HEALTHCARESTUDIES

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Słowacja kawalerów oferty.

Mistrz jest stopień absolwent, który ma być zakończona po ukończeniu licencjata. Chociaż mogą one trwać od jednego do trzech lat studiów, większość mistrz 's programy mogą być zakończone w ciągu około dwóch lat.

Słowacja i Republika Słowacka (Słowacki: Slovensko lub Slovenská republika, obie nazwy są oficjalnie uznawane), leżą w Europie Środkowej. Słowacja jest członkiem Unii Europejskiej, więc jeśli jesteś obywatelem innego państwa członkowskiego, można zamieszkać i pracować na Słowacji bez ograniczeń. Comenius Univerzity jest najstarszym istniejącym uniwersytet słowacki, w Bratysławie.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Słowacja. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Słowacja tutaj.

Wyniki wyszukiwania Filter

Master Study Program in Pharmacy

Comenius University in Bratislava, Faculty of Pharmacy
Magisterskie
Sie 2021
<
Studia dzienne
<
5 lat(a)
31 Lip 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Wydział Farmaceutyczny oferuje pięcioletni program studiów magisterskich z farmacji (5 lat, 10 semestrów), w tym 6-miesięczne doświadczenie w praktycznym szkoleniu w aptekach ...

Czytaj więcej

The University Of Veterinary Medicine And Pharmacy In Kosice
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
4&nbsp;-&nbsp;6 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

() () () () () ( Proszę napisz do nas kopie następujących dokumentów: Postaramy się odpowiedzieć Państwu dalszych informacji. Zakończenie pierwszego poziomu studiów wykształce ...

Czytaj więcej