby w postaci kompetencji, wiedzy, materiałów i innych zasobów można najlepiej wykorzystać i rozwinąć w celu poprawy zdrowia ludzkiego.

Online Master w zakresie e-Zdrowia i zarządzania Telemed

Rome Business School
Online Zaoczne 12 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Włochy Rzym Włochy online + 1 więcej

Internetowy magister e-zdrowia i telemedycyny łączy wykorzystanie technologii informacyjnej i komunikacji elektronicznej, zwłaszcza Internetu, w sektorze zdrowia, do celów klinicznych, edukacyjnych i administracyjnych; zarówno na miejscu, jak i na odległość (w takim przypadku nazywa się to telemedycyną).

Master Management of Healthcare Companies

IMC University of Applied Sciences Krems
Ośrodek kształcenia Zaoczne 4 semestry Wrzesień 2020 Austria Krems an der Donau

Program Master Management of Healthcare Companies uczy nowoczesnych metod zarządzania do wykorzystania w zespołach interdyscyplinarnych.

MRes w opiece zdrowotnej

Royal College of Art
Ośrodek kształcenia Zaoczne 2 lat(a) Wrzesień 2020 Wielka Brytania Londyn

Ten wyjątkowy program interdyscyplinarny opiera się na uzupełniającej wiedzy specjalistycznej z RCA 's School of Design i Helen Hamlyn Design Centre, a także wiedzy medycznej z wydziału medycznego Imperial College London i Helix Centre w St Mary's Hospital w Paddington w Londynie

Master of Science in Engineering - Zarządzanie operacyjne

University of Southern Denmark
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Wrzesień 2020 Dania Odense

Naucz się realizować i prowadzić złożone projekty rozwojowe na poziomie strategicznym i operacyjnym. Będziesz w stanie uzyskać przegląd sytuacji i wdrożyć rozwiązania, które optymalnie łączą technologie procesowe oraz rozwiązania w zakresie produkcji i łańcucha dostaw w złożonym i niespokojnym otoczeniu rynkowym.

International Master in Health Management and Management

Instituto Europeo de Salud y Bienestar Social
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 8 - 12 miesiące Otwarta rekrutacja Hiszpania Madryt + 1 więcej

International Master in Health Management and Management jest skierowany do profesjonalistów, którzy dążą do kierowania wiodącymi organizacjami opieki zdrowotnej w tym sektorze i zarządzania nimi. Poprzez tego Mistrza studenci mogą nabyć umiejętności osiągania sukcesu organizacyjnego dzięki innowacyjnym i skutecznym podejściom. Składa się z planu ciągłych modułów szkoleniowych i ma na celu osiągnięcie nauki z bieżącego przedmiotu, z systematycznym i regularnym poświęceniem nauki.

Magister zarządzania zdrowiem i zarządzania

OBS Business School
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 10 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Barcelona + 1 więcej

Mistrz online w zarządzaniu przedsiębiorstwem w sektorze zdrowia. Specjaliści ds. Zarządzania w sektorze zdrowia pochodzą z różnych dyscyplin zdrowia i innych. Aby wykonywać swoje obowiązki, muszą oni przez cały czas posiadać niezbędne i odpowiednie szkolenie w celu wykonywania swojej funkcji. Szkolenie to nabywa się poprzez znajomość niezbędnych instrumentów i ich zastosowania w odpowiednim kontekście, zwykle zmieniającym się. Wiedza musi być zdobyta od tych, którzy ją posiadając wzbogacają, dodając swoje doświadczenie zawodowe jako nauczyciele tego Mistrza.

Tytuł magistra w zarządzaniu i zarządzaniu zdrowiem

UNIR
Online Zaoczne 1 rok Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Logroño

Pierwszy tytuł magistra w dziedzinie zarządzania sanitarnego online z praktycznym podejściem do zarządzania zdrowiem oraz z najbardziej uznanymi specjalistami w branży. Kierowany nie tylko do absolwentów, absolwentów i specjalistów z branży zdrowotnej, ale także do innych dziedzin wiedzy, którzy chcą poznać techniki i procedury planowania i zarządzania zdrowiem.

Mistrzem w organizacji, zarządzania i administracji zdrowia społeczno-

Formación Alcalá
Online Zaoczne 6 - 12 miesiące Wrzesień 2020 Hiszpania Jaén

Ilość godzin i punktów na 1000 godzin i 40 ECTS

Master of Management zdrowotnej (mahm) badania

Apollon Hochschule
Online Zaoczne 24 - 32 miesiące Otwarta rekrutacja Niemcy Niemcy online

Wiedza i doświadczenie biznesowe na temat zarządzania zasobami ludzkimi i organizacji są świadczone w zakresie opieki zdrowotnej, jak coraz bardziej oczywiste. Im dalej tworząc kształcenie na odległość Mistrz Zarządzania Zdrowia (mahm) daje eksperci przemysłu koncentruje zarządzania związanych z wiedzą. Ma on na celu pomóc poprzez odpowiednie przykłady i pytania dać ręki narzędzia przedsiębiorczości dla kluczowych wyzwań na rynku opieki zdrowotnej ...

Magister w dziedzinie badań, zarządzania i jakości opieki zdrowotnej

Universidad de La Laguna
Ośrodek kształcenia i studia online W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2020 Hiszpania Santa Cruz de Tenerife

Celem tego pana jest szkolenie badaczy i ekspertów z nauk o zdrowiu w kulturalnych, artystycznych, ekonomicznych, politycznych i psychologicznych wymiarów społecznych integralnej zjawiska opieki, w procesie zdrowia-choroby danej osoby, rodziny i Wspólnoty w różnych dynamiki układów społeczno-zdrowotnych, tak aby ich szkolenie wzmocnienie i rozwój usług opiekuńczych w zakresie zdrowia, równouprawnienia i jakości życia poprzez rozwój nowych instrumentów w dziedzinie zarządzania zdrowia i opieki społecznej.

Magister w zarządzaniu jednostkami zdrowia

Open University Of Cyprus
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Cypr Cypr online + 1 więcej

Celem programu studiów podyplomowych "Health Units Management" jest przygotowanie pracowników służby zdrowia poprzez nabycie specjalistycznej wiedzy i umiejętności zarządzania dla personelu publicznych i prywatnych jednostek służby zdrowia, a także centralnych i regionalnych służb systemu. Zdrowie.

Magister inteligentna opieka zdrowotna

UdG - Master Smart Healthcare
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 13 tyg. Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Girona

Skierowana jest do absolwentów w Inżynierii (Computer Science, Biomedycznych, Telekomunikacja, przemysłowe, elektronika ...), którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i skupić swoją karierę w sektorze zdrowia. Celem tego pana jest dostarczenie narzędzia dla przedsiębiorczości i innowacji w sektorze ochrony zdrowia oraz stworzenie nowych linii biznesowych.